reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Hej!

Ja nie kupuje w lumpkach,bo mam wszystko po starszym synku i bardzo mnie to cieszy,bo juz pelne 2 duze wory i zbior ciagle rosnie :tak: widze coraz wiecej superlatywow posiadania dwoch Syneczkow :-)

Ja testu glukozowego nie robilam ani teraz,ani w pierwszej ciazy.

Ciagle rosne...juz +6,5 kg! jejku,pewnie dojde do 12 kg jak nic . W poprzedniej ciazy mialam +18 kg i urodzilam 2 tygodnie przed terminem. Ciekawe ile mialabym gdybym dotarla do terminu. Dzien po porodzie - 8kg, reszta zeszla w 3 miesiace:-D
 
reklama
Taycia, widze ze podobnie przybieramy na wadze :) byle tylko nie przekroczyć magicznych 12 kg i bedzie dobrze :)
8 kg mniej od razu po porodzie - niezły wynik!
 
Niteczka - ooo to widzę że mamy wspólną "przyjaciółkę", mnie też ostatnio ciągle męczy zgaga :-(

ja już wróciłam z urlopu i postaram się być na bieżąco. ogólnie gdyby nie ta zgaga to czuję się świetnie. brzusio rośnie coraz bardziej i powoli moja ciąża staje się zauważalna dla obcych ludzi :-) nareszcie!
 
Ja właśnie wczoraj przekonałam się, że moja ciąża też jest już widoczna. W autobusie chciała mi ustąpić miejsca kobieta tak po czterdziestce. Dziwnie się poczułam, tzn. to było bardzo miłe, ale normalnie to ja by się rozglądała czy nie trzeba czasem komuś ustąpić :-)
 
Dziewczyny Wasza ciąża stała się zauważalna ?? :-) na mnie patrzą jakbym miała za chwilę rodzić :-D Tak 3 tyg. temu to mi mocno brzuch wyskoczył, wcześniej też był już duży, ale teraz to dopiero. To zależy też pewnie jakoś od budowy ciała bo kręgosłup idzie mi jakby do środka, pupa wystaje no a brzuch wysadza.
 
Wesoła Kobietko jeśli chodzi o mnie to zauważyłam tydzień temu na zakupach, że jednak mnie widać i mój brzuszek, Pani zaproponowała mi w markecie przejście bez stania w kolejce, taki przywilej (co prawda stałam przy kasie pierwszeństwa ale przeważnie tam staję a tym razem zostałam wywołana z tłumu) to było bardzo miłe, jednak nie trwało długo, bo zaraz się zerwała burza oskarżeń ze strony "moherów" którzy zarzucali mi znajomość z Panią kasjerką lub inne układy. Starsi ludzie potrafią mnie rozwalić na łopatki, żebym jeszcze miała taśmę produktów... Następnego dnia inna Pani znów zaproponowała skorzystanie bez oczekiwania przy kasie, ale podziękowałam grzecznie za uprzejmość i odczekałam swoje, bo nie chciałam sobie podnosić i tak wysokiego ciśnienia :)) Ale sąsiedzi obserwują mnie bacznie, na targu sprzedają mi świeższe produkty, zaczyna mi się to podobać...
 
Sialala byłaś na badaniach? Ja dziś niestety nie poszłam może po niedzieli uda mi się.
Co do uprzejmości to bardzo miłe jak Cię wywołają z tłumu ale Ci ludzie to mnie wkurzają! No bo czemu ona ma pierwszeństwo:-D
masakra
Co do brzuszka to ja mam już jak przy końcu a tu jeszcze 3 m-ce :no: jak naładuje baterie to cykne zdjęcie:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ja sie muszę pozalic ze od początku ciazy jeszcze ani razu nie spotkałam sie z żadnym okazem życzliwości ze strony obcych ludzi. Tez zawsze staje przy kasie pierwszeństwa i chodze do sklepow gdzie widoczne sa naklejki "wiecej zyczliwosci dla kobiet w ciazy", ale jeszcze nigdy nikt mnie nie przepuscil w kolejce mimo ze brzuszek mam widoczny... Smutne to.
 
Wesoła Kobietko - ja od początku pisałam że mam malutki brzuszek, dopiero teraz się troszkę powiększył -> do 89cm
Siaalala - przykre że ludzie reagują na to takim oburzeniem :-(
Pola - ja też się nie spotkałam z jakimś szczególnym traktowaniem mojej osoby ale nie korzystam ze środków komunikacji miejskiej a na zakupy chodzę do sklepu w którym prawie nie ma kolejek i w godzinach w których na pewno nie ma kolejek, za to jakiś czas temu zaparkowałam na ślicznym różowym miejscu dla kobiet w ciąży :-)
 
reklama
Pola ja w zasadzie też nie odczułam jakichś przywilejów. Ale fakt, że komunikacją miejską też nie jeżdżę a ostatnio nawet w markecie nie byłam bo mąż robi zakupy, no ale wcześniej jak byłam to i tak nikt nie przepuścił a brzuszek mam od początku widoczny. Ale ostatnio byłam pare razy w Rossmanie i tam niektórzy to się moga pozabijać o kolejkę a kobiety w ciązy nie przepuszczą :-/
 
Do góry