reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

marttika ale Ciebie pochłonęło szycie, pościel super
mycha współczuje rozłąki z Nadia, pewno Ci ciężko ale jak innego wyjścia nie ma.to zuch z Nadii że smoczek poszedł w odstawke
angie fajnie że dziewczyny wracacie do zdrowia, w kwestii słodyczy nie pomogę to mój nałóg,mniam,mniam
mary powodzenia w pracy,a kto teraz z Mią będzie zostawał?
onanana tak byłam z małą u lekarza, na początku stwierdziła że wirus z powietrza, po 10 dniach wróciłam bo juz nie wiedziałam czy dalej jej leki podawac zreszta nadal wysypka.zapomniała mi powiedziec że jak nie zejdzie to do dermatologa no cóż, przepisała jej taki syrop przeciwalergiczny i dała skierowanie na krew aby potwierdzić czy to alergia, ale się Zosia zaniosła ja z nią płakałam, na początku dzielnie siedziała przyglądał się jak jej żyły szuka.we wtorek idziemy zobaczyc jakie wyniki, do tego kaszle mi, wina ściekającego kataru,w dzień ok. ale jak się położy to ją bierze...wracając do wysypki to ja tez mam coś na dłoni taki mały odcinek i się zastanawiam czy ode mnie się nie zaraziła, bo by się zgadzało moja lewa dłoń jej prawa strona.plan oszczędnościowy fajna sprawa, często go przekraczam/my nie stety
aaa_anusia smutna sprawa z ta kobietką, alez się naczekałaś w piątek, pewnie Cie tyle stresu kosztowało



a teraz news Zosia od 3 dni przesypia całe noce.w pierwsza obudziła się dosłownie na góra 1 minutki wzięła dwa łyki i dalej kimała.i jak na złość spała długo a musieliśmy iść na pobranie krwi.2 noc, to zaczęła tak przed 5 się kręcić, chciałam jej dać pić ale nie chciała. położyłam się koło niej i zasnęła.a dziś tak przed 2 też się chwilę kreciła,ale nie płakała, nie wołała, pogłaskałam ja i dalej spała.z jednej strony fajne uczucie spania całej nocy ale przez te 15mc plus końcówkę ciąży juz zapomniałam co to jej takie spanie, i jakoś mi się za długo śpi.co nie znaczy że może juz tak zawsze przesypiac noce.po za tym rozrabiamy, buntujemy się, gadamy itp.
 
reklama
JULIEET witaj ;-)

ANECZKA gratki za te nocki! Oby tak bylo juz!

a ja o wysypianiu moge pomarzyc ;-) chodze spac po 22 a wstaje o 6 ale to za krotko dla mnie. Juz ktorys dzien z rzedu musze byc na pepsi. Kawa nic nie daje. Weekend minol mi w samotnosci z chlopakami. Moja mama w koncu nie odwiedzila nas :-/ obrazila sie czy co bo juz nie wiem o co kaman.... Moj tata wczoraj wpadl na chwile. A tak to maz w pracy cala soboete i cala niedziele.zwariowac mozna w domu bo jeszcze na polu zimno i nie da sie dlugo pospacerowac. Ja chce wiosne na swieta! Zeby kwitlo cos na trawie a nie snieg i snieg :-(

Tu pustki a mamy na fb siedza ;-)
 
pochwal swoje dziecko i masz, dziś już 2 razy się budziła ale dosłownie na picie
nimfii smutne że mama Was nie odwiedziła
 
aneczka takie prawa natury :-p ja tez juz moich nie chwale zbytnio bo sie pozniej psuja ;-)


Mama miala wpasc takze po listy i dla mnie miala tez cos - herbate i buty dla Kuby. Nawet nie zadzwonila :dry: Mnie już ręce opadają na to co wyprawia, bo jak już do nas wpada to głównie po to aby kase porzyczyć, albo oddać. Zero bezinteresownego odiwedzenia na kawe i ciastko.... Już mam dość jej podejscia do życia i ciągłych fochów nie wiadomo o co.... :nerd:

Dobra a teraz o czym innym ;-) Przewrotnosc losu, bo ja własnie sobie nazbierałam powody dla których warto sie przenieść do UK, a mąż już nie chce :-D Heh, a tak mu się marzyło.... ale teraz ma dodatkowa pracę z której o dziwo jest zadowolony :baffled: Mnie się w glowie nie miesci jak może się podobać zawód pizza boy, zwlaszcza ze sama wiem czym pachnie praca w fast food. W kazdym razie twierdzi ze poki ma prace podstawowa kierowcy to nie bedzie chcial wyjezdzac. Czyli przejol moja pierwsza mysl, bo sama balam sie ze straci bezpowrotnie te prace ktora ma jak wyjedzie nawet na probe na miesiac do UK
 
Ostatnia edycja:
U nas dzis dzien wolny z okazji Sw Patryka wiec jestemy w domu, T i Kinga teraz spia, ale dzisiaj T w koncu ma wolne wiec jak sie wyspia to w koncu spedzimy troche czasu razem. Niestety ja jutro do pracy a oni bede razem w domu przez 3 dni.
Wczoraj Kinga sporo pojadla w ciagu dnia i ladnie przespala cala noc. Obudzila sie dopiero o 7.00 a poszla spac po 21.00.

julieet pewnie ze pamietamy, witamy ponownie.

mary jak tam pierwszy dzien w pracy

aneczka nie chwal a Zosia zacznie przesypiac noce ;-)

nimfii szkoda ze mama tak sie zachowuje. Co do wyjazdu to chyba oboje potrzebujecie jeszcze czasu na podjecie decyzji.
 
Kochane, współczuję Wam nieprzespanych nocy, ja mam złote dziecko jeżeli chodzi o spanie w nocy, odkąd skończyła 2 miesiące śpi po 12-14 godzin ciurkiem. Ciekawa jestem od czego to zależy. Ja za to mam inny problem, moja nie chce zasypiać bez smoczka, jest ryk totalny, chciałabym ją już odzwyczaić, ale jakoś czarno to widzę :dry:
 
i po tygodniowych brakach opadów śniegu znów snieży, jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli święta białe.kiedy ta wiosna przyjdzie?na domiar złego dziś w Zośkę chyba szatan wszedł, była nie do zniesienia:no:
julieet ale u Was ładne nocki, co do smoczka albo musisz radykalnie ją odstawić, popłacze i się uda, albo musi mała dojrzeć sama do odstawienia.my nadal ze smoczkiem do snu ale tez trzeba coś z tym zrobic
 
Hello hello mamuśki!!

Wróciłam już po 3-dniowych wojażach :-) Jakoś całkiem dobrze to przeżyłam, rodzinka też, wszystko odbyło się zadziwiająco dobrze. Piątek cały dzień Amelka była z babcią, bo jej tato w pracy, a sobota i niedziela, to już tylko tato-córeczka czas. Mała dała radę, tylko co jakiś czas wołała "mama mama" i biegała po pokojach w poszukiwaniu mnie :-) A po powrocie mąż mi powiedział, że mogę częściej wyjeżdżać, bo on się świetnie czuł w roli i fajnie tak być odpowiedzialnym za wszystko w domu :-) Nawet posprzątał i pranie zrobił (tu dobrze, że się wygadał, bo jeszcze z pociągu dawałam instrukcje jak ustawić pralkę, bo gotowanie chciał włączyć - ale liczą się intencje). Była w Gdańsku - ponko fajnie tam u ciebie, nad samym morzem, nawet 2 razy udało się przejść brzegiem morza, posłuchać szumu fal i zanurzyć paluszek w morzu. Byłam na szkoleniu - onanana i angie zgadłyście, ale nie uczestniczyłam, tylko prowadziłam - część oczywiście. Było superowo, wracam powoli do życia zawodowego :-) Fajnie tak jest ruszyć mózgownicę, pobyć wśród dorosłych i zatęsknić...

Wsio jest ok, Mała jak zwykle cudowna. Ach... co ja tam będę pisać i zachwalać swoje dziecko, jak każda mama uważam, że moja dziecina jest najcudowniejsza :-)

Dziś tylko o sobie :-)
Buziaki xoxo
 
mycha napewno ci cieżko, ale wierze że dasz radę...
Sabrina tez tesknie za takimi przespanymi i przejedzonymi czasami :D
onanana mama jest po drugiej chemii, teraz juz czuje sie słabsza zaczyna odczuwać jej skutki... a ma 48 lat...
nimfii gratulacje dla Kuby, jak ja Lence chce dać, to ona wypije sama do polowy, ale pozniej ciezko jej chyba (Albo leniwie) podniesc butle wysoko do góry, to musze jej dac dalej, albo podtrzymac.. ;p

Co do nocek, to Lenka juz bardzo dlugo przesypia całe... chyba że jak chora była to sie przez katar budzila i spac nie mogła... ale to normalne..

Kochane jak jest u was z gadaniem ? Bo u nas dalej tylko najprostsze słowa, mama tata itp... a tak to ględzi ale tylko po swojemu :=/
 
reklama
julieet ja probowalam wiele razy starszego syna odstawic od smoczka na wiele proponowanych sposobow... Zabrac i nie pokazywac mu go, albo podciac koncowke aby niewygodnie mu bylo zassac.... Ale z nim sie nie dalo wytrzymac wiec w koncu odpuscialm.... i przeczekalam... Do 3 lat czekalam wiec dlugo, ale on juz wiedzial ze jest za duzy na smoczek, wstydzil sie go i chodzil a nim tylko po domu. Czesciej przytulal go do spania, a nawet rzadziej ssal. w koncu sam go zniszczyl, przegryzłi rozszarpal na kawalki :p


justynaz
widzisz Kuba pije mleko z butli na lezaco to mu latwo jest pić nie przechylajac sie ;) Natomiast sok daje mu z kubka treningowego i musze mu trzymac sama - jeszcze nie zalapala ze musi go przechylic aby sie napic :sorry2:
 
Do góry