reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Gosiagro, pamietam jaki był szał na datę ślubu 07.07.07 :)
My nawet jeśli byśmy chcieli wybrać ta datę to nie było szans z racji tego ze mąż oświadczył mi sie w walentynki i ledwo co udało nam sie znaleźć wolny termin i sale na wrzesień.

tak, szał był:-D nawet ludzie odsprzedawali ten termin bo nieźle można było zarobić:szok:
a u nas to wyszło przypadkiem sale rezerwowaliśmy rok wcześniej i chcieliśmy czerwiec, ale wszystko było zajęte wiec wzięliśmy pierwszy wolny lipcowy i okazało się ze to siódmy lipiec nawet nie wiedziałam wtedy ze za rok taka data będzie:-D:-D więc kompletny fuks:-)
 
reklama
ja sobie na początku wymyśliłam datę 19.09.2009, ale mój mąż nie spieszył się jakoś z oświadczynami i wzięliśmy ślub prawie 2 lata później :p

robię właśnie obiad, ale coś mnie brzuch rozbolał i nie wiem dlaczego,
mam nadzieję, że to po mleku i nic złego się nie dzieje, bo to rodzaj bólu, który mnie szczególnie niepokoi, trochę jakby okresowy ...
 
dziewczyny ze śląska mam do was pytanko. chodzi mi o usg 4d i 3d bo chcialabym zrobic ale moj lekarz ma stary aparat:dry: i chcialabym sie dowiedziec gdzie prywatnie mozna zrobic i jaki koszt. bylabym naprawde bardzo wdzięczna:-)
 
Sunovia mnie też coś dzisiaj brzuch bolał. Zaczęło się jak zakładałam buty, chyba za mocno ścisnęłam brzuch. Jeansy już robią się za małe.
 
Ja mam wrażenie ze mnie czasami pobolewaja jajniki, które przecież podczas ciazy nie pracują... Mam nadzieje ze tylko mi sie wydaje ze to jajniki, ale w czwartek zapytam o to moja gin. Muszę zacząć spisywać listę pytań zeby mi nic nie umknelo
 
mnie możliwe, że też od dresów brzuch boli, bo już trochę ciasnawe
nie mam w czym po domu chodzić, muszę coś luźnego na allegro zamówić, bo masakra
 
Witam się i ja :)
Nanulika trzymaj się!
Fajny temat poruszyłyście ja z moim mężem w maju minęło nam 6 lat a we wrześniu będziemy 2 lata po ślubie.
Co do bólów brzucha to ja mam je regularnie takie jakby coś mi się w środku rozciągało:)... i nie daje mi w nocy spać.

A ja mam jeszcze pytanie czy po nocy macie uczucie pełnego pęcherza? Bo ja nie mam tego uczucia tylko ból w brzuchu który mija po oddaniu moczy. A do wizyty jeszcze tydzień ;/
 
reklama
Nanuliko może to zbyt osobiste pytanie, jeżeli nie chcesz to nie odpowiadaj, ale będziesz walczyć o macierzyńskie i zasiłek pogrzebowy?
 
Do góry