reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witam Kochane, chyba jeszcze niektóre mnie pamiętają?
Czytałam posty z kwietnia i chciałabym Wam podziękować za każde dobre słowo kierowane do mnie w tamtych chwilach. Ciepło na sercu się robi mając takich ludzi "obok".
Gratuluję Wam, cieszę się, że wszystko OK, obyście szczęśliwie i w wielkiej radości donosiły dzieci i urodziły szybko (nie napiszę bezboleśnie, bo cóz to byłby za poród ;) ) zdrowe Dzieciaczki. Czasem Was "podglądam", ale nie byłam gotowa napisać.
Przykro mi z powodu kolejnych Aniołkowych Mam ...
A Wy trzymajcie się zdrowo. Całuski w brzuchole *********************
 
reklama
Mi w pierwszych tygodniach waga podskoczyła +3,5 kg, potem spadła na +1,5 i od jakiegoś czasu tak się trzyma. Maluch chyba czerpie z moich zimowych zapasów. Przy czym wieczorem zawsze mam około 2 kg więcej niz rano...
 
Esmeralda gratuluję udanej wizyty !! :) No i córeczki :)

Mnie na początku waga nie skoczyła mocno, ale teraz zaczynam tyć, póki co przytyłam 5-6 kg i boję się co będzie przez te 4 m-ce. Brzuch mam już dość spory, niektórzy pewnie myślą, że termin blisko ;p
 
czesc dziewczynki, dosc dlugo nie pisalam ale jakos przez te upaly nie chcialo mi sie nawet na kompa wchodzic.pozatym jeszcze to nase wesele troche szumu ale jzu z górki.


umnie wszystko w porzadku.

w poniedzialek bylam u gina, wszystko ok, slyszalam serduszko:-)

21,22 lipca mam ślub a 23 mam wizyte u gina i usg, i mozliwe ze poznamy lokatora brzuszka:-D

jaktam wasze brzuszki, rosną?? moze ponowimy temat i powklejacie swoje brzuszki? moj to sie zanaddto nie zmienil:crazy:

zdj z 18 tygodnia IMAG0239.jpgIMAG0238.jpgIMAG0240.jpg


a to zdj z 13tygodnia

IMAG0213.jpg


a to moje dzieciątko
dzieć34.JPG


:-D
 
dziękuję dziewczyny, jesteście naprawdę cudowne :*:*:*
elomelo :*:*:*:*:*:*:*
madzialenka zmienił się zmienił ;) mi się też zdaje, że mój się nie zmienił, ale jednak już wszyscy go zauważają, więc urósł napewno ;) superaśne fotki ;)
 
Elomelo - pewnie, że pamiętamy :*

A brzuszki się zmieniają - od wczoraj iloma autobusami bym nie jechała zawsze ktoś chce ustąpić miejsca - także chyba nieźle widać (a do pracy jeżdżę z przesiadką czyli w sumie 4 dziennie). Co prawda koleżanki w pracy mówią że z tyłu to nikt by nie poznał (na razie ;) ) ale z przodu wystaje taka większa piłeczka.

Ale dziś mam fatalny dzień - gorąco jak nigdy, mnóstwo stresów i nerwów :( ale już będzie tylko lepiej. Tym razem to ja mam nadzieję, że nie zaszkodziłam Maleństwu. Ale trudno się nie stresować... Jakieś mało ruchliwe się ostatnio zrobiło, ale z drugiej strony jak mi nie chce się ruszać w takie ciepełko to co dopiero Maleństwu ;)
 
Madzialenka ja widzę różnicę, nie martw się lada dzień "wystrzelisz" chociaż każda kobieta ma inaczej. Miałam podobnie, do pewnego momentu mój brzuch wydawał się płaski, no i doczekałam się chwili, że przestał być - uwielbiam na niego patrzeć, ale niestety duży brzuchol nie sprzyja robieniu samodzielnego pedicure więc radzę Wam dziewczyny korzystajcie póki można się schylić - ja miewam problemy z zapięciem sandałów :) ale "lubię to", że rosnę, oby zdrowo :D
 
Elomelo - trzymam za Ciebie kciuki!!!!

Ja juz mam spory brzuchol,no ale to moja druga ciaza :tak: u mnie niestety nie ma upalow nad czym ubolewam,bo chcialabym sie chociaz troszke wygrzac na slonku!
Katze - gratuluje coreczki!
 
kurde dziewczyny, ja dziś siedzę przed kompem i od samego siedzenia się pocę..pogoda jest do bani!!! nie dość że ciśnienie skacze jak opętane, bo raz deszcz leje i chłodno jest, a raz upał prawie 40 stopni, no to jest pogoda naganna!! wreszcie by się mogło uspokoić i być normalnie 20 stopni że sobie na słoneczko można wyjść, a nie że nawet w domu człowiek się dusi, masaaaakra :/
 
reklama
Do góry