reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

mamaTymona GRAAAATKI

Ja już po KTG. Dzisiaj wszystko wspaniale poszło. W nocy, koło 4 zaczęłam plamić i mieć dziwne bóle. Ucieszyłam się, że to już. Jednak w zapisie nie wyszedł ANI jeden skurcz (no to ja już nie wiem jak te cholerne skurcze wyglądają). Cudowna pani doktor dokładnie mnie zbadała. Stwierdziła rozwarcie na palec i przepowiedziała, że poród zacznie się w weekend. Zaproponowała zostanie w szpitalu, ale zdecydowałam się wrócić i przyjechać jak akcja nabierze tempa. Zatem... CZEKAMY!
 
reklama
Mama Tymona gratuluję córeczki i fajnego porodu, jak znajdziesz chwilkę wolnego czasu koniecznie opisz swoje wrażenia w odpowiednim wątku! A póki co ciesz się maleństwem, dużo zdrowia dla Was!!!
 
mama Tymona GRATULACJE! Wracaj szybko do sił! Ale czy Ty nie pisałaś coś o cc? czy mi się pomyliło coś?

młoda mamusia trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję że już o tej porze jesteś na porodówce:-)

katze no to czekamy:-) ciekawe czy przepowiednia pani doktor się sprawdzi i już w ten weekend będziesz tulić swoje maleństwo...

ja wczoraj wieczorem miałam dziwny ból w dole brzucha, niby nie podobny do miesiączkowego,ale trzymał ponad minutę - był bardzo nie przyjemny... ciekawe czy to jakiś "przepowiadający". dziś dla odmiany czuję się cudnie, nic mnie nie boli:-) hehe może cisza przed burzą:-) ale wątpię, bo naprawdę nie mam oznak porodu. może jak weźmie to na całego.
 
mamaTymona gratulacje!

Ciekawe co tam u dziewczyn? Czy coś się już urodziło? :-) Nie uwierzycie ale wczoraj wzięłam się z mężem za malowanie kotłowni. Ale byłam wymęczona. Jeszcze po niedzieli drugie pomieszczenie będziemy malować:-) Byliśmy pełni podziwu, że daje radę:-D A dzisiaj relaks... tylko męża dziś w domu brak:baffled:
 
Olii88 masz zdrowie kobieto! Ja wczoraj prania nie mogłam poskładać, bo mi nogi odpadały od ciężaru jaki muszę dźwigać, takie mam napuchnięte nogi od stania, muszę co chwilę je wysoko kłaść. Podziwiam!
 
Witam sie już jako szczęsliwa mama :-) Kajetan urodził się 8.11. o godzinie 13.35 z waga 2870 i 53 cm :) Jak na razie je i śpi radzimy sobie świetnie !!
 
reklama
mamaTymona i Claudusia ogromne gratulacje!!!

Ja wczoraj po rajdzie w Auchanie miałam okropne bóle jak na miesiączkę i do tego nieprzyjemnie bolał mnie kręgosłup. W nocy ciągle go odczuwałam i dziś jestem totalnie połamana i niewyspana. Marze o tym żeby się to skończyło! Czuję, że mała jest dalej pośladkowo, a w środę wizyta. Ciągle pocieszam się, że może to i lepiej iść i stawić się w danym dniu w szpitalu na planowanym cięciu niż tak czekać w niepewności kiedy się zacznie. Żeby tylko samo nie zaczęło się wcześniej, bo jak pomyślę, że mam trafić na innego lekarza, to ogarnia mnie panika.
 
Do góry