reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
angie, trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!! mam nadzieję, że wszystko szybko się wyjaśni i dostaniesz dobre wiadomości!
 
Angie, trzymam mocno kciuki. Jeżeli chodzi o dziurkę w sercu to jeżeli jest niewielka to zwykle zarasta w pierwszych miesiącach życia maleństwa. Są one całkiem powszechne wśród noworodków i zwykle nie zostaje po nich śladu. Życzę Wam żeby wszystko się pomyślnie zakończyło.
 
Angie Dużo sił dla Ciebie i zdrówka dla Malutkiej! Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło. Bądź dzielna i pamiętaj, że masz tu Nas:tak:
 
angie kochana,trzymam mocno za was kciuki !!!!!!&&&&&&&!!!!!!!! oby wszystko szybko sie wyjasnilo i modle sie o zdrowie dla Kingusi a dla Ciebie o sile kochana !!!!!!!
 
angie trzymam z całych sił kciuki za Wasza córeczkę - wierzę, że wszystko się dobrze skończy!! Musisz starać się być silna - dla Niej! modlę się za Was!
Ssabrinaa, Angun - na cmentarzu też miałam skurcze, ale już w domu przeszło, za to padlam spać (pierwszy raz w ciąży po południu) i poleciała mi krew z nosa. Jeśli mała tylko chce niech się rodzi!
onanana fajnie, że zaliczacie spcerek z Majeczką - pogoda jest cudna!
Margana trzymam kciuki, żeby i następna wiadomość dla nas z porodówki była od Ciebie!:)
lilydelux coś się chyba świeci ;) Ja mam więcej białej wydzieliny, ale to nie czop chyba, a u Ciebie na to wygląda:)
andrzelika - kuruj się kochana!!
Nie mam siły totalnie dziewczyny, głowa mnie znowu boli, idę leżakować...
 
Hejka!

Ja już z powrotem ze szpitala. Opisałam w odpowiednim wątku. Wybaczcie, ale muszę się położyć, bo czuję się jak zombie...
:baffled:

Angie - trzymam mocno kciuki, by z niunią wszystko było dobrze!!! Dużo sił dla Was, kochana!
 
reklama
angie kochana trzymaj się dzielnie, trzymam kckuki aby wszystko skończyło się dla Was jak najlepiej, pomodlę się o zdrówko dla Twojej niuni
onanana fajnie że już macie pierwszy spacerek zaliczony, pogoda sprzyja wiec trzeba korzystać:tak:
andrzelika życzę szybkiego powrotu do zdrowia, ;-)

ja na grobach jeszcze nawet nie byłam chodzę jak pingwin wszystko mnie boli, wieczorem się przejadę coby ludzie nie widzieli jak człapię:no::nerd:
Miłego popołudnia :happy2::-)
 
Do góry