reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witajcie dziewczyny, za rzadko tu zagladam:-) Obiecuje poprawę

Co do ciuszków to ja juz mam sporo: od bratowej, kupiłam trochę używanych na naszym forum BB, a dwa pajace mam nowe, zostało mi tylko do zakupienia ze 2 szt bodziaków i ze 2 szt pajacyków. I z ciuszkami koniec:-)
Co do wózka to kupilismy x-landera x1 Wózek X-lander X1 - Wózek dziecięcy do zadań specjalnych - Wózki i akcesoria X-lander taki kolor z gondola oczywiście, ale o tym pisałam w temacie wózkowym, więc nie wiem czy sie powtarzać.
Dalej co do wożenia dziecka w foteliku samochodowym zamiast gondoli. Któraś z Was pisała, że czytała iz dziecko nie powinno w nim przebywać dłużej niz dwie godziny, to prawda. Jest to wymuszona pozycja dla dziecka. Zresztą nasze jesienno/zimowe maleństwa powinny byc dodatkowo zabezpieczone przed zimnem właśnie gondolką.


Chusty sie boję, ale dostane od koleżanki, więc moze może po domku. Na temat nosidełek nie ma zdania. Leżaczek bujaczek zamierzam kupić używany Fisher price do 18 kg:-)
 
reklama
Janeczka - my kupilismy Fisher Price'a bujaczek i super sie sprawdzil do 5 miesiaca. Teraz Szymon juz siedziec na nim za Chiny nie chce :-):-) ale na pewno byl przydatny jak byl mniejszy ! wiec polecam taki zakup!!
 
Ja dorwałam taki na allegro za 35 zł (Mamas & Papas), używany: http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/26/93/03/2426930366

No własnie o podobnym myślałam, ale jak tak przeglądałam allegro to znalazłam
LEŻACZEK FISHER PRICE (2510818738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i taki w ostateczności chce kupić, oczywiście jest tez w innym kolorze, no i mysle, że może uda mi sie zmieścic w 100 zł :tak:
 
Bardzo dziekuje za rady odnosnie lezaczkow/ bujaczkow. Bardzo mnie zielonej przyszlej mamusi pomoglyscie :tak: To ja tez kupie. Zaczne juz polowac po okazjach bo ja bede szukac dwoch sztuk :-)
 
Janeczka to kup hustawke dla jednego,a dla drugiego lezaczek-bujaczek. Ja chcialam Synusiowi kupic hustawke,bo kolezanka miala,ale zwykle sa tylko do 9 kg,a moj Synek osiagnal je w wieku 6 miesiecy :eek:
 
taycia- ttw twoj pomysl jest calkiem fajny :tak: hustawka i lezaczek. Beda mieli urozmaicenie :-D poszukam jakie mam opcje do wyboru :-)
 
Dawno mnie na tym wątku nie było, nadrabiać kilkaset stron nie sposób.. Więc postaram się częściej tu zaglądać i podczytywać :-)
 
reklama
Ja z ciuszków mam już prawie wszystko .Dokupię jeszcze tylko ze 2 szt pajacyków i 2 szt body z długim rękawem. Kupiłam pół ubranek w rozmiarze 56 i pół na 62.

Moja Oliwka jak się urodziła miała 52 cm,i wszystkie ubranka były za duże,musieliśmy podwijać rękawki.
Druga panna będzie chyba większa,bo lekarka powiedziała,ze ma długie nogi,ale i ruchy czuję bardziej intensywnie niż w pierwszej ciąży.

Zapamiętałam ten okres,bo wtedy jeszcze prawie nie było po mnie nic widać,a ruchy,to było takie smylanie i pukanie,a teraz to już porządne kopniaki,które nawet w nocy potrafią mnie obudzić.

O leżaczku też myślałam.Widziałam nawet ostatnio fajny na olx za niecałe 100 zł.
 
Do góry