reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

witam wszystkie mamy od wczoraj jestem w domku pewnie nie nadrobie postów wleciałam się przywitać na chwilkę jest oki z dzieckiem ja trochę miewam dola szczególnie wieczorami gdy jestem sama nie wiem czy to nie sa hormony i dlatego fiksuje czasami no i dociera do mnie żę jestem matką i wszystko sie zmieniło , mam nadzieję że u Was oki WIELKIE DZIĘKI ZA GRATULACJE I KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEST ciężko bo nie potrafie przystawiać małej dobrze do piersi i ona nie je co 2-3 godz muszę ją wybudzać a ona nie ma ochoty ssać a ja nie potrafię jej piersi podać ... ach jest myślałam że będzie łatwiej pozdrawiam niebawem nadrobię choć troszkę
 
reklama
Super Kasiu ze jestescie w domku!!Wszystko sie kochana ułozy to normalne ze masz doły ja mam do tej pory:-)Bedzie dobrze trzymam kciuki!!
 
Witam, Kati gratuluję powrotu do domku :tak:nic się nie martw, z czasem się siebie nauczycie i wtedy dopiero będziesz naprawdę szczęśliwą mamą :tak:

A ze mnie właśnie coś się sączy,, jakieś pół godziny temu nagle mi tego wypłynęło sporo(przesiąkło przez wkładkę, majtki i spodnie) a teraz delikatnie coś się sączy..nie jest to czop( choc ma trochę sluzu) ale jest zdecydowanie zbyt wodnite.. sama nie wiem co to.. właśnie skończyliśmy oglądac film, mieliśmy isc spac i teraz sama nie wiem co robić.. może poczekam do rana ale z nerwów pewnie itak nie zasnę..
 
no jak przesiąknęło przez gacie i spodnie, to sprawa podejrzana, wcale bym się nie zdziwiła gdyby sączyły Ci się wody :-)
 
kiedy ja chodziłam na nfz i nie mam lekarza do którego mogę zadzwonić o każdej porze.. na wszelki wypadek powiesiłam pranie,które się przed chwilą wyprało, zmyłam naczynia po kolacji..mąż poszedł spać bo stwierdził, że sobie z niego jaja robię, ze najpierw panika a potem się za sprzątanie biorę biorę :-p założyłam sporą podpaskę i są na niej bladoróżowe zacieki (bez żadnego śluzu) sorki za szczegółowe opisy, ale kogo mam się poradzić jak nie was..?? tak wyglądają wody płodowe??z pierwszego porodu wydawało mi się, ze były bezbarwne..
 
aqua słońce jedź lepiej na IP niech oni obadają sytuację lepiej dmuchać na zimno, najwyżej wrócisz do domu. patrząc na suwaczek to wsumie na Ciebie pora, więc to może i już się zaczęło. najważniejsze zdrowie maluszka
 
reklama
Aqua właśnie wody jak najbardziej mogą mieć bladoróżowy kolor. Mówi się, że po odejściu wód powinno się stawić na porodówce, a u Ciebie może to być narazie sączenie. A jak chodzisz czy kucasz, to widzisz jakiś większy "wyciek"?
 
Do góry