reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Gratulacje Madzia!!!
wracaj do sił! Mam nadzieję, że niedługo będziesz opisywać jak biegacie z małą wóziem na spacerku :)
Dużo zdrówka dla Ciebie i Ewelinki!
 
Gratulacje Madzia :-)
Wczoraj mnie mój mąż rozśmieszył, zapytał, czy gdzieś się będziemy wieczorem wybierać (czytaj do szpitala), bo by sie piwa napił :-D

Haha jak miło, że się pyta o plany na wieczór :) faceci są rozkoszni :) przeżywają na swój sposób ale rozbrajają po całości :)
 
Madzia ogromne gratulacje !!!!!

Basia mój mąż też mnie wczoraj pytał czy przypadkiem nie zamierzam rodzić:-) Nie "zamierzałam", ale i tak poprosiłam, by już nie pił, bo nigdy nic nie wiadomo:eek:
 
Ostkapa no to do dzieła:-) a nóż jak się spakujesz, to nie będziesz musiała jeszcze tak szybko ruszać tej torby:-) zwykle tak bywa, że jak już jesteśmy na coś przygotowani, to musimy jeszcze poczekać:-).
Ja dzisiaj leże, mój krzyż woła o pomoc. Mam nadzieję, że na porodówkę będę jechała bardzo wcześnie rano lub wieczorem, bo na każdej drodze, która prowadzi do mojego wybranego szpitala, coś robią. Nie sądzę, że szybko skończą i z dnia na dzień wydaje się, że remontowane odcinki są dłuższe:confused2:

Madzia gratulacje dla dzielnej mamy i córci :-)
 
witajcie i my już w domu 15 października na omówionej cesarce na świat przyszła ewelinka na szczęście zdrowiutka i donoszona. Także moje obawy o termin porodu były niepotrzebne. Ważyła 3320 i 57 cm.
Wszystkim wam życze lekkich porodów i zdrowych maluszków.
Ps. 3 cesarka to koszmar ale już jest lepiej :)


gratuluję :)
 
reklama
Do góry