reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witam Was Mamy Listopadowe! Czy można sie jeszcze przyłączyć? Ja mam termin na 24 listopada, wiec juz połowa za mną! Siedze sobie w domu na L4 bo praca pod duzym cisnieniem nie sprzyjała wyczekiwaniu na nasze maleństwo! Wiec mam dość sporo czasu i chętnie pogadam z innymi listopadowymi mamuśkami! Bardzo serdeczne przytulaki dla wszystkich listopadowych brzuszków!
PS Czy u Was tez tak goraco? Mi sie z tego upału wątki poplątały!
 
reklama
agutek Źle mnie zrozumiałaś;-)Ja pisałam, ze chciałabym maxi cosi, ale fotelik, nie wózek. Co do wózka to mam inne typy:-) Tak czy tak, cena zabójcza!

Gola gratuluje córeczki!

Niuniunia super, ze córcia zdrowa!
Wiesz co mnie na początku całe piersi okropnie bolały, teraz są bardziej wrażliwe, ale już tak nie bolą. Natomiast brodawki są strasznie wrażliwe, nawet nie moge myjką przejechać pod prysznicem i dlatego boję się tego karmienia:baffled: Ja stosuję Perfecta mama do biustu. Nie wiem czy pomaga, moze by bolały bardziej bez:confused:

merco witaj i napisz cos wiecej o sobie:-)


A ja jutro idę na test obciażenia glukozą. Najgorsze to to siedzenie tam na głodzie.
 
Ostatnia edycja:
andrzelika nie martw sie będzie dobrze, doskonale Cie rozumiem co teraz czujesz ja po śmierci mamy odziedziczylam wraz z domem ponad 20 tys zl długu, wiec z tej okazji ZUS zajol moja cala pensje i g.. ich to obchodzilo że jestem jedynym zywicielem rodziny i tak zabierali mi calusieńka pensje przez ponad rok czasu dopiero po tak dlugim okresie udalo mi sie z nimi dogadac, ich wymówka bylo to że mam umowe zlecenie i mogą mi zabrac cala kase bo nic mnie nie chroni i ze gdybym miala umowe o prace tak jak moje rodzeństwo to by mi kasy nie zabierali, na szczescie juz mam to z glowy bo wszystko zalatwilam ale wiele nerwów mnie to kosztowalo
Teraz znowu mój maz ma problemy mial ok 4 tys zl zadluzenia w banku i dogadal sie z nimi co i jak tzn placi od teraz raty co miasiac ale i tak komornik z urzedu skarbowego bez żadnych powiadomien zabral z jego konta 300zl wczoraj i wciaz jakies dziwne pisma dostaje chociaż juz przeciez podpisal umowe z Krukiem ze bedzie wszystko splacal w ratach ale widac jaki maja syf w naszej państwówce.

merko Witamy i zapraszamy kolejna mamusie :) Ale ci zazdrosze że juz sobie na L4 siedzisz ja jeszcze do konca miesiaca musze sie meczyc a te upaly mi w tym nie pomagają
 
hej kochane:-)
andrzelika niech te problemy finansowe już się od Was odczepią!!!!
smerfetko też miałaś nieciekawą sytuację!!!
merko
witaj wśród nas:-D
 
Dzięki Kochane ze można się dołączyć! Tak w skrócie o mnie to całe życie mieszkałam w KRK a teraz sie przeniosłam do W-awy za mężem bo go na jakiś czas tu oddelegowali. Takie czasy że człowiek musi za robotą jeździć! L4 dostałam bo na poczatku sie kiepsko bardzo czułam, troche przez mdłości troche ze stresu przez tą przeprowadzke wieć moja gin mi tak zaleciła żeby jednak na maluszka uważać!
Tak Was troche podczytuje i aż mnie skreca jak czytam o tych bankach. Moj przyszly szwagier kupuje mieszkanie we Wrocku, okazja super metraz, i wogule lokalizacja, no i nie wiadomo czy mu sie uda, bo 100 lat temu jakiegos konta nie zamknął miał na nim 17 zł debetu, i go wciagneli na liste dłuzników!!! Normalnie masakra z tym wszystkim!
 
Margana - oj, przepraszam w takim razie. Ale fakt...cena pozostaje zabójcza:-D

merko - witam serdecznie w naszym gronie :)

andzelika - współczuję z tą kasą...banki to złodzieje. Mam nadzieję, że jakoś sobie to poukładacie w budżecie domowym :(
 
merko witamy, witamy kolejna mamusię listopadową :-)
tak to już jest dziewczyny nie ma tak żeby nic się nie działo jak jedno się ułoży to następne się wali i tak do usranej śmierci:no:
 
merco witaj i milo poznac kolejną rodowita Krakowiankę :tak:;-)


Widze ze wiecej dziewczym mialo juz przejscia z bankami, czy komornikami itp. U nas w rodzinie tez sa tego typu przypadki - nieraz z winy wlasnej, a nie raz wlasnie przez to co jest napisane "drobny druczkiem" na dokumentach ktore sie podpisuje.
A i moje mieszkanie kiedys bylo zablokowane przez komornika przez dlugi mojego taty, a my nawet nic o tym nie wiedzielismy. Przypadkiem dowiedzielismy sie bedac w spółdzielni, gdy mama chciala mieszkanie przepisac na mnie. Ale sie moja mama wtedy nazłościła na ojca. Na szczescie te długi zostaly spalacone i mieszkanko "czyste" pod wzgledem finansowym.



A ja sobie siedze sama w domu i mam dzis jakis problem z netem, wiec zrobilam sobie dopiero co kapiel i juz mialam film wlaczac, kiedy net sie odblokowal. Wiec troszke sobie poklikam :tak:
Choc taka pogoda przedburzowa ze moznaby w lozku siedziec caly czas.
 
Hejka dziewczyny, cały dzień miałam "na nogach" latanie, jeżdżenie autem , załatwianie - padam na twarz.
Kasiente ni mo daszka spacerówka, normalna tylko budka jest ściągana
Nio i witam kolejna listopadową mami:-D merco witaj w naszym gronie:-)
 
reklama
Angun powodzenia na wizycie;))) Czekamy na wieści:))

Merco witam nową mamusię listopadową;)

Dziewczynki co do bolących piersi to powiem Wam, że bolały mnie 2 tygodnie tzn brodawki strasznie, zaczęłam tą maść stosować maltan i czuję jakby mi trochę folgowało, w ciągu dnia już aż tak nie bolą, wieczorami smaruję tzn mąż mi smaruje i przy okazji masaż robi (trzeba trochę chłopa wykorzystać, niech też pomoże troszkę). I zauważyłam, że moje rozstępy troszkę mi też zanikają na udach, cieszę się bo na ich punkcie chodziłam wściekła, zawsze lubiłam krótkie spodenki, spódniczki, a z rozstępami to trochę głupio wyjść np na plażę w kostiumie...

Andrzelika
współczuję Ci z tym bankiem i kredytem. Zawsze mają jakieś dziwne procedury przez które trzeba zapłacić nie wiadomo jakie pieniądze i z jakiego powodu.

Ja niedawno założyłam sobie w Play internet bezprzewodowy za 49zł miesięcznie. MIałam czas 7 dni bezpłatnych na wypróbowanie go w których to zrezygnowałam z niego. Dziś dostaję pismo od nich, że muszę zapłacić 100zł nie wiem za co, jakieś dziwne rzeczy mi tam naliczyli jakieś abonamenty, granie na czekanie (przecież ja nie brałam tam nr tel tylko Internet), jutro pojadę to wyjaśnić ale nie zapłacę im tego. Wiedziałam, że jak zrezygnuję to opłata rezygnacji wynosi do 30 zł ale nie aż 100. Oni są chorzy!!!
 
Do góry