reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Babyduck faktycznie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:-)

U nas ten katar to faktycznie od zębolów! Tymek nie ma temperatury i ogólnie jest w świetnej formie:-) i taka mała papużka z niego bo coraz lepiej mu idzie powtarzanie wyrazów. Jestem w nim zakochana po uszy:-D
 
reklama
Baby super, że juz jesteście w domu. A że ten czas tak cudnie na Was wpłynał... bardzo się cieszę.

Olli to które ząbki teraz męcza Tymka? Mojemu F w końcu wyszły jedynki i dwójki na gorze. Każdy w innym terminie, wiec rosna nie równo, co smiesznie wyglada, a le jeszcze z miesiac i bedzie wyglądał cudnie :)
 
Kruszka mojemu Tymkowi idą 3 lub 4 sama nie wiem...:-D

My dziś idziemy do lekarza bo te smary nas męczą:baffled: i dziś w nocy duszący kaszel. łooo matko znów pewnie gardło zainfekowane będzie:baffled:
 
babyduckjak miło było Cię czytać jak tak ciepło opowiadałaś o Kubusiu:-) super, ze ten pobyt miał też te dobre strony. Dzielny Kuba! Dzielna Mama!
kruszkau nas ferie od poniedziałku, ale jakoś zebrać się nie mogę:-(
Mój teść ciężko choruje, jakoś nie mam na nic ochoty.

Poza tym u nas wrócił temat bucików. Otóż musimy Małej kopić jakieś buty do chodzenia. Póki co ma tylko zimowe - ale to ciut przy duże, kupowane z myślą że będzie miała je do wózka. W domu chodzi boso. Ale czeka nas wizyta u chirurga dziecięcego- badanie fizykalne i musi Zosia przespacerować się przed Panią doktor w bucikach. Od paru dni rozgryzaliśmy temat, czy kupić wiosenne trzewiki (na wyrost), czy póki co podomowe sandałki. Ale ustało na sandałkach, bo przecież musi się nauczyć chodzić, a w domu nie puszczę Jej w trzewikach. Drugi dylemat był gdzie kupić buty, bo w Pułtusku nie ma takich sklepów, w Wyszkowie (30km) są tylko zimowe i w związku z tym dziś mykamy do Wawy (55km) żeby kupić Bartki. Zamówiłam w Arkadii żeby już na nas czekały. Zamówiłabym przez internet, ale będąc w Wyszkowie Pani mnie oświeciła że każdy typ buta ma inna numerację, szerokość itp. Zatem jedziemy dziś mierzyć buty....po południu...
 
Czesc Mamusie!
Pozmienialo sie tutaj troszke czy mi sie wydaje? ;)

Kruszka kochana ja Wam czytam tylko, ze za bardzo nie mam co pisac, bo moje zycie jest nudne jak flaki z olejem ;)

Ostkapa - Mikus jakos dopiero niedawno zaczal dawac caluski. To takie urocze, ze szok.

Babyduck - super, ze jestescie juz w domu, Kubus na pewno jest bardzo madrym chlopcem, a czas jeden na jeden jest zawsze czasem wyjatkowym,

Oli - jak tam Tymus?

Czy Wasze pociechy pija mleko? Moj jeszcze na sniadanie I na kolacje ok 120 - 150 ml za kazdym razem.

Poza tym ma wage imponujaca 14 kg. Noce nadal roznie, raz pieknie spi, raz do d... mi brak konsekwencji I laduje u mnie w wyrze, ale w tym roku jedziemy na wakacje (od podrozy poslubnej w 2010 nigdzie nie bylismy - nie licze Pl, bo to nie wakacje ;)I zamierzam zrobic rewolucje (zadnych smoczkow I odpieluchowanie moich Lobuzow). Jak mi pojdzie ?! Nie wiem. Czasami mi sie wydaje, ze moi chlopcy to zywe zlota. Nie nadazam....

Pozdrawiam Was goraco.
 
Byliśmy w Wawie i udało nam się kupić buciki Bartki. W sumie dobrze że pojechaliśmy a nie kupiliśmy w necie (a była taki pomysł).Okazało się, że Zosia ma grubszą niż standardowa nogę w podbiciu. Numer 20 na długość był dobry (wg zaleceń za duży o jakieś 6mm), ale się nie zapinał na pierwszy rzep:) więc kupiliśmy 21 (za duży o ok. 1cm). W sumie długość nie przeszkadza Jej w chodzeniu, już w sklepie biegała wokoło słupa:-) Dziś byliśmy już ortopedy. Zosia ma proste nóżki i wg Pani doktor ślicznie chodzi w nowych bucikach. Zatem koniec wizyt u ortopedy:-)

taycia dawno Cię tutaj nie było. Pisz, nawet jeśli jest flakowato;-) masz dobry pomysł z tymi wakacjami i ambitnymi planami co do chłopaków. Może nowe miejsce pomoże Wam w realizacji celów. Mimo wszystko może zabierz ze sobą smoczki - żeby wakacje nie przerodziły się w "trudne dni":-)
 
reklama
Ostkapa a mozesz napisac jakie to sa buty albo dac linka. Chodzi mi o to czy maja miekka podeszwe i czy sa za kostke?
 
Do góry