reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

U nas także był tylko linomag. Sudocrem tylko na odparzenia i używaliśmy go może 4 razy.
Ja pamiętam jak pakowałam się do pierwszego porodu to wyszło 2 torby. Wystarczyło, że spakowałam gruby szlafrok i ręczniki dla siebie i dziecka oraz 3 opak. podkładów poporodowych i wyszła cała jedna torba. :no::cool2:
 
reklama
aha, mówicie taka sprawa z tą szyjką, a myślicie że na usg robionym przez brzuszek byłoby widać czy z szyjką wszysctko wporządku? czy konieczne jest rozłożenie na fotelu ginekologicznym :p
jeśli chodzi o leki to fakt-brać źle a nie brać też źle....a nospa słyszałam, że najbezpieczniejsza w ciąży z wszystkich leków rozkurczowych, przynajmniej do mnie taka opinia dotarła
sudocrem, sudocrem...koleżanka go poleca wręcz wciska mi do głowy bym się w niego zaopatrzyła, ale cieniutką warstwę się smaruje, tyle, że ja właśnie też słyszałam opinie że on wręcz dziury w skórze dziecka.Ja zakupiłam linomag i jego zamierzam używać, a zestaw kosmetyków również mam bambino ;)
nanulika &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby wszystko było w jak najlepszym porządku podczas usg, jeszcze troszeczkę i się wszystkiego dowiesz, musi być dobrze!!! a jak już będzie po to odetchniesz z ulgą, bo potem to już z górki ;) a na wylocie zdecydowanie lepsze samopoczucie, ja się bardzo obawiałam na początku również, pragnęłam z calych sił aby wszystko było wporządku, nie wierzyłam w to, że donoszę ciążę, a teraz to już sytuacja bardziej jasna jest, najgorsze chwile stresu już za mną...
 
Esmeralda - ja mam na każdej wizycie badanie ginekologiczne, w trakcie którego między innymi jest badana palpacyjnie szyjka, później USG dopochwowe na którym lekarz sprawdza jej długość, a następnie normalne USG przez powłoki brzuszne. ciężko mi powiedzieć czy na USG przez brzuch lekarz widzi długość szyjki:confused:
Nanulika - mocno wierzę, że tym razem będzie już wszystko dobrze u Ciebie &&&&&&&&&&&&& a co do nerwów to będą Ci pewnie towarzyszyć przez całą ciążę. wierzę jednak że ten stres zostanie Ci po stokroć wynagrodzony i ani się obejrzysz jak te kilka miesięcy minie i będziesz tulić swoje Maleństwo
 
Hejka!

My sudocrem do odparzeń,a na codzień puder :-D

U Nas wszystko dobrze. Wyszliśmy ze szpitala w sobotę , Mikołajek jest Aniołeczkiem. Nie sprawia mi żadnych kłopotów do tej pory... tylko śpi i je, śpi i je :-):-):-)

Oto on w 5 dobie życia :
DSCN4326.jpg Pozdrawiamy!
 
reklama
Taycia gratuluję śliczny!!!
Trzeba założyć nowy wątek, byś mogła nam opisać Twoją przygodę z porodem:-) oraz taki, gdzie bedziemy przedstwiać nasze Skarby:tak:
Moderatorki??
 
Do góry