reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Wczoraj o 16.30 podano mi pierwsza dawke arthrotec,o 22.30 kolejna.... ok 01.40 podlaczyli mi oksytocyne w kroplowce.... mialam spore skurcze,momentami dreszcze,goraczke..... jednak zero krwawienia.
Krwawienie pojawilo sie dopiero dzis ok 7 rano,zbadali mnie,rozwarcie jeszcze male. Odpieli mnie od kroplowki o 4:30rano, teraz o 16:30 zaczna powtorke z wczoraj.... poniewaz juz jest krwawienie to jest szansa ze po kolejnej dawce sie ruszy.... oby.... 3majcie kciuki!
Bol jest do zniesienia tylko ten czas,ktory tak sie wlecze..... zmeczenie organizmu na maxa,skurcze spac nie daja...
 
reklama
sasanka1, a co to za malowanie ząbkow? nie slyszalam o takim zabiegu.


kiss125, witaj i gratuluje :)
 
Nanulika - rowniez jest mi bardzo przykro ze tak bidulko musisz cierpiec

Elzu - malowanie zabkow robimy zeby zatrzymac prochnice malujemy zabki na czarno ale ten plyn robi sie czarny tylko w miejscu gdzie prochnica zlapala zeby.
 
nanulika trzymaj się dzielnie, przykre to bardzo, że tak się wszystko wlecze. Jesteśmy cały czas z Tobą! Niedługo będzie po wszystkim. Jesteś bardzo dzielna! Witam nową mamusię na listopadówkach :-)
 
Nanulika jestem pewna, że Twoje cierpienia zostaną wynagrodzone, to kwestia czasu. Jesteś bardzo dzielna! A my cały czas myślami jesteśmy z Tobą, trzymaj się kochana .. jeszcze troszeczke i wrócisz do domu.
 
reklama
Nanulika a dają Ci coś przeciwbólowego? Przecież nie musisz jeszcze cierpieć z powodu bólu!
Trzymaj się Kochana.
 
Do góry