reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

My też dziś siedzimy w domu, na cmentarzach byliśmy 2 tygodnie temu, tak na spokojnie. Stwierdziliśmy że dziś za duża ciasnota na ulicach i tłum na cmentarzach. Także siedzimy w domu i bąki zbijamy, a dokładniej to namówiłam mojego Z. na małą sesję zdjęciową:-)

claudusia a może to wody Ci odeszły?? moja koleżanka kiedyś przyszła do pracy stwierdziwszy ze chyba jej wody odeszły, ale nie jest pewna. Pracowałyśmy do 23 i grzecznie rozeszłyśmy się do domów. A na drugi dzień o 7 rano dostaję smsa że urodziła piękną córeczkę, parę godzin po naszych rozstaniu.
 
reklama
My też dziś siedzimy w domu, na cmentarzach byliśmy 2 tygodnie temu, tak na spokojnie. Stwierdziliśmy że dziś za duża ciasnota na ulicach i tłum na cmentarzach. Także siedzimy w domu i bąki zbijamy, a dokładniej to namówiłam mojego Z. na małą sesję zdjęciową:-)

claudusia a może to wody Ci odeszły?? moja koleżanka kiedyś przyszła do pracy stwierdziwszy ze chyba jej wody odeszły, ale nie jest pewna. Pracowałyśmy do 23 i grzecznie rozeszłyśmy się do domów. A na drugi dzień o 7 rano dostaję smsa że urodziła piękną córeczkę, parę godzin po naszych rozstaniu.


E nie wydaje mi się, bo jakby sie cos miało dziać to by sie juz rozkręciło a czuje sie świetnie :-)
Ja tez miałam sesje zdjęciową mój S mi robił taką spokojną mam tam zasłonięte piersi i goły brzuszek bardzo ładnie wyszły te zdjęcia :) , a nam obydwojgu zrobił kolega który ma takie domowe mini studio zdjęciowe, własnie czekam na fotki bo jestem ciekawa jak wyszło :)
 
Zrobiliśmy sobie wspólną sesję, parę zdjęć mam tylko swoich, ale w ubraniach. Również mieliśmy propozycję od przyjaciela, żeby zrobić sesję taką bardziej profesjonalną, ale jakoś zebrać się nie możemy. Niestety nie ma studia, więc trzeba by było u nas w domu.
 
ostkapa on tez nie ma studia, tylko takie mini przenośne zdjęcia robiliśmy u nas w domku:) trzeba było tylko meble poprzestawiać żeby wszystko się zmieściło ;]
Dzisiaj jakoś wyjątkowo myśle o porodzie z jednej strony juz chce a z drugiej tak bardzo sie boje.. wy tez tak macie?
 
Claudusia, ja też tak dokładnie mam jak Ty. Bardzo bym już chciała i nie mogę się doczekać, ale raz, że się boję porodu, a dwa, to się boję, że sobie z maluszkiem sami nie poradzimy... ;-) Bałam się, że mnie dzisiaj weźmie, zwłaszcza, że wczoraj wieczorem dostałam takiego mega skurczu.. Nie był bardzo bolesny, ale za to bardzo długi, dokładnie taki jak w najgorszym momencie okresu. Ale na szczęście to był tylko przepowiadacz :-)
 
Claudusia widzę, że mamy tak samo :) ja już chce tulić Agatkę ale się strasznie boję ... sama nie wiem dlaczego....

A ja dziś znów miałam straszne upławy, leżałam na łózku i synek do mnie "mamo zrobiłaś siusiu w majtki" heheh ja patrze i rzeczywiście bielizne mam mokrą.... ale to nie było siusiu:)
 
multiplicamini, to normalne, w koncu i poród i noworodek to dla ciebie cos nowego, nieznanego.
za drugim razem ten strach bedzie większy :-)
 
uff... ulżyło mi bo myślałam że ze mną cos nie tak, także doszłam do wniosku że to normalny zdrowy objaw :-)

tak sie zastanawiałam w jakim wieku jesteście bo jest to fajne ze na forum nie ma w ogóle bariery wiekowej jak się rozmawia, bo w życiu zazwyczaj jest innaczej :) tak że chwalcie sie mamuśki. Ja mam 22 ;-)
 
reklama
Dzisiaj jakoś wyjątkowo myśle o porodzie z jednej strony juz chce a z drugiej tak bardzo sie boje.. wy tez tak macie?

Ja tez tak mam, już bym chciała przytulać maluszka, ale z drugiej strony to może niech on jeszcze sobie siedzi w brzuszku:rofl2:. Z córka nie miałam tego problemu bo urodziła się 3 tyg wcześniej, nie miałam czasu na zastanawianie się:-)
Ja mam 32 lata :baffled:
 
Do góry