reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej :-)
ale dawno tu nie pisałam. :szok:

U nas dziś żar lał się z nieba.:tak:
Uwielbiam taką pogodę.:tak:
W końcu mamy lato.:-)

Pozdrawiam. Do usłyszenie na FB.:tak:
 
reklama
Halllloooo :-D
Cisza niesamowita tutaj jest :szok:
Nic sie nie dzieje i wszystkie mamusie zapomnialy chyba juz o BB,Ja w sumie tez ostatnio nie mialam na nic czasu bo mielismy rozkopany dom,remontowalismy z przymusu oczywiscie bo nie planowalismy az takiego wydatku :szok: nie bede sie o tym rozpisywac bo nie ma w sumie o czym,jedynie tyle ze budownictwo w UK jest beznadziejne i dziwne.

A tak przy okazji to tez chcialam o czyms innym napisac niektore mamusie pewnie kojarza i pamietaja nasza kochana Emy a wiec wczoraj urodzila zdrowego synusia !!!!!! wiadomosc strasznie mnie ucieszyla,duzo przeszla zanim doczekala sie dzieciatka.

Pozdrawiam was wszystkie mamusie ;-):-)
 
ja zaglądam , ale oddaliłam się już od bb z powodu przykrości z pewnych sytuacji,ale dalej mam kontakt z niektórymi mamami i nie raz pisały,że tak samo na sweet na fb nie raz coś piszą i czują się gorsze od innych mam , bo nikt nie ma zamiaru nawet wypowiedzieć się w ich poście, a nie powinno tak być. Pozdrowienia
 
andrzelika mysle ze takie konflikty zawsze sie beda pojawiac i ktoras z mam sie bedzie czula pominieta albo ignorowana jest to przykre ale nie ma sie co obrazac Ja sie malo udzielam, a jak nikt nie odpisze na posta mi to trudno wkoncu jak nie na ten post to moze na nastepny ktos odpisze I pomoze ;-) kochana a jak tam Alanek???
Mikado no,2 latka kiedy ten czas tak minal :-)
 
Hej!!
Andrzelika nie obrażaj się nie każdy ma dużo czasu i nie zawsze wszystko z pisaniem da się ogarnąć. Nikogo nie pomija się celowo po prostu na jedne tematy jest więcej do powiedzenia na inne mniej!!Wracaj i na FB !!!
Ssabrinaa ogladając programy o budowlankach w Anglii wiele widziałam więc wiem co mówisz!!!

:-):-):-):-):-):-):-)
 
wróciłabym, ale nie chcę żebyście myślały,że skoro mam konto z mężem on czyta to wszystko nigdy się tak nie zdarzyło, on nawet nie wchodzi i go to nie interesuje jest po to jego imie tylko dodane do fb żeby jego znajomi go mogli zaprosić i żebym ja mu pokazała co u kogo słychać nic poza tym, ale po prostu nie które dziewczyny mi nie wierzą i same stwierdziły,że nie powinnam tam być więc się usunełam nie chciałam robić problemu buziaki
 
Dziewczyny, zaglądam tu dziś od niepamiętnych czasów, aż się łezka w oku kręci, bo mi się wszystko od początku przypomniało! ciąża, zdjęcia usg naszych fasolek, nudności, wymioty, bóle krzyża, porody, zdjęcia naszych wyczekiwanych maluszków!!!!! Dziękuję, że mogłam Was poznać!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przez chorobę mojej Mamusi całkowicie zaniedbałam BB , nawet FB, w pewnym momencie w ogóle prz dłuugi czas dla mnie nie istniał, brakuje mi BB, Jest FB , ale jakoś to nie to samo...Buu.Całuję z Poldkiem:*****
 
reklama
Oj Gola pewnie, że to nie to samo. Ja tak zaglądam i zdaję sobie sprawę, ze forum umarło, ale chyba najważniejsze, że jesteśmy my, że ciągle mamy kontakt. Kiedyś można było każdego podczytać i odpisać, teraz już nie jest tak samo, wszystko się gubi, zaglądam na FB a tam dzisiaj 20 powiadomień bo każda coś wrzuci od siebie i ogarnąć to ciężko.

Mimo wszystko dzięki Wam i forum wiele rzeczy było dla mnie łatwiejszych przez te dwa lata :)
Oj, taka sentymentalna gatka na drugie urodziny Filipka ;)
 
Do góry