reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Czesc dziewczyny, nie bylo mnie ponad tydzien i nawet nie probuje Was nadrobic bo nie mam szans. Wlasnie wrocilam z urlopu, tydzien w Chamonix, bylo bajkowo ale niestety sie skonczylo, jutro powrot do pracy.
U mnie wszystko dobrze, dzidzius codziennie daje o sobie znac, ja sie czuje dobrze, wiec nie moge na nic narzekac.
 
reklama
hello
witam nową mamusię :) 2mycha1
dziewczyny polecam na zgagę migdały , u mnie działają tylko nie wolno przesadzić ;) ,jeśli chodzi o porody to ja wam o swoim nic nie powiem bo ciężko się do tego wraca , w każdym bądź razie ciepłe kąpiele w wannie i pod prysznicem przynosiły ulgę przy skurczach :)
marzył mi się zawsze poród w wodzie ale niestety mój szpital tego nie oferuje ,ale na pewno dobre są porody aktywne czyli nie leżące

u mnie dzisiaj cały dzień leje , ale jeszcze tylko 2 tygodnie i jedziemy do pl i już się doczekać nie mogę :)
trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty :)
miłego wieczorku
 
Ja na szczescie zgagi jak na razie nie mam i mam nadzieje ze dlugo jej jeszcze nie bede miec :tak: A u mnie dzisiaj niby od poludnia juz sloneczka nie bylo i chlodno sie zrobilo ale w domciu nadal duszno :oo2:
Ja zmykam do mojego i pewnie zaraz pojdziemy do wyrka,moj mial ciezki dzien w pracy a Ja jakas taka wykonczona jestem dzisiaj ze najchetniej juz bym poszla spac no a jutro czeka mnie wielki dzien i w dodatku musze dosc wczesnie wstac bo wizyta z samego rana o 9.30 wiec raczej sie nie pojawie rano ale na pewno dam znac po wizycie :tak::-)
Milej nocki dziewczyny ;-)
 
Ssabrinaa trzymam kciukasy w takim razie!!! &&&&&&&&&&&&&& I proszę się obowiązkowo "zameldować" po wizycie:-)
Dziubaski moje, a mój dzidź znowu dziś się ruszał, jak leżałam na plecach, nawet na brzuchu te ruchy widać - jestem duuużo spokojniejsza!
Lecę w kimono, dobranocka:-D
 
No ja się dziewczyny nie martwię, bo lekarz mówił, że to nic złego, tylko z tymi ruchami gorzej... ale myślałam, że może jest jeszcze ktoś taki jak ja na forum i byłoby raźniej :p

Ssabrinaa ja również trzymam kciuki i czekamy na wieści :)
 
lillydelux z tego co wiem to mamy jedna mamusie ale ona z tego co kojaze ma nadmiar wod plodowych i tez slabiutko czuje ruchy i z tego co kojaze jeszcze to jest to agalodz :tak: Ale nie jestem pewna ;-)
 
lillydelux ja tez mam łozysko z przodu i dotego duzo wod ja małego nie czuje wcale!! az sie dzisiaj moja doktorowa przeraziła ze moze cos z małym nie tak ale sprawdzili i tetno 145:-) jak sie nie podniesie a mam to sprawdzic za jakies 6 tygodni to cesarka a przeciez to nie wyrok..
 
hey dziewczyny ja jak zwykle już śniadanko :p dziś znów zapowiada się piękna pogoda, wczoraj to była parówa jak nie wiem i duszno całą noc wiatrak chodził :)

Ssabrina, agutek- powodzonka wam życze i dobrych wieśći :)
 
andrzelika1989 ale z ciebie ranny ptaszek jak dziś tak wyjątkowa wcześniej zaglądam do neta nie mogę spać a to ze względu na to że wybieram się dziś na zakupy dla dzidzi może dla siebie też coś kupię, wczoraj pospałam do 10 lubię dłużej pospać ale jak gdzieś wiem że jadę to wstaję wcześniej rano żeby się ogarnąć w sumie teraz też pisze jeszcze z łóżka:-)

u nas pogoda daremna same chmury na niebie więc dzień zapowiada się raczej pochmurny a od jutra jeszcze większe ochłodzenie gdzie te lato :zawstydzona/y:
 
reklama
Hej poranne ptaszki :-)
No Ja tez niedawno wstalam,wzielam prysznic i zaraz ide na sniadanko bo mi juz brzuszek sie powoli odzywa :-D No a pogoda z rana zapowiada sie dosc ciepla,bo juz sloneczko swieci dosc mocno no ale zobaczymy jak sie zakonczy ten dzien :-D
Dzieki dziewczyny za kciuki ;-)
 
Do góry