reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej lasencje

ja dziś miałam wyczrepujący dzień i nie miałam czasu nawet na chwilę do Was zajrzeć, teraz jestem padnięta, oglądam jednym okiem przepis na życie i zaraz uciekam spać. Jutro Was nadrobię.

Polunia, Tymek i Franuś wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia pół roczku;*:*:* Zdrówka kochani, rośnijcie duuuuuziii;)
 
reklama
Angun no to szykuje sie wam dosc dluga podroz i faktycznie w takim wypadku postuj ze spaniem sie wam na pewno przyda :tak:
Anna a u nas i na pneumo i na meningo sa szczepienia na 3 dawki :tak: my juz mamy po 2 dawki za soba te 3 dawki mamy jak Sami bedzie mial rok i potem jak bedzie miec 13 miesiacy.
 
Anna, AniaSm - zatrzymywaliśmy się co chwilę, ale jakbyśmy tak stawli co jej krzyk, to nigdzie byśmy nie dojechali, a wzięłam ją na chwilę, żeby się upewnić, że nic jej nie jest i tylko chce na ręce

Mikado - moja Mała tylko na brzuchu śpi, w nocy też, tak najlepiej zasypia, na początku się bałam i co chwilkę sprawdzałam, czy się nie dusi, ale skubana tak kręci główką, że noska nigdy sobie nie przytkała

U nas ciąg dalszy aplikowania Małej marchewki, smakuje jej niesamowicie i dzisiaj juz zrobiła po raz pierwszy taką inną po-marchewkową kupkę :-)
 
Wszystkiego naj na te pol roczku dla Poli, Tymka i Franka

Gola pamietam jak pisalysmy o tym gorszym samopoczuciu, u mnie sie juz nie powtorzylo na szczescie, zrobilam tez badania krwi i wsio ok. Tobie Pola wciaz nie bardzo daje sie wyspac wiec to moze byc z przemeczenia ale wydaje mi sie ze moze warto zebys zrobila podstawowe badania zeby upewnic sie ze to tylko przemeczenie.
Weim jak to jest jak sie jedzie samemu a smok wypadnie jak mala nie spi jeszcze, oj raz to myslalam ze wyjde z siebie ale nic nie moglam zrobic, jakos trzeba bylo dojechac, w sumie rzadko kiedy wypuszczam sie gdzies sama z Kinga bo najgorsze jak trafie na korki zanim ona zasnie.

Mikado Kinga spi tylko na pleckach, raz w ciagu dnia jej sie zdarzylo zasnac w lozeczku na brzuszku to co chwile sprawdzalam czy wszystko ok.
Masz jakis plany na czwartek lub piatek? Moze uskutecznimy nasze spotkanie? Wprawdzie pogoda niespecjalnie ale moze sie wprosze na kawke?;-)

Angun trzymam kciuki za podroz, na pewno dacie rade.

Helenka mam nadzieje ze lekarze w koncu znajda przyczyne i wylecza, strasznie wspolczuje, wiem jak to jest siedziec z malenstwem w szpitalu. Trzymam kciuki zeby szybko sie to skonczylo.

maggipka zycze wytrwalosci w uczeniu Amelki "samodzielnosci", wyobrazam sobie jak trudno musi ci byc.

Anek strasznie ci wspolczuje tych problemow z niania, mam nadzieje ze szybko znajdziesz kogos odpowiedzialnego.


Ja dzis musialam odespac impreze po maratonie, byli u nas znajomi na grilu i zostawali na noc, pojechali do domu wczoraj o 12.00, wszyscy sie wyspali a ja od 6.00 z Kinga. Ale za to dzisiaj rano tata zajmowal sie Kinga a ja pospalam do 9.30 oczywiscie budzilam sie jak cos sie dzialo ale nie musialam wstawac i od razu zasypialam dalej a pozniej po poludniu wzielismy Kinge do nas do lozka i "zmusili" ja do drzemki, zasnela miedzy nami a jak sie przebudzala to dostawala smoka i jeszcze pospala troche, w sumie mielismy godzinna drzemke, zaraz sie lepiej czuje. Od dzis moj ma 5 nocek pod rzad wiec dyzur moj, wiec zaraz zmykam do lozka.
Jutro mamy spotkanie z fizjo i babka od karmienia, mam nadzieje ze pozwoli nam na poszerzenie diety, bo do operacji to jednak jeszcze sporo czasu i tyle to raczej nie mozemy byc tylko na mleku.
 
Dziendoberek maminki :-)
Widze ze jestem pierwsza dzisiaj :-D
My juz nie spimy jakos od 6 tzn Sami kopal i opowiadal w moim lozku tak do 7 a Ja probowalam dojsc do siebie i sie obudzic bo nocka tez wcale nie lepsza maly spal niespokojnie i sie przebudzal czesto i domagal sie smoka,mi sie w sumie tez wcale lepiej nie spalo nie wiem czemu moze dlatego ze jakos dusznawo w pokoju bylo.
angie a to mieliscie dobre spanie :tak: fajnie ze Kingusia sie tak dala usypiac;-) Powodzenia dzisiaj &&&& trzymam kciuki coby dali wam zielone swiatelko na rozszerzanie ;-)

Milego dnia kochane :-)
 
Hej mamusie

U nas nocka super, mała spała jak susełek pospałyśmy do 7.30, jesteśmy już po śniadanku, ja na necie a Liwia na podłodze obraca się w wzdłuż i wszerz:tak:
pogoda zapowiada się ładna więc większość dnia spędzimy na polu:tak:

angie powodzenia na dzisiejszej wizycie
Ssabrinka życzę aby dzisiejsza nocka była fajnie przespana
maggipka fajnie że marcheweczka smakuje Amelce
niunia życzę aby dzisiejszy dzień był spokojniejszy

Dziewczyny może napiszemy sms do Margany tak nagle przestała pisać, w sumie większość mam już nie pisze może czasem nas podczytują, pozdrawiamy:-)

Miłego dnia :-)
 
anek szczerze wspolczuje :( W tych czasch nikomu nie mozna ufac, kazdy za kasa od razu leci jak ma lepsza oferte pracy. Oj tak ciezko jest powierzyc komus opieke nad maluszkiem. Strasznie przykre... ake wiesz okazuje sie ze poprzednie opiekunki wcale nie byly odpowiedzialne wiec moze lepiej ze nie beda sie zajmowac Zosia. Szkoda byloby zeby ci po miesiacu opieki podziekowaly. Pozostaje mi zyczyc ci abys znalazla kogos odpowiedniego :)
Nie myslisz nad żłobkiem?





Dziewczyny czy pozwalacie spać dzieciom na brzuszku w nocy??????


starszy syn spal tylko na brzuszku :) Na poczatku balam sie, ale po kilku miesiacach juz mniej. Im starszy tym czesciej sie przekrecal z brzyszka na plecy albo na bok.


mirelka no i niestety i ja juz o takich przyczynach śmierci po zarazeniu pneumo. slyszalam :( To bardzo przykre, a ten wirus jest bardzo trudny do zdiagnozowania. Lekarze sie wypowaidali ze niejednokrotnie mylili to zakażenie z zupelnie inna "lekka" choroba dlatego nie wysylali do szpitala dziecka. A jesli sie nie zareguje szybko to niestety pneumo. maja bardzo przykre skutki...
Rodzicom tego chłopca najszczerzej wspolczuje :(

Meningokoki sa mniej rozpowszechnione z tego co kojarze, po prostu mniej dzieci na nie choruje, niż na pneumo. Ale tak jest to inny rodzaj wirusa i przebieg choroby podobny. także skutki...
 
Ostatnia edycja:
Troszkę mnie tu nie było i nawet nie próuje nadrobić zaległości.

Anek mnie też wkrótce czeka szukanie niani i już jestem przerażona.

Angie to fajnie macie, że Kinga dała się namówić na drzemkę. U mnie ten numer by nie przeszedł.Jak Ola wyspana to nie da się położyć w łóżku.
 
reklama
mirelka Ja juz ostatnio pisalam o Marganie i na pewno milo sie jej zrobi jesli napiszemy do niej,z tego co pamietam to ona tam miala miec jakies szkolenia no i te rehabilitacje Natalki (jesli sie nie myle) :tak: poszukam jej numer i napisze do niej zobaczymy czy sie odezwie :tak:
kasiek milo ze zagladlas kochana ;-)
 
Do góry