reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej maminki :-)
U nas ok Sami wczoraj po szczepieniu oslabl i spal z 2,5h i budzilam go bo pewnie by jeszcze pospal dluzej a w nocy by znowu buszowal ale i tak wstal o 17:30,potem sie mu maruda wlaczyla i nie dal mi nawet posiedziec a chlopa w domu nie bylo bo byl u kumpla bo go zaprosil na jedzonko ehh zawsze tak jest ze jak mlody po szczepieniu albo choroba albo inne sprawy to go nima w domu i wszystko sama musze ogarniac,bylam wykonczona wieczorem jak szlam spac bo mlody wisial praktycznie u mnie na rekach :baffled: A chlop wrocil po 21 i dziewczyny i wiecie co wpada do chaty i sie pyta gdzie Sami,chyba juz nie spi co,bo specjalnie wczesniej wrocilem dla niego :angry: no normalnie mi cisnienie podniosl ze hej oczywiscie ze juz w lozku lezy no co on se myslal ze go moze bede trzymac do 23 zeby tatus mogl sie z nim pobawic ehh wkurzyl mnie na maxa wczoraj,ale juz se tym glowy ni truje bo bym musiala go dzisiaj udusic.
Sami spi ale pewnie juz niedlugo sie zbudzi.
Angun tesciowa dobrze radzi Ja tez sie staram nie leciec do mlodego z byle upadku na tylek musi sie nauczyc ze sam se musi wstac ale wiadomo ciezko jest zwlaszcza ze mlody to beksa jest i jeszcze nie upadnie dobrze a juz wyje,zalezy tez od nia oczywiscie :tak:
angie gratki kochana !!! no to sie doczekalas i dlugo kazali Ci czekac ;-)
anus no nie chcialabym byc klota az tyle razy,u nas tez zrobila to szybko jedno uklocie za drugim wiec spoko,mlody juz wieczorem nic nie pamietal chyba jedynie jak mu plasterki sciagalam to potem uciekl odemnie prze moment nie podchodzil.
Gola gratki za przespana noc,oby takich bylo wiecej u was ;-)
potworek gratki dla corki,zdolna Oliwka jest ;-)
maggipka dobrze ze juz sie lepiej czujesz,wspolczuje kiepskiej nocki oby to bylo jednorazowe.
pepsi milo ze wpadlas,zagladaj czesciej i napisz co u was jak tam Lenka??
onanana taki okres teraz ze noski ciekna u wszystkich,zdrowka zycze i oby Majunia nic nie zlapala a dla taty tez zdrowka,najwazniejsze ze chemie dobrze znosi.
Cocca przykro mi bardzo,duzo sily i wiary zycze,musi byc dobrze,przytulam kochana.


Milej soboty mamusie;-)

Wszystkiego Najlepszego dla naszych solenizantow!!! Zosiu i Lenko rosnijcie zdrowo !!!

 
reklama

Lenko, Zosieńko wszystkiego najlepszego w dniu Waszych pierwszych urodzin!! Rośnijcie zdrowo dziewczynki!!!
Z
 
Dziewczyny!
ja dziś tylko o sobie
byłam rano z Mariką u lekarza z bioderkami, powiedział, ze wyglada wszystko ok, ale dał skierowanie na przeswietlenie. Pozniej odprowadziłam Młodego do przedszkola, i poszłam z tym skierowaniem od razu do szpitala, tam poczekalam 4 minuty i zostałam wywołana do badania. Marika płakała, bo nie podobał jej sie kolor skóry Pana (rasistka mała), wiec Pan zawołał jakas Pania i ta ładnie ułozyła Marike do przeswietlenia, zajelo to 10 minut, wynik przyjdzie do przychodni, wiec znow bede musiala sie umowić na wizyte. Wróciłam do domu, zjadłysmy cos szybko i poszłam z moim kaszlem do lekarza, tez dostałam skierowanie na RTG, Marika znow płakała, ale wyjelam ja z wózka i poleciala do zabawek a ja rozmawialam z lekarzem. Dostalam antybiotyk i skierowanie na przeswietlenie klatki, pojdziemy chyba w poniedzialek, bo juz szkoda mi Mariki ciagąc, zreszta potrzebuje do tego meza....ale lekarz powiedzial, ze nie ma pojecia co to moze byc, ze musi miec to przeswietlenie, zeby zobaczyc co dalej, a pozniej powiedzial ze to moze samo przejdzie.....
Jestem padnieta, w niedziele Mariki roczek, przyjezdza Mariki chrzestna z dwoma córeczkami na tydzien. Strach sie bac co tu sie bedzie działo :-):-) Wiec Moje drogie powroce do Was w nastepnym tygodniu, i wtedy spokojnie opisze imprezke. Narazie brak mi pomysłow, ale moze w watku urodzinowym znajde jakas inspiracje. Narazie bardziej mnie martwi moje zdrowie :-(
poza tym to nocka spokojna, w nocy Marice celowo daje juz mniej jesc (tzn zmniejszylam porcje) i jak w butelce zadzwonilo to byl płacz, ale dałam smoka i spała do 6:50, rano dałam mleczko i spała jeszcze z godzinke, a ja sie zbierałam do tego lekarza.


buziaczki urodzinowe dla Zosieńki i Lenki rośnijcie duże i zdrowe.
 
Anus - dobrze, ze wszystko OK z bioderkami malutkiej! Mam nadzieje, ze dalej wszystko bedzie OK! Milego swietowania i nie przemeczaj sie!
 
Witam mamusie..

Nie mam zamiaru sie wbijac w kwasy ,ale dziewczyny jak wam cos nie pasuje to napiszcie wprost ,bo czytaja posty odnioslam wrzenie ze czesc ma cos komus za zle ,ale nie wiadomo co i teraz kazda sie zastanawia ,czy kogos nie urazila. Jesli ja cos nie tak zrobilam ,to przepraszma. Nie bylo to moim zamiarem.

Nimfii- niestety jak Maciek tak uwielbia wychodzic to twoja glowa by ciekawiej organizowac wam czas. Wsiadaj w tramwaj ,bierz Kube w wozek i pokazuj dzieciaka miasto. Mieszkasz w przepieknym miejscu ,a jak bedziesz tylko na swoim osiedlu to wiadomo ,ze dzieciaczki sie beda nudzic. nie boj sie ,nic sie nie stanie. Maciek to maly odkrywca i na pewn radosc mu sprawi odkrywanie wlasnego miasta. A moze przedszkole ale troszke dalej. Go pewnie energia rozpiera ,a w przedszkolu to jednak maja konkretny pedagogiczny plan dla dzieci dostosowany do ich wieku.

Angie- gratuluje zaswiadczenia z pracy. Teraz to juz jestes profesionalistka pelna geba. Wszedzie pewnie prace z luzem znajdziesz. No i brawo dla Kingi za polubienie obiadkow. Oby tak dalej.

Cocca- przytulam. Bardzo wam wspolczuje. Musicie wierzyc ,ze bedzie lepiej..

Pola -kurcze zdolniacha ta twoja dziewucha. Biega ,gada ,czyta. Gratuluje.. A jak ty psychicznie moja kochana pani domu?

Mikado -fajowo zobaczyc wnuczke na usg. Ale fajnie bedziecie miec. synek i wnusia prawie w roznym wieku..

Angun- ja lece do Olka jak sie gdzies rabnie ,ale podnosze go i mowie ,ze nic sie nie stalo. Peter mowi tylko zeby wstawal bo juz jest duzy chlopak ( no ,ale on ma praktyke po dwoch poprzednich)

Sabrina- bidulek Samii, ale dobrze ,ze ma to juz a soba. My szczepienie w poniedzialek ,choc nie wiem czy pojde bo oli zakatarzony. I dzieki forum wiem ,ze raczej lepiej szczepic 100% dziecko.

Syl -bardzo dobrze . Jatez jestem zdania ze trzeba nie tylko o bobikach myslec. co takiego sobie kupilas kochana?

Potworek- jests super mamusia i to ze teraz nie macie kasy to nie jest takie straszne. Pieniadze rzecz nabyta. Raz sa ,raz ich nie ma. Masz fajnego meza ,dwojke super dzieci i talent. Bedzie tylko lepiej. A z Oliwki mozesz byc bardzo dumna..

anus -przypomnialas mi o solarium. Kurcze chyba sobie troche pochodze ,tak kilka razy.. U nas Olinkowe wlosy tez kiepskiej jakosci..
Dobrze ,ze z bioderkami wszystko ok. powodzena na przeswietlenie.. Ja tez za ciemnoskorymi nie przepadam ,ale niestety zrobilo mi sie tak od kiedy tu mieszkam..

Mary -gratuluje. Podejrzewam ,ze chcesz rozwniesz nabyc nowe obywatelstwo..

Maggipka -dobrze ,ze juz do zywych wracasz i napraw to dziecko swoje co by lepiej spalo. Ja tez podziwiam samotne mamusie. Ale wiadomo ,wszystko da sie zrobic jak nie ma wyjscie..

Onanana- chyba wszystkie dzieciaczki maja pozapychane nosy mniej lub bardziej , i nie ma sensu trzymac ich w domu jak sie dobrze czuja. Biedny ten twoj tata. Oby bylo lepiej..

Kasiente- gratulacje dla malego wedrowniczka..

chcialam wam tylko napisac o atakach zlosc Olinka. Czasem jak czegos nie dostanie np. mojego telefonu to normalnie szlak go trafia. Nie wiem czy sie smiac czy martwic. Krzyczy ,kopie ,wygina sie. MA tak od jakis 2 tygodni. Mam nadzieje ,ze mu przejdzie bo to meczace na dluzsza mete.

Dziekuje kochane ,ze Olinkowe zyczenia i komentarze o naszej imperce. Powiem szczeze ,ze mi tez sie podobalo.
Uciekam z rodzinka na spacerek.. pa

Zosienku .. Lenko Sto lat dziewczynki. duzo szczescia..
Birthday-Cupcake-Cookies.jpg
 
KASIENTE milo cie widziec :-)

ANGIE no dokladnie tak to sa niespelnione ambicje, zreszta ninirktore mamy same sie do tego przyznaja. Gorszy jest fakt ze w takim dziecku rosnie przeswiadczenie ze jest albo musi byc najlepsze w tym co robi i jest potem takie zadzierajace nosa :-/


WINKI tak robimy tez wycieczki w miasto. Zabytki Krakowa juz nieraz zwiedzilismy. On lubi sie bawic na osiedlu jak jest z kolegami. Niewiele im trzeba, jakies patyki wezma, pobiegaja i wyobrazaja sobie cuda winaki. :-D kuba jak sie zlosci to sie z tego smieje raczej ;-) ale pamietam Macka bunty i wcale nie bylo mi wtedy do smiechu :-/ nerwy mialam na niego czesto, ale mimo to staralm sie ignorowac aby czul ze nie robi to na mnie wrazenia.
 
Ostatnia edycja:
winki no mnie sie przy tym szczepieniu wyjatkowo babeczki pytaly czy Sami jest calkowicie zdrowy bo sa to 3 szczepienia i nie chca ryzykowac no i dodatkowo sie pytaly czy jada jajka i kurczaka ale to pewnie do tej nowej szczepionki.U nas tez mlody pokazuje fochy przy telefonach i innych garzetach mysle ze to taki etap buntowniczy teraz maja dzieci.
anus bedzie dobrze trzymam kciuki za wyniki bioderek.
 
Angie - ja musze powiedziec, ze moj M. jest wielkim fanem AC/DC odkad byl mlodym chlopakiem i widzial ich wiele razy na roznych festiwalach. :-) Fajnie tak pojezdzic na koncerty - ja to uwielbiam! Na ostatnim wiekszym koncercie bylismy w lutym i to byl Rammstein. Ale ja w porownaniu z M. raczkuje w kwestii ilosci koncertow... :-D

Oj chcialabym zobaczyc Rammstein, fajne szol robia i ja wogole uwielbiam niemiecki. Tylko jakos jego nauka nigdy mi nie szla :zawstydzona/y:
 
U mnie mlody tez potrafi histeryzowac. A to sie u niego objawia tym ze zasczyna walic glowa w co sie da!!! Wyczytalam ze to normalne! Ja wowczas staram sie go czyms zajac i puszczam mu jakas muzyke to zapomina. W kazdym razie przestalam zwracac na niego uwage:)
 
reklama
Angie - musze powiedziec, ze to najlepszy koncert na jakim kiedykolwiek bylam! Show jest fantastyczne! Wiec jak bedziesz miala okazje, to lec, bo warto! :-) Tez uwielbiam niemiecki i uczylam sie 3 lata w szkole, a potem jakos nie mialam gdzie... Ale chce powrocic do nauki, by mowic w stopniu komunikacyjnym. Mam znajmoych z Niemiec, wiec fajnie by bylo sie nauczyc! :-)
 
Do góry