reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witam Was a u mnie znowu neta nie było pojawił się dopiero teraz ale się zdenerwowałam dzwonie do naszego sprzedawcy internetu a ona mi spokojnie mówi że to nie ich wina tylko z prądem coś robią i to dlatego nie ma a ja już chciałam ich opieprzyć:wściekła/y:l lecę dalej nadrobić co żeście nadrukowały od rana miłego popołudnia życzę:-)
 
reklama
Halo dziewczynki.
Wiem ze jestem okropna i sie nie udzielam ale poczytuje was często. Ciagle coś robię i szczeze nie chce mi sie siedzieć przy kompie. Olusia kopniaki rozaszalaly sie na dobre i ja to uwielbiam.

Jutro skoro świt lecimy łapać greckie słoneczko bo szwedzkie trochę szwankuje. Wiec tydzien lenia na Rodos. Trzymajcie kciuka przez moment bym przeżyła lot samolotem. To jednak ponad 4 godziny. Brzuch mi urosl chyba w ciagu nocy bo jak prymierzylam kostium( tankini) to normalnie pilka.

Obiecuje pojawiac sie czesciej. Buziaki kochane
 
winki80 miłego odpoczynku!

Bryszka powiem Ci, ze ja jestem palaczką, ale po zrobieniu testu zapaliłam ostatniego i przestałam. Wiem, ze bedę spowrotem palić jak tylko bedę mogła, bo brakuje mi tego bardzo. Jednak ciaża była zupełnie zaplanowana, wiedziałam, ze nie bede mogła palić i nie wyobrazam sobie truć mojego dzieciaczka! A na prawdę z wielka chęcią bym zapaliła!

andrzelika moja dzidzia leży bardzo nisko i ja też ruchy czuję cały czas nisko, czasami tak nawet dość nisko pod brzuchem. To dzidzia uderza główką albo kopie w szyjkę. U mnie to niskie ułożenie i problemy z szyjką są ze soba powiazane. Jednak, jeśli Tobie sie zdarza rzadko czuć dzidzie tak nisko, to pewnie nic sie nie dzieje, ale powiedziałabym o tym na nastepnej wizycie.
 
U mnie kochane dziś upał niesamowity, przyszła burza, popadało ale znów jest duszno i chyba się ta burza wraca...

Ja dziś dzień na wsi spędziłam u siostry;) Troszkę pooddychałam świeżym powietrzem i odpoczęłam. Miałam dziś tragiczny humor bo nie mam w co się ubierać i zaczynam czuć się już nie atrakcyjna i gruba:( Zawsze miałam tzxw. "hopla" na punkcie odchudzania, ciągle dieta, ćwiczenia i wyrzeczenia, a teraz jest mi ciężko jak widzę, że ciągle rośnie mi brzuszek, a z brzuszkiem ja. Dziś szwagier mi powiedział, że chyba "przypakowałam" myślałam, że usiądę zaraz jak dziecko i zacznę płakać;((((
 
hejka!
Apropos palenia, heh, wczoraj byliśmy na imprezie u znajomych, była też jedna dziewczyna w ciąży, kurna 16 tydzień, a ta postawiła przed sobą butlę czerwonego wina i normalnie co chwilę sobie dolewała do kielona, szok! Pomijam fakt, że co chwilę wychodziła ze wszystkimi na fajkę, słów mi brakowało i nawet faceci byli zniesmaczeni, że truje swoje dziecko, ale nic jej nie mówiliśmy, bo co to zmieni, idiotka i tyle. Dorosła kobieta.

Ja dzisiaj odwiedziłam swoje kumpele w pracy, stwierdziły, że brzuch to ja mam mały, ale cycki za to ogromne hehhe, no fakt, nie da się ukryć :-)

Postów naskrobałyście tyle, że chyba z godzinę, jak nie lepiej nadrabiałam :-)
 
Cześć Mamuski, ja niestety wpadłam dziś tylko na chwilę, po moich ostatnich prządkach, znowu leżę i jakoś nie mam siły zaglądać na forum, mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Nadrobię stracony czas jak trochę nabiorę sił! Buziaki dla Wszystkich....
 
Ja dzisiaj tez ma jakiś strasznie kiepski dzień, opuściły mnie siły i czuję sie jakby mnie z krzyża zdjęli, cała połamana....na popołudnie zaległam na wyrze, teraz wstałam, ale dalej nie mam na nic sił, może jutro będzie lepiej, bo nie nawidze tak się czuć:cool:

Niuniunia ludzie to czasem niby na żarty, a takie bzdury gadają i nie zdają sobie sprawy, że jest nam przykro..też mam takich znajomych dowcipnisiów różnych, rzucają hasła typu : Ty to masz tam niezłego smoka, albo udają straszne zdziwienie że mam termin n alistopad, a wyglądam jakbym juz miała rodzić i że mi współczują, albo na powitanie rzucają: Aleś spuchła, normalnie słabo sie robi.... Ostatnio też na imprezie jakiejś proponowano mi wino, że to niby nic nie zaszkodzi, musiałam sie tłumaczyć, że wogóle mnie ono nie interesuje, na weselu wmuszali we mnie szampana, tez musiałam kilka razy powiedzieć, że dziękuję...po prostu szlag człowieka czasem może trafić:no: Niuniunia odczekaj troszkę , Ty po porodzie szybko wrócisz do dawnej figury, a szwagrowi pewnie mięsień piwny w międzyczasie urośnie to mu dokopiesz ;-)

Ide sobie poleżeć chwilke w wannie i znowu do wyrka, bo nie mam siły siedzieć:no:, do jutra mamusie!!
 
Niuniunia Ty sie szwagrem nie przejmuj bo masz prawo sobie przytyc w koncu jestes w ciazy i pod sercem nosisz swoj kochany skarb:tak: a z waga bedziesz walczyc po ciazy a teraz sie tym nie przejmuj tylko sie ciesz tymi ostatnimi miesiacami naszego pieknego stanu:-D
winki milego wypoczynku i bedziemy czekac na relacje z wyjazdu tutaj :-D;-)
Ja tez dzisiaj jakas taka leniwa i do tego humorek zmienny mialam caly dzien:oo2: zloscilam sie o byle co i w dodatku latwo bylo mnie zdenerwowac ehhh nie lubie takich dni u siebie bo to jest meczace a teraz w dodatku wiem ze takim zloszczeniem sobie nawet nie pomoge tylko szkodze sobie i malenstwu:-( mam nadzieje ze jutro wstane w lepszym nastroju :tak:
Milego wieczorka brzuchatki Ja zmykam do mojego A. :-D
 
wiecie tak czytam o tym paleniu i nóż się w kieszeni otwiera , sama kiedyś kopciłam jak lokomotywa ale jak zaczełam mieć problemy z zajściem to rzuciliśmy oboje i jesteśmy z siebie bardzo dumni bo nie palimy już w sumie ponad 4 lata :) i nas nie ciągnie
poza tym omijam szerokim łukiem miejsca dla palących ,a najwięcej obrywa mój tato bo jak jesteśmy u rodziców to ma zakaz palenia :) , nie wyobrażam sobie sytuacji żeby mi moje dziecko mogło kiedyś powiedzieć że śmierdzę :( ,ale oczywiście każdy ma indywidualne podejście do tematu ;)
winki udanej podróży i zabawy ,naładuj akumulatory żebyś miała dużo siły :)
 
reklama
winki - baw się dobrze i odpoczywaj nie zapomnij o filtrach uv i zakrywaj brzuchol :)) odezwij sie jak wrócisz
niunia- olej szwagra ludzie nie myślą że my kobiety w ciązy jesteśmy w tym okresie bardzo wrażliwe i takie słowa nas ranią przykład mojej czaśniętej teściówki też po takich słowach beczeć mi się chciało przez takie pierdy miałam doła ostatnio- ale myślmy o naszych bobasach w brzuchach to mi pomaga wkońcu poświęcamy się dla naszych dzieci ;}
co do ruchów kopie mnie czasem na wysokości pępka cxasem pod a czasem w okolicy bikini wiec sądze że to normalne mała fika koziołki i się stale przemieszcza
nimfi - ja też staram się teściowej nie słuchać i robić swoje ale co mnie z równowagi wyprowadzi tego mi nikt nie zrekompensuje zamiast się cieszyć że patrze by dużo kasy nie wydać na dzidzie to ciągle jej w d.. źle tylko nie kupuj nie jedz nie wydawaj po co ci i takie tam - dla niej sie liczy praca praca i praca i odkładanie kasy też jest sama od ponad 30 lat
swoją drogą jak zaszaleje z wózkiem już widzę jak mnie zlinczuje he he ale mam to w duszy !!! tyle rzeczy załatwiłam za darmo lub po kosztach wiec niech mąż kupi mi wózek marzeń. buzka -pocieszacie mnie ze nie tylko ja mam zołze teściową
 
Do góry