reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

A co to sie porobiło,wszystkie mamusie jeszcze spią? To w takim razie ja się witam pierwsza, lepiej o wiele sie dzisiaj czuję i fizycznie i psychicznie, może juz będzie lepiej.... :)
Wczoraj jeszcze mnie jakaś zgaga mordowała jak leżałam w łóżku i właśnie próbowałam szukać gdzie pisałyście o tych tabletkach i nie moge znaleźc, napiszcie kochane jeszcze raz co na ta zgage bierzecie skutecznego bo chyba jednak musze się zaopatrzyć w te środki ??

Miłego dzionka, ja lecę coś porobić póki mam "pałera " :)
 
reklama
hejka!
Apropos palenia, heh, wczoraj byliśmy na imprezie u znajomych, była też jedna dziewczyna w ciąży, kurna 16 tydzień, a ta postawiła przed sobą butlę czerwonego wina i normalnie co chwilę sobie dolewała do kielona, szok! Pomijam fakt, że co chwilę wychodziła ze wszystkimi na fajkę, słów mi brakowało i nawet faceci byli zniesmaczeni, że truje swoje dziecko, ale nic jej nie mówiliśmy, bo co to zmieni, idiotka i tyle. Dorosła kobieta.

A taki zachowaniem mlode mamy własnie pokazują jak daleko im do dorosłości ;-) a już na pewno odpowiedzialności za życie drugiego małego czlowieka :tak:

kati twoja tesciowa jest bardz podobna do mojej mamy :tak: ona tez wszystko za grosze by kupowala, zamiast wydac wiecej na cos porzadniejszego. Mnie juz dołek łapie przez jej gadanie, a najgorsze ze jest powodem klutni miedzy mna a mężem. Choćby wczoraj podczas sprzatania - my mozemy tylko swoje rzeczy sprzatac, a jak juz schowamy cos co jest mamy do szafy itp to od razu wielka awantura. Ech wole o tym nie myslec bo az mi sie płakać chce. Nić w domu nie moze byc po mojej mysli, tylko tak jak ona chce :no:


majuska ja pisalam o Gaviscon
http://www.gaviscon.pl/
Biore tabletki do ssania, ale chyba zaopatrze sie tez w syrop, bo mnie zgaga meczy wieczorami i az spac nie moge. A tabletek tylko 8 w opakowaniu. syrop dluzej starczy.



Biore sie zaraz za mopowanie podlogi, bo chłopaki na spacerze ;)
 
Hej dziewczyny :-)
Widze ze mamuski jeszcze spia albo juz porzadki poszly w ruch :-D a Ja dopiero co wstalam i mysle co by tutaj na sniadanie zjesc a potem za sprzatanie sie bede brac :tak: Jak na razie humor mam ok no ale zobaczymy co bedzie pozniej :-D
Milego dnia zycze :-)
 
weekend to wszystkie śpią dłużej :-D Ja zawsze wstaję mniej więcej wtedy kiedy A., a skoro on wstał późno, to ja też :p
Ja jestem w dobrym humorku. Trochę jeszcze ziewam, ale zaraz mi przejdzie. W ogóle wczoraj w przychodni dostałam dwa zestawy "chłopiec czy dziewczynka" w których były złote butelki aventu, próbki jonhson, karta zniżkowa do apteki i inne rzeczy. Aż miło mi się zrobiło :)
Cały czas zastanawiamy się, jak pogodzić karmienie piersią i moje zjazdy na uczelni. W końcu nie mogę pewnego dnia zniknąć na cały dzień zabierając cycusia. To może być zbyt duży szok. Mam nadzieję, że razem z A. coś wymyślimy mądrego, bo w sumie mogę iść na uczelnię jak Filipek będzie miał 2 tygodnie, a to dość wcześnie.
 
Podloga zmopowana.... Taka jedna zaleta malego mieszkania ze sprzatanie szybko idzie ;)

Ale sie wkurzylam.... Wzielam sobie malinki ktore wczoraj kupilam no i tam w nich istne mrowisko :(:(:( A mialam taka ochote na malinke, a teraz to juz mi sie calkiem odechcialo, tak samo jak tych czeresni co mialam z robakami :(
Malinki do kosza, a ja obeszlam sie smakiem.
Nie mam szczescia do owocow sezonowych. Jeszcze mi jagody pozostaja bo tego jeszcze nie kupowalam w tym roku ;)


ajjj i tak sie ciesze ze mi sie te mrówki nie rozeszly po lodowce albo po domu :D
 
Witam mamusie ;)
Ja wstała dziś przed 7 ale nie ruszałam się do tej [pory bo ojca żona pufała fajki do tej pory.... dopiero pojechali na wieś więc mam 2 dni względnie świeżego powietrza ;)
Co do mam teściowych itd to nikt tu wyjątkiem nie jest... ja z teściową się nie kłócę bo widzę ją ze 2 razy w miesiącu, a moja mama mieszka bardzo daleko stąd więc też okazji do kłótni brak ale jak przyjeżdża do PL na np 7 dni to po 5 dniach mam już serdecznie dość wnikania w moje prywatne sprawki... choć mama do wścibskich nie należy... i wiecie co My tez takie będziemy ;D hehehe
za to nagminnie kłócę się z ojcem który jest złośliwym wstręciuchem i na każdym kroku daje znać o tym ja to wielce mu dzieci w życiu przeszkadzają!!!! Wrrrrrr, mam chęć go pogryźć czasem ;D
Nimfii ja trafiłam piękne malinki za 8 zł za mały pojemniczek ale cóż z tego skoro kwaśne jak cytryna...nie dało się zjeść zamroziłam i mam jako dodatek do herbatki, po czereśniach dostałam najpierw uczulenia potem rozwolnienia i tez już nie kupuje a je uwielbiam, więc ubolewam bardzo ;) kupuję nektarynki teraz ale też ciężko trafić smaczne i soczyste ;( teraz to wszytsko takie bublowate robią nawet owoce
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziś faktycznie jakaś cisza u nas;)

Dziękuję Wam kochane za słowa otuchy, faktycznie nie powinnam się teraz przejmować takimi tekstami szwagra. On ma bebech tak wielki, że lekarze każą mu się odchudzać bo ma ogromną nadwagę... Więc po porodzie ja będę bardzo dowcipna dla niego;)

Wczoraj mój mąż mnie zaskoczył, widział, że taka smutna i przybita chodziłam przez cały wieczór jak wrócił z pracy. Siostra kupiła sobie wczoraj pralkę, którą wnosił do domu ze szwagrem (miłym bo ten jest dla mnie bardzo miły i pomocny jak czegoś potrzebuję, mam 2 szwagrów). Mąż przyszedł do mnie i pyta: "Kochanie co mogę ci kupić żebyś była szczęśliwa?" aż w szoku byłam, że zadał mi takie pytanie bo w sumie nigdy wcześniej o nic takiego nie pytał...

Ja dziś od rana byłam na zakupach, jutro z siostrą mamy zamiar zrobić sobie grilla na obiad więc dziś zakupy robiłyśmy. Zaraz się biorę za sprzątanie domu choć wiem, że ja zdążę ogarnąć tylko swój pokój, a mama całe mieszkanie obleci (bo my po ślubie teraz mieszkamy u mnie w domu, mamy swój pokój, mama swój i wspólna łazienka z kuchnią. Narazie mi to nie przeszkadza bo mama ciągle mi pomaga, wszystko za mnie robi więc wiadomo, że łatwiej mi).

Nimfii co do owoców to ja dlatego nie kupuję ani czereśni ani malinek bo ja też szczęścia nie mam do owoców i zawsze są robaczywe... tak więc główka do góry;)
 
Bryszka u mnie malinki za 4zl wiec choc tyle dobrze ze mala kasa poszla do kosza ;) Od innego goscia kupilam super malinki w zeszlym tygodniu wiec jak cos to do niego sie zglosze tym razem.
A moze mama mi przywierze dzis owoce ze wsi bo wiem ze tam zbierali porzeczki, malinki, mniam :p
Nekatrynki jeszcze moga byc nienajlepsze. Mamam mi mowila ze sezon na takie owoce dopiero nadejdzie (za miesiac moze) i wtedy beda slodkie i soczyste. Tak samo brzoskwinie, morele czy śliwki


Niuniunia bardzo ladnie sie maz zachowal. To wazne czuć ze cie wspiera w trudnych chwilach. Mój jakos od dawna nie wspiera mnie psyhicznie, ale i ja nie oczekuje tego do niego. Najwazniejsze ze mnie nie denerwuje i sie stara jak moze pomóc ;) Choc przyznam ze brakuje mi czasem z jego strony zainteresoawnia moim stanem zdrowia,
 
Ostatnia edycja:
Mój mąż ogólnie interesuje się mną, często pyta jak się czuję, itp. Ale wczorajsze pytanie mnie na prawdę zaskoczyło, przyznam, że było mi bardzo miło jak się tak spytał;)
Czuję się jakbym była jakaś podziębiona, kicham, często się czuje taka totalnie osłabiona albo kucie w gardle... My możemy brać jakieś proszki do ssania? I muszę coś na zgagę wypróbować bo męczy mnie niesamowicie, śmiejemy się w domu, że moje dziecko będzie miało bardzo dużo włosów na głowie bo podobno ale nie wiem czy to prawda jak zgaga męczy w ciąży to włosy wtedy dziecku rosną. Nie wiem czy to są tylko mity czy prawda:)
 
reklama
Mnie tez łapie przeziembienie. Gardlo boli juz na maxa. Lekarz zalecil mi płukaniee szałwią oraz spray Hasposept, ale mnie to nie pomaga. Ssam dodatkowo tymianek z podbialem, ale w malych ilosciach (pol tabletki|) bo niektore ziola tez nie wskazane w ciazy.
Tymianek z podbiałem plus 20 ziół, pastylki, 30 szt - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
Za to te tabletki pomagaja mi tez przy katarze bo maja intensywny zapach i lagodza ból i drapanie w gardle.

W zatokach mi cos siedzi to troszke sobie psikam tym
• Ulotka Heel-Euphorbium S (Heel-Euphorbium compositum S), aerozol do nosa - leki, dawkowanie, skład, zastosowanie, opis - DOZ.pl
Dzieciom tez to mozna stosowac wiec dzielimy sie z Mackiem
 
Do góry