reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

dziewczyny jak macie jakies newsy na zamknięty to piszcie na zamknietym i nie wzniecajcie tu podniecenia, bo ja np. z zamknietego nie korzystam
 
reklama
Hej dziewczyny a wiecie co juz ne ogarniam co sie dzieje teraz z ludzkimi organizmami. Wlasnie kolejna znajoma napisala mi o wczesnym poronieniu :-/ krwawienie wysatapilo w tak mlodej ciazy ze gdyby nie testy ciazowe to wcaleby nie wiedziala ze jest w ciazy :-/ i takich przypadkow w ostatnich mieisacach spotkalam juz tyle ze az wierzyc sie nie chce... I jak to jest ze te male jajeczka nie moga normalnie osiasc w goranizmie. Ech...

a tak pozatym to pasuje sie w koncu zaczac szykowac do tych bialych swiat :-D sprzatanie i takie tam, ech az mi sie nie chce rolet odsuwac z rana zeby patrzec za okno co sie tam wyprawia :-/
 
hej kochane. Ja już w pracy... muszę dziś o 14 wyjść więc jestem wcześniej.

Justynaz niestety widać że i nasze BB przegrało z FB i mi osobiście jest smutno z tego powodu bo bardzo lubię tu pisać...
Nimfii olej przygotowania!! Upichć coś dobrego i wystarczy. Szkoda se nerwy psuć myjąć np okna i patrząc co za nimi się dzieje.... Mam nadzieję że wiosna/lato w nagrodę będzie nas rozpieszczać!
 
ONANANA nastroju przedswiatecznego nie mam ale robic musze ;-) w poniedzialek mamy tesciow. Dzis porzadki a jutro juz pieczenie ;-)
 
Czesc dziewczyny:-) moge sie do was dolaczyc?:happy:

Mam na imie Patrycja mam 22 lat i mam coreczke Oliwie ktora urodzila sie 13.11.11 (moj prezent urodzinowy:-D), mieszkamy kolo Szczecina. hmm co moge jeszcze o sobie napisac:eek:
 
PETITKA witaj :-) pisz jakbys miala jakies pytanie, czy chciala napisac jak wam mija dzien ;-)cokolwiek, dziewczyny odpisza.
 
ok super!:-)

No to mam pierwsze pytanie. Jaki szampon uzywacie dla waszych maluchow do wlosow? Moja mala ma strasznie sucha skore na glowce, ma jescze malo wloskow i to widac. Pediatra kazal smarowac oliwka przed kapiela i to robie juz od dawna ale nic sie nie poprawilo. Macie jakas rade dla mnie?
 
reklama
Hej Petitka. Witamy Was wśród nas:) Co do mycia główki to ja myłam Mai dotychczas Nieva baby płynem 2w1 a teraz mamy chyba Dzidziusia. Majka ma jeszcze ciemieniuchę ale ma sporo włosków. Muszę zacząć z tym walczyć.
 
Do góry