reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Gola, współczuję, ale niestety musimy się liczyć z tym, że zęby nam w ciąży i po ciąży bardzo osłabną :(
 
reklama
gola ja tez juz zaliczylam dentyste w ciazy i peknietego zeba -niestety jedynke u gory wiec musialam szybko gnac do dentysty ;) A po ciazy to juz zeby sie sypia na potęge, az strach jak sobie przypomne co sie dzialo wtedy z wlosany i zebami :(
 
nimfii- poczułam właśnie jakby za nerw coś mnie pociągło, miałaś kiedyś wyrywane nerwy w zębie bez znieczulenia? To właśnie coś podobnego poczułam od żeber do połowy brzucha jakby pociągło, ale od tej pory nic a mały się rusza,może on coś tam wykąbinował, bo ruszał się i właśnie po czasie tak miałam.
 
Wiecie co, zapomniałam napisać, ze wczoraj pierwszy raz spotkało mnie cos miłego zwiazanego z moja ciażą :-) W tej przychodni, gdzie robie badania trzeba wziąć z rejestracji kluczyk do kibelka. Oczywiście zachciała mi sie siku, zresztą jak co chwilę :confused2: , i poszłam po kluczyk, a pani jak zobaczyła mój brzuszek to dała mi od toalety dla niepełnosprawnych, bo czyściejsza ;-)
Głupia rzecz, a jednak cieszy jak ktoś zwróci uwagę na brzuszek :-)
 
cześć dziewczynki,
a ja dzisiaj !!! PO RAZ PIERWSZY !!! poczułam moją małą dzidzie :-):-):-)przed chwilą...
tyle czasu na to czekałam i już się zaczynałam martwić,aż to nagle dzisiaj jak sie rozszalało dziecię moje to nie mogło przestać hehe:laugh2::szok: brzuch mi wysadziło napięło mi się wszystko po lewej stronie, chyba się dupką wypięło :-D:-D

ooo matko, ale to jest cudowne uczucie !! :tak::tak:
 
Margana jasne, że to fajna sytuacja, oby więcej takich w codziennym życiu :-)
mycha super, że poczułaś dzidzię - gratuluję, zgadzam się to niesamowite uczucie i jak cieszy :-D
 
2mycha1 gratuluje kopniaczkow:-D jest niesamowite uczucie i uzaleznia;-):-) Ja to wiecznie mam malo tych ruchow jak dla mnie to maly moglby kicac caly czas :-D
Gola wspolczuje Ci z powodu tego zeba,Ja mialam na samiutkim poczatku ciazy robionego zeba,leczenie kanalowe ale nie skonczyla mi go bo ona chce zrobic najpierw zdjecie a nie mogla bo w ciazy bylam juz wiec po porodzie mam sie zglosic na zakonczenie zabka i tez mam nadzieje ze wczesniej nie bede musiala tam wracac :tak:
Margana no to milo ze strony tej kobiety :tak: a takie male sprawy moga sprawidz duza radoche i satysfakcje :tak::-)
A Ja dzisiaj mialam dziewczyny troszke nerwowy dzien mialam drugi egzamin no i musze sie pochwalic ze zdalam z czego jestem mega zadowolona :-D teraz tylko musze czekac na certyfikat :tak::-)
Jestem wykonczona dzisiaj dziewczyny:confused2:
 
pierwsze kopniaki są super , fajnym uczuciem jest też czkawaka :)))
Sabrina jeszcze będziesz miała dość ;) hehe ja to Kubę już pod koniec to prosiłam żeby tak nie kopał bo mnie to już bolało ale i tak miło się takie rzeczy wspomina :)
Gratuluje zdania egzaminu :)
margana oby jak najwięcej takich ludzi :)
 
reklama
Margana u mnie moga sobie zaspiewac za to badanie nawet kilkadziesiat euro ale postarac sie dostac skierowanie od mojego irlandzkiego lekarza a jak nie to trudno, zaplace

Mycha gratuluje kopniaczkow, super uczucie.

Gola wspolczucia z powodu zeba, mam nadzieje ze mi sie nic nie odezwie w trakcie ciazy bo ja tutaj nie ufam dentystom a w Polsce pojde do mojego dopiero po porodzie.

Ssabrinaa gratuluje zdanych egzaminow.

A ja dzis w pracy mialam calodniowe szkolenie, jutro czeka mnie to samo, strasznie meczace, a swoja robote tez trzeba zrobic. Do tego mojego meza dopadla wczoraj grypa i ledwo zyje, nawet spal w drugim pokoju zeby na mnie nie przeszlo, mam nadzieje ze szybko mu przejdzie
 
Do góry