reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

angie rozumiem cie bo i ja mam swoje "uzalenienia" chocny Nutella i Pepsi ktorej nigdy nie odmowie ;-) Sama pochalaniam wszystko co mamy w domu jakies cukierki, czekolady ;-) Teraz mamy z mężem odwyk od founde czekoladowego bo poszalelismy :-p wiesz ja ogolnie lubie sobie cos podjadac.... Slone przekaski takze... Niedawno odrylam ze fajna przekasak sa migdaly i orzechy ktora takze sa zrowe :tak: i nie moge sie doczekac sezony ma lode warzywa i owoce sezonowe! Wole je podjadac niz slodycze ale tylko na wiosne-lato, bo zime przezimuje na slodkosciach. Biore sobie ostatnio znow chrom Natur Kaps - Chrom+B3 Odchudzanie 60 kapsułek - Suplementy diety i on na mnie tez świetnie dziala.
 
reklama
Nimfii ze zdrowych i smacznych przekąsek polecam słonecznik łuskany zmieszany z rodzynkami (ew. żurawiną).
Angie ja jak tylko się ociepli i dłużej będzie jasno tez chyba będę biegać. Spodobało mi się i ta duma jak się przebiegnie założony dystans hehe Mi przy tym bikini też chłodziła lodem i jakos dało radę... no niestety ból jak szlag. mozna też samemu się emlą wysmarować odpowiednio wczesniej:) A ze zgrzytaniem to zawsze się mowilo że jak dziecko zgrzyta to ma robaki ale wiesz, trzeba brać na to poprawkę. Maja pozgrzytała wczoraj i na tym się skończyło. Zgrzytała tez sporo jak jej ząbki nowe wychodziły i może dlatego Kingunia tak zgrzyta teraz??

My juz zaliczyłysmy zakupy. D u mojej mamy z bratem dzrewo do kominką tną, Maja poszła spac a jak wstanie to idziemy do babci na obiad bo mama nas zaprosiła. W sumie mi to na rękę bo przyjęłam plan oszczędnościowy - mam do wydania na tydzień określona kwotę i ani grosza więcej (po dzisiejszych zakupach zostało nam na cały tydzień- do soboty 45 zł haha). Zaraz idę robić kluski z mięsem- miały być na dziś no ale w tej sytuacji będą na jutro:)) Posprzatam i mam sporo prasowania- chyba dzień znów będzie za krótki. Jutro jade z mamą do taty. Chociaz mama ma na niego focha bo jej dizs pzrez telefon wymyślał że kiedys tam jakieś mięso mu za słone zrobiła... ach te chłopy...
Miłego dzionka!!
 
ONANANA slonecznik uwielbiam zwlaszcza swierzy wyrosniety :-) z zsuszonych bardziej ananasa, morele.

kuba odkrywa uroli samodzielnosci :-) dal sie naklonic do wypicia samodzielnie mleka z butli. Tak to ciagle chcial abym mu ja trzymala. Ale mial radosc ze mu sie udalo :-D super oby tak dalej!
 
dziendobry;]
po pierwsze dzieki za zainteresowania milo ze ktos o mnie pamietal!!;]

a wie w spzitalu bylam n 8 rano na izbe przyjeli mnie o 10 (tyle ludzi) zbadali usg i czekalam na moje gin ktory alurat mial dyzur zeby dal mi tabletki na rozwarcie szyjki czekalam godz bo nie mogli go znlezc...o 11 sie znalazl dal mi te tabletki wtedy mnie przyjeli na oddzial polozyli do lozka dali kroploweke i czekalam na zabieg czekalam i czekalam az do UWAGA 18---(gdyz akurat bylo kilka natychmiastowych cesarek i jedna osoba z patologii zaczelo sie cos dziac jakas sina sie rzobila drgawki itd...babka w 32 tyg i z nia kilka godzin ...po czym jak jej parametry zyciowe ustabilizowali to przewieli ja do kopernika ...a z dzieckiem niewiem czy przezylo czy nie w kazdym razie ona na kopernika zmarla potem sie dowiedzialam MASAKRA)wiec o 18 po mnie przyjechali pojechalam na blok tak czekalam 10 min na lekarza przeprowadzajacego zabieg bio tez sie zgubil swoja droge strsznie fajny lekarz pzyjaciel mojego gina ktory musial jechac na dyzur do innego spitala ale i tak czekal dwie godz z mysla ze uda mu sie mi to zrobic samemu no niestety w kazdym razie ten lekarz tez bardzo mily anestazjolog pani super polozylam sioe dali mi maske z tlenem jakis pan ktory tez tam byl dal mi ja i mowi do tej pani anestazjolog ze 100...tego leku usypiajacego i ona zaczela mi to wstrzykiwac i powiedziala ze 3 sekundy moze mi sie krecic w glowie a potem juz nic nie pamietam obudzilam sie na sali pooperacyjnej ...o 18:40 o 19 wstalam poszlam do alzienki potem po 19 przyszedl lekazr dotknal mi brzucha os tam sprawdzal powiedzial ze zabieg przeszedl super i ze nie mogli mnie dobudzic chyba bylam bardzo zmeczona i zdenerwowana ;] i zaczal sie smaic potem dal mi recepte na antybiotyk poweidzal co mi wolno czego nie i powiedzial ze moge sie ubierac i uciekac do domu:] naprawde gdyby nie ten caly dzien w nerwach bylo by super!!! teraz mam cxekac na wyniki badan histopatlogocznych???? no wlasnie moze ktos wie co to wogole jest???? i jak beda to przyjechac sobie po nie no i po wypis ze szpitala bo wyszlam jak juz nie bylo nikogo na recepcji wiec nie mogli dac mi wypisy i z tymi wynikami do mohjego learza moj biedny lekazr zachowal sie super co chwile przychodzil do mnie pocieszal jak ryczlam orzytual mnie i wogoe...plakalam juz n z nerwow ze tyle czekam i wogole ....wiec to tyle mam nadzieje ze was nie zanudzilam
 
aniusia dobrze,że już jesteś po i dobrze się czujesz. Smutne to co napisałaś z tą kobietą. "Badaniehistopatologiczne materiału tkankowego ma duże znaczenie w rozpoznawaniu chorób nowotworowych, wielu schorzeń zapalnych i zwyrodnieniowych, monitorowaniu postępu leczenia". Trochę trudno się czyta Twój tekst bez przecinków.
onanana ja słonecznik uwielbiam pod każdą postacią - w lecie świeży a zimą prażony z przyprawami (turecki najlepszy). Plan oszczędnościowy rozumiem, stosowaliśmy go będąc w Pl a i tak często na chleb brakowalo.
angie ja jestem ostatnio spragniona słodyczy, czekoladoholik ze mnie, jestem fanką czekolad milki zwłaszcza milka- czekoladowy deser i kulki lindta - lindor, to zawsze o każdej porze:)
nimfii brawo dla Kubusia.
Zobacz załącznik 545639 mrauuu
 
Ostatnia edycja:
AANIUSIA kurcze straszna ta historia tej mamy co zmarla. Myslalm ze na ujastku maja odpowiednie warunki neonantologiczne. Ech ale szkoda myslec co ich rodzina teraz przerzywa. W twoim przypadku badanie histopatologiczne najpewniej na celu bedzie mialo ustalenie czemu ciaza sie nie rozwinela czy cos w tym stylu. Dobrze ze dzis sie czujesz i obyscie szybko zapomnieli o tym stresujacym zdarzeniu :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Pewnie już mnie tutaj nikt nie pamięta, ale coś mnie dzisiaj naszło żeby do Was zajrzeć :) Mam nadzieję, że Wasze dzieciaczki przynoszą Wam masę radości, są zdrowe i grzeczne ;) Jak ten czas zleciał, to szok, dopiero co zdawałyśmy relacje z porodówek :)

Pozdrawiam Was gorąco!
 
Do góry