reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Lo kurde, to ja twarz nie dosc ze spuchnieta mam, nos jak kartofel, a usta wygladaja jakbym nimi z tydzien pracowala... plus do tego pryszcz na pryszczu... To jak ktore mamusie sie rozpakowuja w tym tyg??? Mi kazdy przepowiada, ze ja dzisiaj jeszcze, w swoje 22 urodziny, Hehe. Niby cos mnie zbiera, i jakby mi sie wody saczyly, ale czy zdaze do 24? Pewnie nie.


hehe, wszystkiego najlepszego!!!!

Ja też mam dzisiaj urodziny, tylko ze mam o 8 lat więcej od ciebie, okrągłe 30ste:-) i raczej prezentu w postaci narodzin synka nie będzie:-D:-D
 
reklama
Ja już dzisiaj w nocy myslałam, że na porodówce wyląduję... Obudziły mnie mega skurcze, na początku nie sprawdzałam czasu, a potem wzięłam telefon, skurcze równo co 7min! Wywlekłam się z łóżka, wlazłam do wanny, leżałam chyba z godzinę. W międzyczasie mąż się obudził, wszedł do łazienki i przeżył ogromny szok jak mnie w środku nocy w wannie zobaczył:-D Położyłam się do łóżka, skurcze słabły i stawały się coraz rzadsze i nieregularne, co 10, 12, 15 min. W końcu zasnęłam a rano wstałam jak młody bóg, bez jakichkolwiek objawów.... Jutro rano jadę do mojej gin, ciekawa jestem co tam u mnie nowego....

Cyntek ja to myślę, że ty masz parcie, ale głównie na poród już, teraz i zaraz :-D
 
hehe, wszystkiego najlepszego!!!!

Ja też mam dzisiaj urodziny, tylko ze mam o 8 lat więcej od ciebie, okrągłe 30ste:-) i raczej prezentu w postaci narodzin synka nie będzie:-D:-D

gosiagro pamietam cie z forum czerwiec 2010 choc malo sie udzielalam a wiecej czytalam to mam Tymka z 06.2010 i teraz czekam na Polke termin na 4 listopad i tez 30 na karku :-):-)
 
Generalnie to dużo listopadowek rodzi w październiku :)

Ja spalam trzy godz. Miałam skurcze regularne co 10 a pozniej co 8 minut. Idące od krzyza i odbytu do przodu brzucha. Jedne słabsze drugie mocniejsze. A przy tym czasami dziwne klucie w szyjce.
Pozniej zasnelam.
No i o 6 obudził mnie bol stawów i ucisk na odbyt. Ehhhhh
 
reklama
gosiagro pamietam cie z forum czerwiec 2010 choc malo sie udzielalam a wiecej czytalam to mam Tymka z 06.2010 i teraz czekam na Polke termin na 4 listopad i tez 30 na karku :-):-)

ooo cześć:-) fajnie:-)
jak tam Tymek się ma? Chodzi do żłobka lub przedszkola? Ja z moją Majusią jestem w domku, we wrześniu pójdzie do przedszkola
 
Do góry