reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
A my dalej czekamy.
Skurczy zerooooo, za to wyleciał mi już cały czop zabarwiony krwią i dalej leci ze mnie coś, co najprawdopodobniej pochodzi z piekła, albo innej planety, bo niczego co w życiu widziałam toto nie przypomina. Nosze zatem w sobie najprawdopodobniej obcego :-), który na dodatek za cholere nie chce ze mnie wyleźć...
 
Claudusia wielkie gratulacje!!!!! a jednak mnie przegoniłaś :)
ilusion powiem ci, że ja mam też w środe wizytę a cc prawdopodobnie bede miała 15.11 więc mam nadzieje że doczekam bo już mnie męczy to czekanie aż samo się zacznie....
ostkapa Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!

tak patrze na inne miesiące np. na październik i tam mamusie rozpakowane mają dużo wątków a u nas CISZAAA..... ciekaawe czy się coś u nas rozkręci jak już wszystkie będziemy mamami:) chyba,że większość z was jest na zamkniętych forach.... ale tam już się nie można dostać.
Pozdrawiam Niedzielnie i odświętnie :-):-):-)

a teraz zmykam do kina z synkiem na hotel transylwania ;) ciekawe ile wysiedzę ????? ale czego się nie robi dla dzieci
 
Ostatnia edycja:
MamaTymona, Claudusia gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was i maluszków! :-)

wyślijcie mi proszę info o dzieciaczkach na priv to dopiszę do listy rozpakowanych listopadówek :-)
 
Claudusia gratuluję!

Ależ się pogoda okropna u mnie zrobiła! Leje deszcz!
A ja dziś wiecie co zrobiłam, wsiadłam w samochód i przejechałam 150 km kierując. OMG trochę miałam stracha ale wzięłam ze sobą kartę ciąży gdyby coś się miało dziać:-D
We wtorek ostatnia wizyta- dowiem się co i jak:-) Już nie mogę się doczekać!
 
claudusia GRATKI!!! dla Ciebie i Synka :-)

olii Ty to jesteś hardkorowiec, najpierw te malowanie kotłowni teraz te 150km... kobieto - wyluzuj, przypominam ze jesteś w ciąży:rofl2:!!!

pati dziękuję za życzenia, Tobie też kochana życzę wszystkiego najlepszego i oczywiście lekkiego porodu!
 
reklama
Do góry