reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
niuniunia, kiedy Ty się hajtasz? Bo widzę po suwaczku, że poxo za niecałe 2 tygodnie?:-D Mnie najbardziej irytuje jak wchodzę do sklepu , a jakieś baby, albo ochroniarz łazi za mną i się gapi jakbym miała gwizdnąć coś i za pazuchą wynieść ze sklepu:/

Mam od kilku lat uczulenie i się zawsze męczę mniej więcej od połowy maja do początku sierpnia , jakoś tak. Brałam Claratine tabletki i miałam spray do nosa, nie pamiętam już nazwy, a nie chce mi się szukać. Najgorzej z oczami jak potrę to koniec, będę trzeć ,a one będę swędzieć i szczypać coraz bardziej :-(
 
pepsi, ale fajny psiurek!:-D Czyli też u Ciebie ostatnie chwile panieństwa ;-) Pochwalcie się kobity fotami:)
 
pepsi77 no to super... :happy2: rozumiem, że bawimy się razem (czy Ty już masz jakąś rocznicę??)

PS. jak już o zwierzątkach... to ja się pochwalę, że mam w domku tchórzofretkę, która właśnie gdzieś śpi w kanapie u taty... :-)
 
pepsi ale fajny pieseczek:-)

Gola moze to był Avamys? On działa i na oczy i na nos. Ale w ciąży nie wolno. I pamietaj, ze nie wolno żadnych tabletek antyhistaminowych. Ja też mam najwiekszy problem z oczami. Jedyne co mi na razie moja alergolog pozwoliła to te krople co Ci pisałam.
 
reklama
W pracy muszę jeszcze wytrzymać 2 tygodnie. Ale nieraz jest naprawdę cieżko i gdy przychodzę do domu to nie mam na nic sił.
Pepsi masz super pieska. Ja mam bernardyna:) Strasznie się ślini i już sobie wyobrażam jak mój maluch bedzie wyglądał po zabawie z nim:)
 
Do góry