reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

onanana, nie martw się na zapas, my mamy podobną sytuację, teściowie 300 km dalej, moja mama za oceanem więc dziecko pójdzie do żłobka, niestety ja na macierzyński nie mogę pójść, bo nie wydolimy finansowo, innego wyjścia nie ma, tam gdzie będziemy mieszkać jest ponoć fajny żłobek, za miesiąc 670 zł więc jeszcze nie tak tragicznie, jakoś trzeba będzie dać radę, my to nawet nie będziemy mieli do kogo podrzucić, kiedy będziemy chcieli pójść np do kina, no ale co zrobić...

agutek, powodzenia na wizycie!
 
reklama
hey dziewczyny ja juz od rana nie mogę spać jak zwykle... Wy też macie z tym taki problem, czy śpicie jak zabite? Ja nie dość,że do łazienki wstaje z 5 razy w nocy i ciężko mi się usypia to szybko wstaje. Chyba ze stresu, stwierdziłam, że jestem jakaś chora chyba na głowe, martwie się o dzidzi w dzień w dzień chociaż raz na dzień sprawdzam puls to i tak mam ciągle jakieś obawy nie mogę się odstresować, serce bije mi jak dzwon wykończe się jak nie przystopuje.

Onanana- Będzie dobrze zobaczysz jakoś się ułoży, ja u siebie tu mam ciężko z pracą nie ma w pobliżu za bardzo, jedyne co to fabryka BODZIO a tak żebym mogła realizować się dalej jako fryzjerka muszę conajmiej jeździć 35 km do Oleśnicy lub Wrocławia to już o 60km w dodatku nie mam prawka i traciłam 650zł za autobus a w OLeśnicy mało idzie zarobić, bardziej Wrocław w tym zawodzie tylko jak bym rano pojechała to pewnie była bym na samiutką noc, bo tu miałam bliżej a wracałam o 21, no i wiadomo im dalj tym więcej na dojazd się traci, mogłabym otworzyć zakład, ale to trzeba z 20 tys najmiej żeby coś fajnego zrobić na razie mogę pomażyć. U nas w mieście zarabiają góra 1000zł kobiety w sklepie i harują jak wół sama raz poszłam na 3 miesiące waga w sklepie nie ma znaczenia wszystko musisz nosić pełnymi kastami i tu ukłdać towar tam metkować latać do klienta sprzedawcy mają przerąbane...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
andrzelika1989 ja też jakoś dziś wstałam po 5 jak mąż szedł do pracy i tak siedzę spać mi się nie chce..:-)a na siku w nocy nie wstaje już jakiś czas a tak to latałam wcześniej szok
 
ankusch- o nie tylko ja nie mogę spać chociaż dalej się staram usnąć i nie mogę wiatrak sobie włączyłam,bo mi duszno :) i tak od wczoraj chodzi.
A ja od wczoraj masakre mam z piersiami siara mi leciała jak nie wiem tylko położe się na bok i cała bluzka w wielkie mokre kółka coś za dużo jej.
 
hej dziewczynki, ja też nie śpię od 5:30. Boli mnie głowa, drapie gardło, przynajmniej katar sienny jest mniejszy (dzięki burzom i deszczowi).
Poza tym jest mi duszno i na prawdę łeb mi od samego rana pęka!
andrzelika z tą siarą tak tak jest, że np wczoraj nic , a dziś od samego rana się leje i znowu piżama do prania:-/ Z tym różnie bywa, jedne kobitki w ciąży mają jej bardzo dużo, a inne przez całą ciąże nic ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ;)
nie było mnie dwa dni a tyle tu napisałyście że nie ogarniam ;)
byłam u lekarza USG dopiera za 3 tyg 20 czerwca ;( słyszałam tylko bicie serduszka ;D powiedziałam też lekarce o tych bólach krocza ale po badaniu ginekologicznym nic nie stwierdziła... mocz też ok bo akurat w piątek robiłam wyniki... a mnie ciągle boli raz mocniej raz lepiej na pewno jak się nachodzę za dużo, jedyne co lekarka stwierdziła to to że raczej za wcześnie na takie dolegliwości bo owszem w późniejszej ciązy to całkiem normalne. Postanowiłam sie wiec oszczędać , choć mnie się wydaje że do tej pory i tak leniwy tryb zycia prowadziłam ale cóż....

Byliśmy też z moim Ł. ogladać wóżki już mamy upatrzony 3 funkcyjny za 1350 zł Babyactive , pompowane kólka i te przednie skrętnę z możliwościa blokady tegoż skrętu, jest też dość lekki bo waży 10 kg a dla mnie to priorytet bo jestem maleńka i boję się żę z wózkiem sobie nie poradzę w konfontacji sam na sam ;)
 
Hej Bryszka super, że z dzidzią wsio ok i słyszałaś serduszko. Twoje bóle widać faktycznie wynikały z przemęczenia, trzeba się oszczędzać, choć ja też nie raz zapikalam jak z motorkiem w tyłku:blink:

Też mam 20 .06 wizytę na 14:20
pozdrawiam-y ;)
 
gola84 no bo ja już od dawna mam siare, ale teraz leci jak z cebra ;)
ankusch- wszystkie koszulki nocne muszę prać ciągle ja mam wrażenie,że ta siara jak schnie na bluzce to, aż się klei :p
Bryszka ja też spokojny tryb prowadzę i mnie kroczę bolało mówiłam ci, że to nic takiego :)

A ja muiałam zrobić sobie jajka, bo z głodu umierałam nie mogłam, aż usnąć, bo zaczeło mi się w głowie kręcić, a nie żebym wczoraj głodowała albo ogółem, tylko poprostu mam tak, że nagle jak zaczynam być teraz głona to chwile i mi słabo, a jak już zjadłam jajka to teraz mi nie dobrze jak nie wiem

Z której strony bardziej czujecie ruchy maleństwa?
 
reklama
Mi też się wydaję że to trochę "zasługa" mojej anatomii mam 1,5 m wzrostu więc coś tam może mnie uciskać itd podobnie jak np mam problem z jelitami wieczne wzdęcia bóle brzucha itd ze względu na niewielki wzrost i mało miejsca w brzuchu. Lekarz t łumaczył to tak że wzrost jest prawie jak u dziecka a ilośc jelit jak u dorosłego i stąd różne dolegliwości ... i tak sobie pomyślałam że i tu może moja maleńkość nie jest bez znaczenia
 
Do góry