reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

dzien dobry kochane:-) My wstałyśmy, pouczymy się trochę ( jak zwykle mam wrażenie że nic nie umiem:-() i spadamy na uczelnię się bronić:szok:
Odezwę się do Was pewnie wieczorem. Życzę miłego dzionka!!!
 
reklama
Helouuu laseczki:-)
Ja mam teraz zrobić tylko mocz (i to będzie jedyne badanie powtórzone w ciąży po raz drugi do tej pory, zrobię sobie jeszcze sama morfologię, gin mi o niej nie wspominał, ale widzę, że i Wy ją powtarzałyście).
U mnie znowu dziś pada (chociaż wczoraj obyło się bez deszczu), a od dziś miała być już poprawa pogody, od piątku zapowiadają powrót lata i upałów ;-) Zobaczymy, bo ostatnio coś nie za wysoką prognozy tv mają sprawdzalność:)
Moje kochane dziecko, szaleje w brzucholu od rana, kopie, wierci się, aż się się śmiechem zanoszę, ale czuję to jak leżę na plecach i za każdym razem widać ruch maleństwa na moim brzuchu, widać takie puk-puk lub normalny ruch z jednej strony do drugiej - czad! (na razie to cieszy, później może pewne i boleć ;-))
Zaraz muszę zjeść coś , bo już mnie niemiłosiernie ssie w żołądku
onanana trzymamy-y kciuki za obronę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, stres jest , ae potem z perspektywy czasu dochodzi się do wniosku, że nie było źle i w czasie trwania studiów była masa cięższych egzaminów:-D
Będzie dobrze, powodzonka kochana! :-)
 
Ostatnia edycja:
onanana powodzenia i trzymamy kciuki.
U nas od rana leje nie mogłam się zebrać do pracy tak dobrze było w łóżeczku ale jeszcze tylko miesiąc i to nie cały bo położna i lekarz stwierdzili że to już koniec i 1 sierpnia mam przyjść po L4 bo to najwyższy czas. W ogóle marudzili że jeszcze nie chce a ja obiecałam szefowi, że pokończę wszystkie rozpoczęte sprawy przed L4.
Pozdrawiamy was buziaki
 
Julieet toxo chyba jakoś można leczyć, chyba jest szczepionka (nie jestem do końca pewna), cyto nie można.

A ja zaraz zmykam na wizytę u gina, na 9:30 :) Trzymać kciuki!!!!!!!!!!! :-D Pewnie będę dopiero wieczorem to wtedy napiszę co i jak.
 
ponko daj znac jak po wizycie

onanana bedzie dobrze, trzymamy kciuki, pewnie skonczysz tak jak moja siostra wczoraj, mgr obroniony na piatke, tego Ci zycze :)
 
Witajcie dziewczynki!
Wstałam dziś przed 5 na siusiu i nie mogłam zasnąć przez 1,5h, ostatecznie musiałam coś zjeść, bo Arti chyba domagał się po wczorajszej jednokanapkowej kolacji ;-) Ale później zasnęłam bez problemu.

Ponko niestety nie istnieje szczepionka przeciwko toxoplazmozie. Trzeba uważać.
Onanana trzymam za twoja obronę mocno &&&&&&&&&&&. Nie chowaj brzuszka, tylko go wyeksponuj, może potraktują Cie trochę łagodniej :-)
 
Hej brzuchatki:-)
onanana powodzenia na uczelni,trzymam kciukasy &&&&&& :-D
ponko powodzenia na wizycie no i bedziemy czekac na wiesci po ;-):-D
Gola moj szkrabek tez szaleje,wczoraj na wieczor dal czadu a dzisiaj juz od rana wierci sie i kopie nawet teraz jak siedze to czuje jak daje popalic kopniaczkami:-D Niesamowite no a pewnie potem bedzie tez niesamowite ale takze i troche bolesne niekiedy:-D
Oczywiscie w nocy bylo ciezko niby padalo wczoraj w nocy ale dzisiaj juz od rana slonce daje czadu i jest cieplo wiec kolejny duszny i cieplejszy dzien sie zapowiada:tak::-)
Ja tez zmykam na sniadanie bo mnie tez juz zoladek sciska:-D
 
niuniunia test obciazenia glukoza miedzy 24 a 28 TC, choc ja w pierwszej ciazy nie mialam robionego tego badania, a wiec nie jest powiedziane ze lekarz zaleci ;-) Tak czy inaczej warto je zrobic, lepiej wiedziec, bo cukier w ciązy lubi skakać :sorry2:


angie sama nie wiem czy ten test obciazenia glukoza jest konieczny, bo w pierwszej ciazy gin mi tego nie zlecil. Jednak powiedzial ze jak w pierwszej ciazy nie mialam to teraz musze. Jesli standardowa glukoza wychodzi niepokojojaca to na pewno warto zrobic test obciazenia, no bo wiesz ze w ciąży łatwo o cukrzycę ciężarnej. U mnie w rodzinie sa osoby chore na cukrzyce wiec tym razem chce skorzystac z tego badania.


onanana powodzenia! Oby ten stres sie dzis skonczyl i na pewno dtsaniesz najwyzsza ocene :-)

mysza tj na L4 w ciazy jest fajnie, bo nie musisz sie stresowac i odpoczniesz nim sie dzidzia urodzi ;-) Warto korzystac zwlaszcza ze gin chcetnie chce ci dac - a to żadkość :-)
 
reklama
ponko powodzonka na wizycie i miłego podglądania Filipka:-)
Dziewczyny, poczułam już 2 razy dziś w samym dole brzucha nagle takie stwardnienie jakby skurcz moment to trwało, a w tym miejscu brzuch jak kamień, czy to mogą być te skurcze, kiedy to macica zaczyna "ćwiczyć" do porodu, skurcze przygotowujące czy jakoś tak??
 
Do góry