reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

kachutka, moje gratulacje! ale Wam zazdroszczę, tym które już wiedzą, wtedy to już tak chyba inaczej jest :-)
 
reklama
kachutka gratuluje Córeczki.... widzę, po suwaczku, że już jedno Dzieciątko w domu jest. Chłopczyk??? cieszy sie z Siostry??

Tak, mam już prawie 5-letniego synka, dlatego tak cieszę się z dziewuszki:-) Wszyscy się cieszymy, Bartuś ogólnie jest podekscytowany tym, że będzie miał rodzeństwo i obojętne mu czy to chłopczyk czy dziewczynka...
 
Tak, mam już prawie 5-letniego synka, dlatego tak cieszę się z dziewuszki:-) Wszyscy się cieszymy, Bartuś ogólnie jest podekscytowany tym, że będzie miał rodzeństwo i obojętne mu czy to chłopczyk czy dziewczynka...

kachutka no to pięknie,będziecie mieć parkę :-D Jeszcze raz gratuluję!
 
kachutka gratuluje dziewuszki:)

Laski tyle naskrobalyscie ze ja nie wiem co napisac:)))

Z tesciami i rodzicami mamy spokoj:) mgr napisana z 5 lat temu:D

Ale tez sie pochwale, chociaz zdalam sprawozdanie w odpowiednim watku, od nas nastepny chlopak do listopadowej kolekcji:D
 
Kasiente to dziekujemy za nowiny i gratulujemy Syneczka :-)

no i już sobie poczytałam (nie ogarniam tych innych wątków) i już wiem, że u Was wszystko wzorowo, oby tak dalej.
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim!

Widzę, ze nam przybyło dziewczynek! Wszystkim Wam gratuluję poznania płci! :-)

A ja wlatuję z pozdrowieniami i wybaczcie, ze mało jestem, ale przeprowadzka tuż tuż i pakowanie teraz u mnie. Uuuufff!

Ściskam!
 
Gratuluję poznanych nowych płci :D druga dziewczynka dopiero, widzę, że za wiele na forum ich nie będzie (ale u mnie chyba też dziewczynka będzie, tak czuję. Nie mogę jakoś pojąć, że mogłoby być inaczej :-D).
Ja mam teraz trochę na głowie, muszę ogarnąć co ze studiami robić dalej... nie jestem na 100% przekonana na wszystko, ale wierzę, że będzie dobrze i że sobie z dzidzią damy radę.
Ja jutro lecę na czczo na morfologię i wszystkie inne badania, które mi lekarz zlecił w ciąży ;) Ogólnie humorek dopisuje, mam nadzieję, że na dłużej niż tylko na małą chwilkę :) Teraz A. ciągle pisze magisterkę, więc czasu nie mam zbyt dużo przy komputerze, ale cieszę się, że u Was wszystko w porządku.

Buziaki :))
 
reklama
Kasiente i Kachutka gratulacje synka i córeczki. Ja od zeszłego czwartku wiem, że będzie synek,także fajnie, że na forum przybywa dziewczyn ;-)
 
Do góry