reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Mam pytanie do dziewczyn, które mają toksoplazmoze ujemną: Ile razy w ciąży robicie poziom przeciwciał? Robicie też jakoś teraz w połowie czy tylko na koniec?

Będę jechać jutro z moczem, zrobie sobie przy okazji HIV i tak sie zastanawiam czy toxo nie zrobić od razu.
u mnie jest jedno badanie na początku ciąży i drugie pod sam koniec ;)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które mają toksoplazmoze ujemną: Ile razy w ciąży robicie poziom przeciwciał? Robicie też jakoś teraz w połowie czy tylko na koniec?

Będę jechać jutro z moczem, zrobie sobie przy okazji HIV i tak sie zastanawiam czy toxo nie zrobić od razu.

Ja miałam na samym początku i jakoś 2 tygodnie temu, pewnie pod koniec też będzie. A inne badania (prócz morfologii i moczu) też powtarzacie?
 
ponko ja zawsze przy morfologii i moczu robię elektrolity, a czasem też glukozę zwykłą. I nic wiecej.
 
Tego badania glukozy się boję bo podobno trzeba ją pić choć nie wiem w którym dokładnie tc.
Mi narazie lekarz nie kazał powtarzać toxo, zobaczymy za tydz na wizycie co mi powie...

Dziś robiłam morfologię, a muszę jeszcze mocz zrobić ale to już chyba dopiero w poniedziałek bo nie chce mi się w takie pogody biegać 2 km do przychodni, bo auta nie mam (mąż do pracy zabiera, a ja i tak prawka nie mam jeszcze).

U nas jakaś wietrzna noc, wiatr wieje jakoś ojjj chyba jakaś burza będzie...
Życzę Wam kochane kolorowych snów;) Dobranoc;)
 
:-):-):-) WITAM WAS wróciłam w poniedziałek , wpadłam dziś na chwilkę by się przywitać :happy: jutro nadrobie straty i coś iwecej napiszę.
 
Witam sie wieczornie :-D
U mnie duchota taka ze ledwo chodze,w domu duszno na zewnatrz to samo tylko czekam az spadnie deszcz i sie polepszy troszke :tak:
A teraz nic mi sie juz nie chce najchetniej bym poszla juz spac :tak::-D
 
Niuniunia, ale dlaczego się boisz badania na krzywą cukrową? to nic strasznego!

ja nie wiem, czy mój gin mi będzie kazał powtarzać toxo, swoją drogą, czy to coś zmieni na tym etapie? przecież tego się nie leczy chyba?
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które mają toksoplazmoze ujemną: Ile razy w ciąży robicie poziom przeciwciał? Robicie też jakoś teraz w połowie czy tylko na koniec?

Będę jechać jutro z moczem, zrobie sobie przy okazji HIV i tak sie zastanawiam czy toxo nie zrobić od razu.

Ja mam ujemna ale raczej nie bede powtarzac bo tutaj wogole nie robia tych badan, ja robilam przed ciaza jak bylam w Polsce ale teraz sie juz nie wybieram wiec pewnie juz nie zrobie.

A co do glukozy to tez nie jestem pewna czy bede miala robiona bo chyba tez nie wysylaja wszystkich a powinna byc robiona miedzy 25 a 29 tygodnie.

A jest to badanie bardzo potrzebne? bo tak sie zastanawiam czy sie nie wybrac prywatnie do polskiego lekarza, jeszcze nawet nie wiem ile za to kasuja ale jezeli to wazne to pewnie warto.
 
Do góry