reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ja jestem pod opieka specjalistycznej kliniki zajmujacej sie ciazami zagrozonymi i/lub mnogimi i mam glukoze zrobic dopiero w 28 tc.
 
reklama
Witaj Janeczka :)
ja dzisiaj piłam glukozę i powiem,że wcisnęłam pół cytryny i poszło na jeden łyk :) :) aż się na mnie te babki spojrzały..... hehehe przy pierwszym dziecku to piłam 40 min (bez cytryny) a teraz rewelka. potem poszłam na zakupy itd. i zleciały mi dwie godz :) ale powiem ,że po godzinie myślałam, że zwymiotuje ale jakoś powstrzymałam.
 
Wszystkie chyba glukoze robicie,a ja nie... ale to dlatego,ze tutaj w IE nie ma nacisku na takie rzeczy,ale jakbym zyla w Pl to pewnie tez bym sobie zrobila.

Ja rosne i rosne i boje sie ile jeszcze urosne!!!! :szok: juz 8 kg na plusie,a u Was jak tam? ale apetyt mi dopisuje :happy:
 
Taycia ciesz się, że nie musisz tego pić :) nie jest to jakieś straszne badanie ale strata cennego czasu, bo gdyby nie było wcześniej badania na czczo to można by było wypić tak jak ja piłam w domu i przyjść za 2h czy 1h od wypicia a nie się kręcić po mieście. To jest chyba najgorsze. Jeśli chodzi o wagę to u mnie norma, według tabelki, do której link kiedyś podawałam przybieram na masie prawidłowo, wcześniej zauważałam szybki przyrost brzuszka, ale teraz jakoś przystopował, ale dobrze - bo mam czas by nadrobić nawilżanie :) i czekać na "wystrzał" :)) Na apetyt nie narzekam, ale jestem wybredna no i bardziej świadoma tego, co jem. Do każdego posiłku świeże warzywo, dużo owoców, wody, soków, jogurty itd, przemianę materii mam lepszą niż przed ciążą i czuję się wyśmienicie :)
 
Janeczka - witaj i gratuluję :-)
Taycia - u mnie około 5kg na plusie ale też rosnę - w weekend się mierzyłam to miałam 90 cm w pasie a dzisiaj już 93 :szok: niedługo już mąż będzie mógł do mnie mówić gruba bo na razie powiedziałam mu że nie może póki ma więcej w pasie ode mnie :-D

jutro rano mam wizytę i już się nie mogę jej doczekać
 
Janeczka84 - witamy :)

Faktycznie już dużo Nas po glukozie :)

Bett - trzymam kciuki za wizytę

Taycia - ja jestem na plusie 6kg. Apetyt mi dopisuje także na nastepnej wizycie spodziewam sie jakieś +8 lub +9kg. Moja kuzynka przez całą ciąże przytyła 20kg i teraz 3 miesiące po porodzie jest taka szczuplutka :), zawsze była ale teraz to i lepiej niż przed ciążą. A ogólnie dzień przed porodem jak spojrząło się na nią z tyłu to wogóle nie było widac że jest w ciąży i tylko miała jak to sama powiedziała wyjątkowo "ogromny" brzuch.
 
reklama
Ja jeszcze glukozy nie miałam. Za tydzień mam wizytę więc dopiero dostanę skierowanie na badania. Wczoraj miałam tak pracowity dzień, ze dzisiaj nie mam siły na nic. Pogoda super ale chyba nie dla nas:-( Chętnie poleżałabym sobie na plaży ale jakoś się krępuję:zawstydzona/y: A jeśli chodzi o kilogramy to u mnie +6! Ale coś, za coś. Później będziemy się martwić naszym zbędnym bagażem:-D
 
Do góry