reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Kochane, zdrowych , spokojnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie rodziny!!
Życzą Golcia i Polcia:*****


Moje kochane, wieki mnie tu nie było.
Mam nadzieję, że mnie rozumiecie, bo nie zrezygnowałam z BB i z przyjaźni z Wami, ale po prostu priorytetem dla mnie w tym momencie jest moja mama. Niedawno znowu leżała w klinice więc codziennie kursowałam do Ligoty. Ale moje najukochańsze - jest dla ans świateko w tunelu, bo klinika w K-cach jest gotowa moją mamusię operować ( usunięcie części prawego płata wątroby z przewodami)! Mamcia czuje się lepiej, wzmacniamy ją przed operacją, musi być dobrze!!
Mam kontakt jedynie z Angun, jest dla nas bardzo pomocna.
Czasu u mnie całkowicie brak, nawet nie pamiętam kiedy na BB byłam ostatni raz, na FB wchodzę tylko , żeby wyhaczyć Angun.
Mam nadzieję, że u WAs moje drogie wszystko dobrze i wszystkie mamy i dzieciaczki są zdrowe!

onanana - jak Twój tato??
cocca- jak mamusia??
niuniunia- jak Wikusia, czy już nie choruje?
mary-beth - jak oko po zabiegu, no i jak po ślubie, widziałam Cię na FB ( to był jeden z dwóch razy, odkąd się tam pojawiłam od choroby mamy) wyglądałaś pięknie.
asia, cocca - dziękuje, dziś przeczytałam wiadomości z lutego, cocca jak FRanuś? Mam nadziej,ę, że WAm śmignął ostro w górę
Anek - kochanie, czy u Ciebie wszystko gra??
Przepraszam, nie wiem co jeszcze chciałam zapytać, nie wiem co u WAs?
Nie obiecuję, że będę częściej, ale się postaram.
Wiecei, że WAS KOCHAM i czuję mega pozytywną energię od WAS WSZYSTKICH!!!!

U nas czyli u mnie i mlodej ok, mala oczywiscie zdrowa nic nie lapnela cala zime, nawet katarku nie miala, teraz spi. gada pieknie.

A to zajączek wielkanocny PoLiszon
 

Załączniki

  • DSC_0287.jpg
    DSC_0287.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 63
Gola jak fajnie że do nas zajrzałaś, nie ma dnia bym o Was nie myslała, zrozumiałe że nie masz czasu na BB, angun od czasu do czasu przekaże wieści co u Was.polunia słodziak i najważniejsze że z mamą lepiej i jest światełko dla niej, uściskaj ją od nas.buziaczki dla Was
 
Gola, cieszę się,że jesteś! Tęsknimy tu za Tobą, mam nadzieję, że z mamą coraz lepiej. Przesyłam buziaki, jutro pójdę się za Was gorąco pomodlić. Czekałam na wieści :)

Kochane, u nas przedświątecznie. Sprzątnęłam szafę, teraz musiałam trochę popracować, byliśmy też na zakupach i kupiliśmy dla Filipka mały zestaw duplo ze zwierzątkami. Jest słoń, żyrafa, miś i mały lewek. Drogie jak nie powiem, ale tak piękne są teraz te zestawy, chociaż mamy duplo w bród ja uwielbiam się tym bawić i powiem Wam, że trochę sama dla siebie kupuję :-D No ale z lego potem będzie to samo.

Teraz mały urwis śpi a ja odpoczywam przez chwilę, zaraz znowu do roboty. Na szczęście idziemy na proszone jutro, śniadanie u teściowej mojej siostry (mieszka sama i zaprosiła całą moją rodzinę) a obiad u mojej mamy. My robimy kawę w drugi dzień świąt, bo ja nie mam możliwości zaproszenia na obiad (mój kochany od dawna odmawia kupna talerzy obiadowych, tak więc mam ich tylko 4 a rodzinę mam spoooro większą oczywiście :-D).
Kochane, dużo dużo uścisków i serdecznych życzeń z okazji nadchodzących świąt, niech ten dzień będzie dla Was przyjemną odskocznią od codzienności i spędźcie je w rodzinnej atmosferze z najbliższymi.
Dużo zdrowia i miłości dla rodzinki przesyłają Ponko i Filipek

 
Kochane - dopiero teraz, ale miałam dziś huk roboty.

Zdrowych, spokojnych, rodzinnych i słonecznych świąt Wielkanocnych życzymy Wam wszystkim razem i każdej z osobna.

gola - ale ten Twój króliczek podobny do Ciebie, Słodka!
 
Dzien dobry kochane listopadówki!
Jak za starych dobrych czasów piszę z rana, nocka u nas fatalna, nie wiem co z młodą rzucała się jak piskorz, źle śpi ostatnio, chyba w ten sposób też odreagowuję nerwówkę w domu.
Wstajemy, patrzymy za oknem zima na całego, pełno białego puchu, gdzie wiosna??
Mama czuje się dobrze,
miłego świętowania kochane:*******
 
I ja się witam, chociaż tutaj może ktoś mnie zauważy :p Bo na FB to tylko nimfii stwierdziła moją obecność :-(

My po śniadaniu, leniu****emy już w domu.

Gola, ja mam zaległości, nie bardzo się orientuję, co się u Ciebie dzieje, ale mimo to - z całego serca życzę Twojej Mamie DUŻO ZDRÓWKA :tak:
 
Dziękuję potworku, ja też nic nie wiem, nie było mnie chyba od początku lutego, na fb wczoraj weszłam, żeby ciut ogarnąć, bo też mnie nie było
 
Potworek, ależ ja widzę, że jesteś! :) i cieszy mnie to bardzo, pewnie Ci się z dzieciakami ciężk
o ogarnąć :tak:
Gola, mój Filipek też źle sypia. To zawsze ząbki czy inne rzeczy, maluchy tak mają. Ściskam!

My po śniadaniu. Byliśmy u teściowej mojej siostry, śniadanie pyszne, niczego nie zabrakło nawet jajka z kawiorem i łosoś wędzony, pasztet, schab, wszystko domowej roboty. Postarała się mocno ale było przemiło! Filip nie broił w ogóle, nowe otoczenie a on grzecznie zwiedza, bawi się i śmieje, zero problemów, sama radość! Do tego pani Małgosia właśnie tak przystroiła swoje mieszkanie w kurczaczki, jajeczka, kury i króliczki, że czuć było wiosnę, choć na zewnątrz jeszcze trochę śniegu leży. I było wielkanocnie w końcu!

Mam nadzieję, że świętujecie rodzinnie. teraz mały śpi a ja odpoczywam po porannym obżarstwie. Wróciliśmy przed chwilą dopiero, o 18 obiad u mojej mamy w tym samym gronie.
Trzymajcie się mocno!
 
reklama
A u nas jak zaczęło sypać rano, tak sypie do tej pory, aż G. po spacerze z psem powiedział, że gdyby nie to, że Oliwka chora, to by ją na sanki zabrał :-D

ponko - dzieci, czasem trzeba popracować i jak wspomniałam - toczę batalię w sądzie ciągle (7 miesiąc mija, a końca nie widać) i na tym się skupiam...
 
Do góry