reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
ja zgagi całe szczęście nie mam, czyli wg przepowiedni śląskich Zosia będzie łysa?? za to przynajmniej raz dziennie męczy ją czkawka, ciekawe co to oznacza. jak rozmawiałam z siostrą to powiedziała mi, że nie kojarzy czkawek u mojego chrześnika. poza tym dziwiła się że w ogóle takie rzeczy czuję...

młoda mamusia Ty już przestań tak porządkować te szafki, lepiej posiedź i odpocznij. widzę że masz już syndrom wicia gniazda:-) mi się załącza ale tylko co jakiś czas:tak:
 
Hej
Ja dzisiaj po kolejnej nieprzespanej nocy przez ZGAGĘ!!!:wściekła/y::wściekła/y: nic mi już nie pomaga :wściekła/y: Śpię na siedząco normalnie i tak się co chwilę budzę... To już z malutkim dzieckiem człowiek tak często się nie budzi jak z głupią zgagą....

Mi pomaga mleczko Malox, też pije małymi łyczkami jak jest potrzeba i pani doktor mówiła,że nie szkodzi bo się nie wchłania, tylko osłania przewód pokarmowy.
 
ostkapa chciałabym posiedzieć, ale jestem takim typem co 5 min a tyłku nie potrafi usiedzieć :) Zaraz mnie to denerwuje hehe. Syndrom wicia gniazda mam już od jakiejś połowy tciąży, gdzie co kilka dni sprzątam wszystko, kurze ścieram, mimo, że wcale ich nie ma, i w ogóle.

Co do zgagi to też tak mi każdy mówił w pierwszej ciąży, no i Amelia miała 3 włosy na krzyż, ale za to długie i kręcone za uszami. Na ciemiączku nie miała żadnych włosków, tylko właśnie z tyłu główki długie, rude i kręcone. W sumie do tej pory takie ma hehe, grzyweczkę lichutką, cieniutką, a zaś z tyłu długie, kręcone. Aż kiedyś zrobiłam jej z ciekawości tego warkocza dobieranego od czoła, no i wyszedł cieńki jak zapałka, ale długi aż do lędźwi prawie, hehe, a jak się jej w loczki pozwijają to ma króciutkie do ramion :)

A Grześ to chyba będzie całkowicie łysy, bo w tej ciąży to nie wiem co to zgaga, hehe. Pomęczyła mnie może ze 2 razy, a tak to nic :)
 
Ostatnia edycja:
Ja pochłaniam rennie. Inaczej nie wiem czy przespałabym choć jedną noc.

Wszystko mi leci z rąk. Właśnie zrzuciłam lampę i siedzę wokół szczątków żarówki :baffled::dry:

AAAARGH!! Co za dzień...
 
Ja też jechałam na rennie ale od kilku dni nie wiem co to zgaga, bo brzuch mi się obniżył :) i bekam jak chłopisko spod monopolowego, cóż za przyjemne uczucie, do tej pory za każdym razem kończyło się to kwaśnością bleeee... Współczuję Wam tego uczucia, ale już niedługo :)
 
reklama
Ja mam zgagę okropną, starsze dziewczynki miały dużo włosków, Zuzi musiałam po miesiącu grzywkę podcinać :-), to teraz też będziemy loczki malutkiej czesać
 
Do góry