reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
a ja dzisiaj sie dopiero melduje bo od wczoraj niemialam neta. jak wczoraj bylam ostatni raz to od tamtej pory nie mialam neta. co gorsza wczoraj od rana nie mialam wody, dopiero dzisiaj rano przyszla woda... masakra nawet umyc sie nie dalo:crazy:

dzisiaj na obiad miala byc watróbka ale przesolilam ja :crazy: wiec zrobilam jeszcze pomidorówke, i normalnei jzu 3 talerz wcinam, pycha:szok::-D

nanulinka jestem z toba,trzymaj sie dzielnie i badz silna.


dredka gratulacje na 15 tydzien
:-D
 
Hej!

Nanulinka - trzymaj sie mocno! jestes bardzo dzielna...

Mi juz tak brzuch wywalilo,ze nie ma opcji zeby nie zobaczyc,ze w brzuchu mieszka sobie moje male Szczescie :-D

U nas zawitala cudowna, letnia pogoda...yeah...chociaz na chwilke :tak:

Pozdrawiam! Gratuluje Moderatorkom zostania Moderatorkami :-D witam nowa Mamusie ! i to na razie na tyle :tak:
 
a ja właśnie wcinam sałatę z rzodkiewką i ze śmietaną na kwaśno, już od 2 dni się tym zajadam :)

nanulika - bardzo mi przykro, że musisz przez to wszystko przechodzić, trzymaj się ...

sasanka - pewnie chodzi o lapisowanie. mojej szwagierki syn to miał robione, bardzo szybko zaczęły mu się psuć zęby, i tak chodzi z tymi czarnymi kiełkami już 2 rok chyba, wygląda okropnie, a każdy dentysta, u którego byli z nim później puka się w głowę i mówi, że teraz są lepsze metody i już się tego nie robi. ale może miał dużą próchnicę i dlatego te zęby tak strasznie czarne, ja nie mogę na to patrzeć ...
 
Hejo.
Nanulika dasz radę....oby szybko się skończyło

A to się nazywa lakowanie ząbków- chroni resztę zębów przed próchnicą-chociaż to okropnie wygląda, bo ząbki są czarne.
My na szczęście tzn. Oliś ma zdrowe ząbki jak an razie i my lakierujemy- czyli zabezpieczamy dodatkową warstwa.Moje dziecko lubi dentystę i nigdy nie płakało-ale pierwszy raz był jak miła 1, 5 roku i chodzimy co 6 miesięcy.Przez niektóre koleżanki zostałam wyśmiana po co tak wcześnie do dentysty ale ich dzieci w wieku Olisia a nawet młodsze maja już nawet po 4 plomby:szok:
 
reklama
to na pewno nie lakowanie, bo lakowanie to ma kazde dziecko obowiazkowo w podstawowce (przynajmniej kiedys tak bylo) i na pewno nie jest to czarne. już sprawdziłam i nazywa się to lapisowanie właśnie.
wyczytałam, że lakuje się zęby całkowicie zdrowe, a lapisuje te już zaatakowane próchnicą.

ja się obawiam, żeby moje dziecko nie odziedziczyło zębów po mnie - pół życia u dentystów, ani jednego nieleczonego zęba, kilka martwych i tylko jedna 6 na stanie ...
 
Do góry