reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
A my zmieniamy witaminki od dzisiaj na femibion natal classic bo w falvit mama jest wit. A ... za to w femibionie nie ma i jest duuużo kwasu foliowego... lepiej dmuchać na zimne... ;-)
 
Jestem z powrotem! :-) Powiedziałam mojemu M. i był taki szczęśliwy, ze szok!!! :-D:-D Wyściskał mnie, wycałował... :-):-) :zawstydzona/y::-D:happy::happy: Debatowaliśmy, kiedy iść na USG, bo miałam wcześniej problemy i ciążę biochemiczną... Chyba się wybierzemy z końcem marca, w okolicach 6 tyg.

AniaSm - o, jaki ten świat mały!!! Hej kochana!!! No to będziemy miały listopadowe dzieciaczki!!! :-):-) A na kiedy masz termin dokładnie i który to tydz. u Ciebie? Byłaś może już u lekarza?

Dziękuję wszystkim serdecznie za gratulacje i za przemiłe przyjęcie!!!
 
Pozalatwialam wszystko :-) z kumpela jeszcze po miescie pochodzilysmy troszke pogadac trzebalo :tak: :-)
Mary-beth witam Cie serdecznie i Ja :-D no i wielkie gratki :-D
Oczywiscie po powrocie pierwsze co zrobilam to do lodowki bo mi kiszki graly juz niezlego marsza :-D a potem dopiero mozna bylo zaczac cos gotowac :tak:
 
a mnie ostatnio nic nie smakuje, mam taki straszny wstręt do mięsa i nawet obiadu mi się nie chce robić, bo mnie odrzuca strasznie. Piję sobie colę na nudności, ale boję się przesadzić. Słyszałyście może czy picie coli na coś wpływa? Wiadomo, że jest kofeina, ale to jak w herbacie w sumie.
 
ponko nie ktorzy twierdza ze nie wolno inni ze wolno tylko oczywiscie z pewnym umiarem :tak: Ja to osobiscie za cola nie przepadam wole sie napic soku :tak: albo zwyklej wody :-) ale jak bedziesz na wizycie u lekarza to sie wypytaj wszystkiego :-) A co do jedzenia to ja rano jestem glodna ale jak zjem sniadanie to potem juz tego zaluje bo muli mnie pare godzin,tak mi wtedy ciezko na zoladku itd. ale ani razu nie bylam w wc :tak: a popoludniu to znowu wszystko nadrabiam jem wszystko co popadnie :-D
 
Brzuszek już nie boli ;) to był chwilowy ból ;p Ale za to po obiadku musiałam trochę czasu spędzić w toalecie ;/ haha jedzenie obiadu poszło na marne ;p
 
Jestem z powrotem! :-) Powiedziałam mojemu M. i był taki szczęśliwy, ze szok!!! :-D:-D Wyściskał mnie, wycałował... :-):-) :zawstydzona/y::-D:happy::happy: Debatowaliśmy, kiedy iść na USG, bo miałam wcześniej problemy i ciążę biochemiczną... Chyba się wybierzemy z końcem marca, w okolicach 6 tyg.

AniaSm - o, jaki ten świat mały!!! Hej kochana!!! No to będziemy miały listopadowe dzieciaczki!!! :-):-) A na kiedy masz termin dokładnie i który to tydz. u Ciebie? Byłaś może już u lekarza?


Dziękuję wszystkim serdecznie za gratulacje i za przemiłe przyjęcie!!!
strasznie się cieszę że będziemy razem na kolejnym wątku :)), no a twojemu M się nie dziwę w końcu długo na to czekaliście ;)
ja mam termin na 11 listopada :) no ale zobaczymy po usg jaki pokaże przy Kubie miałam tylko jeden dzień różnicy
u mnie na stronie komuny piszę że cieżarna może się zgłosić do lekarza w 9tc a usg u mnie robią dopiero połówkowe , no chyba że pójdziesz prywatnie albo trochę naściemniasz lekarzowi że się martwisz bo coś tam coś tam , przy Kubie miałam fajnie bo miałam koleżankę w szpitalu na stażu i też była w ciąży więc po godzinach jechałyśmy sobie do kliniki robić usg
mnie naszło na pierogi i lepiłam ruskie :) były pyszne i zostało mi jeszcze na jutro :D

angie80 to jesteśmy wrześniowe panny młode ;) hehehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
W Irlandii pierwsze usg robia miedzy 12 a 14 tyg ale mozna sie wybrac prywatnie do polskiej przychodni na wczesniejsze usg i wlasnie zamierzam tak zrobic i umowic sie na poczatek 8 tyg. Chce sie przekonac ze wszystko oki i nie wytrzymalabym jeszcze ok 8 tyg.
 
Do góry