reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

martynka21640 na pewno nie jestes jedyną która nieplanowała dzidziusia :tak: W pierwszą ciążę zaszłam jak miłam 21 lat więc troche rozumiem twoje obawy. Dopiero wkraczasz w wiek 20 latków, ale też uważam, ze lepiej jest być młoda mama. A macierzyństwo to tylko początek nowej przygody ;-) \Dacie rade :-)

ponko moge z wlasnego doswiadczenia powiedziec że ślub w ciązy nie jest dobrym pomysłem ;-) Nie dajcie sie namówić rodzinie tylko dlatego, zeby miec ten papierek. Zaplanujcie ślub gdy oboje bedziecie gotowi - jak bedzie trzeba to nawet za kilka lat :tak:

AniaSm zachcianki taaaakkkk... na pączki :-) i inne kaloryczne smakołyki :-D

Ale mdłości sie pojawiły. małe ale zawsze :-(

Poxo mialas robione USG TV dopochwowo? Mnie ginekolog nie pozwolil przyprowadzić męża na to USG :zawstydzona/y: W pierwszej ciaży bylo tak samo, dopiero w 22 TC mąż mógł być ze mną jak robili USG przez błony brzuszne. Natomiast mężczyzna powinien towarzyszyc w USG tak uwazam :tak: Ten obraz faceta ze łzami w oczach gdy widzi ruszającego sie maluszka, albo słyszy bicie serca - to bezcenne :tak:
Poxo a i my mamy po 24 lata i jak urodze dziecko to bedzie 25 :tak:
 
reklama
Witam ;)
Jeżeli chodzi o zachciewajki to u mnie wielki apetyt na mięso ;p A muszę wspomnieć ,że już od dawna jestem wegetarianką :) Ja się jakoś źle dzisiaj czuje ;/ Coś mnie brzuch boli jak na @.


czułam bóle brzucha niemal przez całą ciąże, a to dlatego, że maciaca się rozciągała a ja czułam to jako skurcze. Brałam Nospe czy Fenoterol, luteine czyli to co lekarz uznał za stosowne. Tak czy naczej powiedz ginowi o tych bólach jesli bedziesz je czula codziennie i beda uciążliwe ;-)


Jesli chodzi o witaminki.....
Biore na zmiane Feminatal Metafolin oraz Prenatal Complex. Codziennie tez Folik. Gin zalecił mi Folik mimo iz powiedzialam mu jakie inne witaminy biore. Mimo iz Feminatal ma bardzo duzo kwasu foliowego to musze brac Folik jako dodatek. W ciazy kwasu foliowego nigdy za duzo :tak:
 
Cześć wszystkim! :-)

Dziś w 12 dniu po owulce zrobiłam test i wyszedł pozytywny, więc z radością dołączam do Was, listopadóweczki! :-):-) U mnie termin 26 listopada. :-):-)
 
Dziękuję Angie! :-)

A czy jeszcze ktoś ma termin na 26 listopada? :-)

Teraz zmykam zakupić bodziaki z napisem "I love you daddy" dla mojego M. - chcę mu zrobić niespodziankę jak wróci z pracy!!! :happy::happy: Będę za parę chwil.
 
Nimfii niestety nie było Go przy samym USG, czekał za drzwiami... i gdyby można tam było palić to pewnie paczka papierochów by poszła :-p powiedział, że z początku chciał podsłuchiwać, ale potem chodził jak nakręcony (o mały włos nie wydeptał dziury :-D).


A co do ślubu to planujemy na czerwiec... (i tak bardzo chcieliśmy się pobrać w czerwcu, ale, że będzie nas 3 to nic nie szkodzi... :-))
 
Mary-beth gratuluje ;) ja termin mam na 11.11 ,ale sama urodziłam się 26.11 ;)
Dziękuje dziewczyny za wsparcie ;* Bo jak na razie mogę liczyć tylko na Bartka i jego mamę ;( Ale znając życie wszystko się ułoży ;) Ja już nie mogę się doczekać usg ;)
 
Nimfii niestety nie było Go przy samym USG, czekał za drzwiami... i gdyby można tam było palić to pewnie paczka papierochów by poszła :-p powiedział, że z początku chciał podsłuchiwać, ale potem chodził jak nakręcony (o mały włos nie wydeptał dziury :-D).


A co do ślubu to planujemy na czerwiec... (i tak bardzo chcieliśmy się pobrać w czerwcu, ale, że będzie nas 3 to nic nie szkodzi... :-))


Rozumiem jego nerwy :)
My przez pierwsza ciaze tez tak przechodzilismy ciagle w stresie i spieci, zdenerwowani czy dziecko dobrze sie rozwija a jakbym mogla to bym codzienne leciala na USG... Teraz na wiekszym lajcie idziemy. Doswiadczenie mnie nauczylo ze nawet spokojne 9 msc moze zakonczyc sie koszmarnie - w moim przypadku Maciek urodzil sie z niedotleieniem bo owinela sie pępowina wokół niego. A tak dbalam o siebie cala ciaze ze na sam mysl o porodzie czuje zlosc na lepakrzy i polozne. Dlatego tym razem inny szpital i inny lekarz prowadzacy ;)
 
reklama
Cześć wszystkim! :-)

Dziś w 12 dniu po owulce zrobiłam test i wyszedł pozytywny, więc z radością dołączam do Was, listopadóweczki! :-):-) U mnie termin 26 listopada. :-):-)
Mary Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nawet nie wiesz jak się cieszę :)))

u mnie o ciąży wiedzą najbliżsi czyli rodzice i rodzeństwo , no i koleżanki z BB :)
Sabrina na pewno macie jakiś znajomych na których możecie liczyć , my na szczęście mamy rodzinkę ,bo bracia mojego D pracują z nim w jednej firmie i powiem wam że mi bardzo pomogła teściowa jak się Kuba urodził bo jak leżałam w szpitalu to mi gotowała obiadki bo niestety norweskie jedzenie mi nie podeszło ,za to opieka w szpitalu jest rewelacyjna

ale się dzisiaj źle czuje ,ciągle mnie mdli :( , muszę jakieś landryny kupić do ssania bo inaczej nie da rady , jeśli chodzi o zapachy to najgorzej jest w miejscach gdzie zbiera się dużo ludzi ,albo w kościele jak palą kadzidła ,brrr aż się boję jak to znowu będzie w święta
 
Do góry