reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

olii gratuluję! Życzę zdrówka dla Ciebie i Poli:-)

pati pati wpadasz tu jeszcze? Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin:-)
 
reklama
Olli serdeczne gratulacje :) Jak juz sie ogarniecie to napisz prosze jak sobie radzicie i czy Twoje obawy sie sprawdziły. Wierzę, że nie :)

Oskapa nie przepraszaj, nie masz za co. I tak jak patrze powyżej to masz pamięć do dat :)

10479754_603672796422019_4975141_n.jpg

Nasze skromne urodzinki :)

P.S. nie wiem co upiec, kiedy przyjda goście ...???
 

Załączniki

  • 10479754_603672796422019_4975141_n.jpg
    10479754_603672796422019_4975141_n.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 30
kruszka faktycznie pamięć do dat mam, ale o urodzinach pati pati pamiętam bo sama tego dnia mam urodziny. A co zabawne, to tez obie urodziłyśmy córeczki 19 listopada:-)
 
multiplicamini wszystkiego najlepszego z okazji 2 latek dla Błażejka:-) Spóźnione o dzień, ale szczere:-) Gdzie się Wy się podziewacie? Co u Was?


O rety, Ostkapa, chyba mnie wywołałaś :-)
Bardzo dziękuję :)) Za pamięć, za życzenia... Gratuluję odstawienia o smoka :-)

Ależ mnie tu dawno nie było, a ostatnio myślałam o Was dziewczyny i zastanawiałam się co u Was słychać, tylko wieczorami nigdy nie było czasu albo po prostu zapominałam sie zalogowac na forum... ;)

Oliii, gratuluję!! :D fajnie, że wszystko tak gładko poszło!!!

Z tego co zdążyłam przeczytać, to teraz sezon chorobowy... U nas też niedawno skończył się mega katar. Błażej poza tym zdrowy, chociaż niepokoją nas powiększone węzły chłonne szyjne. Są powiększone już od ok 2 miesięcy, wszystkie wyniki badań wychodzą ok, a robiliśmy nawet badanie w kierunku toksoplazmozy i też nic. Będziemy robić USG 28.11 to może się coś więcej dowiemy. Oby nie było to nic strasznego...:baffled:

No i jeszcze jedno.. Muszę się pochwalić...Dzisiaj zrobiłam test ciążowy i...dwie kreski jak złoto :D Tak, że rodzeństwo dla Błażejka w drodze, hihi :-D

A tutaj Błażejek:
WP_20140822_004.jpg

Pozdrawiam Was i życzę miłego wieczoru :):)
 

Załączniki

  • WP_20140822_004.jpg
    WP_20140822_004.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 30
multiplicamini cieszę się, że udało mi się ściągnąć Ciebie myślami:-) gratuluję dwóch kreseczek i trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy.
 
reklama
Do góry