reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

mloda_mamusia właśnie gdzieś przeczytałam artykuł, że sex od 38 tyg. dobrze wpływa na szyjke a sperma powoduje szybsze rozwieranie się szyjki więc wszystkie ciężarne które są już w tym terminie i chcą już zobaczyć szkraby swoje do dzieła !! :-)

A jeśli chodzi o upławy to mam tak samo są albo bardzo gęste albo mega rozrzedzone tak że mi po nogach leci a w nocy czasem mam wrażenie że się posikałam :baffled: i w tedy zastanawiam się czy to już? :D
 
reklama
Basia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& tak to raczej będzie dzisiaj:-) Trzymaj sie tam:-)

Ja juz po 4 list moge rodzić, to akurat będzie się zaczynał 40 tc i mam nadzieje, że synek zechce sam dac znak do wyjścia. Nie wyobrażam sobie tak bez skurczów mieć CC, przeciez dla maleństwa to taki szok. Także od niedzieli też wskakujemy do łózka. Bo na razie po seksiku to mam nieprzespane noce z bólów, a nic sie nie dzieje.Więc teraz przystopowalismy, bo sie smutne daty zbliżają i wolałabym je ominać;-)

Ostakapa to może być torbiel Nabota, to n ie jest cos strasznego, tylko takjak piszesz zapchany gruczoł. Ja miałam cos takiego w szyjce zanim zaszłam w ciazę. Ginka z poczatku myslała, że to poronienie, całe szczęście okazało się, że to ta torbielka,a ona nie długo znikneła.
A w sobote byłam z mężuniem na targu. MIał mnie podwieźć do fryzjera, a po drodze wstapilismy po szybkie zakupy. padal snieg więc ja pobiegałm do piekarni, a S na stragany po warzywa i owoce. W piekarni kolejka że hej, każdy patrzy kto wchodzi. A jak tylko otworzyłam drzwi to wszytskie glowy w strone półek, nikt nic nie widzi:-)
Ja juz na zakupy nie chodzę od kilku tygodni, bo nie mam zwyczajnie siły. Po jakies drobiazgi owszem, ale większe sprawunki to juz maż sam robi.
 
kruszka czyli co mam z tym zrobić, póki nie boli dać sobie na wstrzymanie i poczekać do wizyty w piątek za tydzień? taki mam zamiar, ale trochę się wystraszyłam...

Ach ludzie są bezczelni, udają ze nie widzą kobiet w ciąży, jakby ich ta jedna osoba zbawiła. A dla nas to męczarnia stać tak w miejscu!
 
Ostkapa ja bym poczekała do wizyty, ale to musi byc Twoja decyzja, nie chcę ci niczego sugerować :-)

tak jak pisałam wyżej, miałam zamiar poczekać do wizyty, o ile wcześniej nie urodzę:-) poza tym nie jestem pewna czy tego "guzika" nie miałam wcześniej, znaczy na poprzedniej wizycie (bo to też możliwe).
 
Ostkapa ja tez takie coś znalazłam kilka dni temu:szok: Pytałam i powiedziała mi że tak się robi czasem i że to nic groźnego.

Dziewczyny mam niskie ciśnienie 102/52 (nie wiem jakie najniższe jest dopuszczalane)wczoraj wieczorem było 138/88 czyli skacze.... Powinnam się martwić???
 
Tez miałam kiedyś taką gulkę. Zamarłam, kiedy podbarwiło krwią. Okazało się, że to jakiś rodzaj kaszaka i sam się wchłonął. Sprawdź pod palcami, jeśli przesuwa się razem ze skórą to może być właśnie jakiś rodzaj tłuszczaka, który sam zniknie. Zaczęłabym się martwić gdyby siedział mocno w tkankach pod skórą. Ale i tak wtedy zaczekałabym na wizytę.

basia!!!!! TRZYMAMY KCIUKI!
 
Ostkapa ja tez takie coś znalazłam kilka dni temu:szok: Pytałam i powiedziała mi że tak się robi czasem i że to nic groźnego.

Dziewczyny mam niskie ciśnienie 102/52 (nie wiem jakie najniższe jest dopuszczalane)wczoraj wieczorem było 138/88 czyli skacze.... Powinnam się martwić???

Ja na ostatnim KTG miałam 92/60. Pielęgniarka spoglądała na mnie spode łba, ale u mnie oprócz ospałości nic to nie wywołało. A za to dwa dni temu 150/80 - czyli u mnie też skacze. Może to pogoda?
 
reklama
A i u mnie też upławy obfitsze, zwłaszcza jak rano wstanę, to tak, jakby się ze mnie wylewało. Ale czopa ani śladu..:baffled:
A dziewczyny powiedzcie mi, czy Wam też tak jakby napuchły otoczki sutków? u mnie od kilku dni są takie właśnie napuchnięte, ale nic nie boli i reagują normalnie, czyli jak nacisnę to pokaże się siara i sutek twardnieje i "opuchlizna" znika.. Więc nie wiem zupełnie o co chodzi.. Któraś też tak ma?
 
Do góry