reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witam wszystkie brzuchatki :)

My po przerwie, moja przyjaciółka się właśnie rozwodzi. Długi weekend spędziliśmy u niej a teraz jakoś trudno mi się otrząsnąć z tych myśli. To była wzorowa para. Szok.

U nas strasznie duszno, nie ma czym oddychać. Pożegnaliśmy się dziś z przedszkolem na wakacje, także mój synuś jest już w trybie wakacyjnym.

Jutro mam wizytę u gina. Hurra. Wpadnę więc tylko podzielić się wrażeniami i pożegnać się na 2 tygodnie. Jedziemy w góry.

Współczuję Wam dziewczyny zgagi....mam to samo, zazwyczaj pomaga mi mleko, renni biorę w ostateczności....ale i tak się męczę troszkę :)

Gola - gratuluję kopniaków....to teraz będzie już tylko "gorzej" :)
 
reklama
Hej dziewczyny:) u mnie dzisiaj też duchota okrutna... a ja dzisiaj łaziłąm po centrum handlowym szukając sukienki na ślub siostry... straaasznie ciężko jest cokolwiek znaleźć pasującego na moją sylwetkę w tym momencie :p ale w końcu mi się udało :) na szczęście był ze mną mój mąż i dzielni mi towarzyszył w każdym sklepie zarówno dzisiaj jak i wczoraj bo trochę tych sklepów zwiedziliśmy :) ogólnie fajnie, że on taki zaangażowany, zdaje sobie sprawę, że nawet przy kupnie sukienki potrzebuję jego wsparcia :)

Mam do Was pytanie, czy któraś z Was oprócz mnie ma łożysko na przedniej ścianie macicy? takie ustawienie powoduje dużo słabsze odczuwanie ruchów dzidzi, i trochę się czuję w tym osamotniona bo Wy chyba już wszystkie czujecie maleństwa dokładnie.... chociaż jak się mała weźmie i pokopie z całych sił to oczywiście czuję to wyraźnie :D np dzisiaj rano dała czadu :D

Agutek niestety często tak bywa, że we wzorowych małżeństwach, na osobności w 4 ścianach dzieją się poważne problemy małżeńskie... znam też takie pary i człowiek nigdy by się nie spodziewał, że coś może być u nich nie tak....
 
Ostatnia edycja:
lillydelux nie przejmuj się ruchami, ja też nie czuje jeszcze takich kopniaków, tylko czasami takie smyranie. nie wiem czy moje maleństwo jest tak mało aktywne czy ja nie umiem wyłapać, ja dopiero 11.07 mam usg to się czegoś dowiem więcej, ostatnio miałam w maju i strasznie się stęskniłam za widokiem mojej dzidzi
 
cześć dziewczyny,
dołączam do Was jestem w 19 tc i termin mam na 29.11.2011, na razie ciąża mi nie doskwiera nie miałam mdłości ani innych dolegliwości (ale wole nie zapeszać). USG mam dopiero za 4 tyg i może wtedy dowiem sie czy siedzi u mnie w brzuszku córeczka czy synek :)
Pozdrawiam :)
 
lillydelux - jeśli masz łożysko na ścianie przedniej to masz dodatkową jakby amortyzacje taką poduchę i uderzenia dlatego możesz nie czuć także się nie martw, a jeśli chodzi o łożysko tylnie więcej się zdarzy, że czuć gadałam z dziewczynami to przy takim łożysku nie które czują w 23 tyg ruchy i są one często delikatne, ważne, że dzidzi nic nie jest

Aneczka87- pierwsze konkretne ruchy kopniaki da się rozróżnic od razu ja byłam pewna, że to mały no i często się rusza jakoś mój nawet przez skóre już zaczyna się wybijać powoli

2mycha1- super że dołączyłaś gratulacje i życze żeby było wiadomo co w brzuszku gośći
 
lillydelux glowa do gory i nie martw sie tymi ruchami tak jak juz andrzelika napisala to jest normalne przy takim ulozeniu lozyska,najwazniejsze ze dzidzia zdrowo sie rozwija i jest jej dobrze u mamusi w brzuszku :tak::-)
agutek powodzenia na jutrzejszej wizycie:-) Ja tez mam wizyte jutro i USG polowkowe wkoncu :-D
2mycha1 witaj i gratulacje :-)
 
reklama
Witam:-) oj nie było mnie tu dłuuuższą chwilę ale koniec z tym obijaniem od dziś jestem aktywnym użtkownikiem forum:-) Powiem Wam ze teraz w drugim trymestrze czuję sie super, mdłosci mineły, złe samopoczucie itd. takze tylko się cieszyć cudownym stanem:-) 7 lipca mam wizyte i bede miec robione usg i ocene narządów takze nie moge sie doczekac ale nie powiem ze nie mam stresa. Wtedy tez mamy pierwsze zajęcia w szkole rodzenia wiewc czeka mnie gonitwa od lekarza do szkoły. Naczytałam ze o ruchach waszych malenstw i zazdroszcze tym które juz czują takie konkretne kopniaczki czują ja narazie czuje ale takie bardziej delikatne ruszy chociaz i tak juz mocniejsze jak tydzien temu wtedy tylko takie smyrnięcia a teraz juz chyba czuje nawet jak sie przemieszcza:-) niesamowite to jest!!!!
Życzę Wam miłego wieczoru:)
 
Do góry