reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ostkapa też mnie Mała zaskoczyła pozytywnie, póki nie zadaje jeszcze pytań "a po co?", a dlaczego?. Ja zawsze z nią dużo rozmawiałam, tłumaczyłam, pokazywałam i widać nie na darmo :). Albo to przez te ilosci książek przeczytanych w czasie ciąży :p. Ale tak jak pisze madlen już sobie współczuję, bo chwil gdy bawi się w ciszy i skupieniu jest mało :D. Madlen z drugiej strony córka Ci w świecie nie zginie dzięki tej gadatliwości ;):p.
 
reklama
Ostkapa no u nas też mocny histeryczny płacz. jak Hanka się przewróci lub czegoś wystraszy to nie ma zmiłuj. ktoś mógłby pomyślec że ktoś jej krzywdę robi...

Taycia...no młoda to moja siostra nie jest, ma 34 lata no i...jest alkoholiczką...a wtedy wiadomo... nie ważne gdzie, jak i czy jest jakieś zabezpieczenie. takie osoby wydaje mi się że w ogóle nie myślą lub mają tak zryty beret że myślą całkiem inaczej. niestety...no i gratuluję tych waszych kroczków!!!super
 
Witajcie witajcie juz pierwsze kroczki i roczki sie pojawiają :) u nas mały zaczyna stać sam ale nogami jeszcze nie przebiera sam do roczku kto wie może cos go ruszy puki co woli na kolankach wszedzie bo szybciej :) mój anioł zmienił sie w diabła :) masakra od 4 dni choc ostatnia noc była w miarę myślałam że zęby ale ma tylko dwa i reszty nie widac :) sylha jak ty sobie radę dajesz ja z jednym czasem wymiękam :) pozdrawiam wszystkie bez wyjatku .
 
Taycia też gratuluję kroczków :)
Anii współczuje problemów rodzinnych.
Ilusion alle fajnie ze tak szybko zaczęła mówić:) mój potrafi powiedzieć moje imię ostatnio mowi nie nie ała cio ta na pieska mowi hau hau na krowę muuu.
No i wiadomo tata mama baba dziadzia.
Życzę wszystkim zdrówka my jak narazie zdrowi:)
 
Taycia, najlepszego dla Mikusia! Niech rośnie na dzielnego, zdrowego i szczęśliwego faceta.
bday.gif
No i gratuluję pierwszych kroków :)


Widzę, że dzieciaki Wasze gadają całkiem sprawnie. Kubie chyba para poszła w nogi, bo chodzi już całkiem nieźle (najlepiej w grupie żłobkowej, lepiej niż roczniaki), ale z komunikacją werbalną słabo. Gada w sobie tylko zrozumiałym języku. I choć czasem zdaje się opowiadać jakieś niesamowite historie, to nie idzie tego zrozumieć :p Z rozumieniem słów też różnie. To co rozumie na 100% to "przytul się do podusi". Wtedy tak śmiesznie pada policzkiem na poduszkę z tyłkiem wypiętym do góry :)
 
Ostatnia edycja:
Taycia wszystkiego najlepszego na te pierwsze urodzinki Mikusia:-) samych słonecznych dni:-)

Tymek mówi mama tata tak nie i po swojemu ciągle gliko, liko, lego, kolego no pękamy czasem ze śmiechu jak coś powie:-D
 
a to już mamy tutaj jednego roczniaka taaaak!? NAJLEPSZEGO DLA MIKUSIA :*:*:* PRZESYŁA CAŁUŚNE ŻYCZONKA CIOCIA ESMUNIA :p
no moja rybka mała można powiedzieć w sumie że po chińsku mówi, czasem siedzi z jakąś zabawką edukacyjną, czy książeczką, ogląda sobie i sama do siebie mówi w jakimś niezrozumiałym języku ;)
 
reklama
Do góry