reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

majuska ale fajnie Wam sie uklada :) Zwlaszcza gratki za te nowe prace! zawsze wiele lepiej jest robic cos co sprawia przyjemnosc, niz morfowac sie w czyms czego sie nie lubi :) Pozdrawiam!


agutek witaj :-) po tej BB stronie... Bo na FB cie widze caly czas ;-)

lilydelux fajnie ze jestes :) Super ze udalo ci sie zmienic kierunek studiow. Chyba kiedys o tym wspominalas. tak mi to utkwilo w pamieci bo ja takze rachunkowsc przerwala. Jednak za trudny kierunek dla mnie. I coraz czesciej mysle zeby przyszlosc poswiecic dzieciom. tzn na studia sie nie wybiore z przyczyn finansowych ale moze studium, cos zwiazane z opiekunkami, aby po wychowawczym pomyslec o zawodzie niani ;-) Chyba to mi najlepiej wychodzi w zyciu....


niuniunia z jednej strony ciesze sie ze macie te osobna sale - odpoczniecie troszke. Ale z drugiej - 3mam mocno kciuki za zdrowie Wiki! Czy beda jeszcze potwierdzac badania? Pisz koniecznie co u malej. Widzialam na FB mala na bujaczku.... Kurcze biedna malutka z cala raczka zabandazowana... sie musi umeczyc :-(







Chcialam Wam jeszcze po krotce napisac ze jutro sw. Mikolaj przyjezdza do osiedlowego klubu kultury ;) Maz zabiera tam Macka. beda tez inni koledzy i kolezanki Macka. Ale beda mialy dzieci radoche ze spotkania z Mikolajem :D Ja do dzis pamietam ten dzien w ktorym nam w przedszkolu zorganizowali wystep Mikolajkowy :D kazdy dostal paczke od mikolaja - super bylo!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się pięknie:-)



Niunia
zdrówka Wam życzę i szybkiego powroty do domu.
Assia dobrze że Twoi najbliżsi cali i zdrowi.
Mary zdrówka dla Was. Ale u Was mrozi ale przyda się wymrozi to i owo.
Majuska Witam, zdrówka dla Paćki. Super że robisz to co lubisz, no i marzenia o domu się spełniły za pewne fajnie Wam się mieszka w nowym domku.
Ankusch obyście kochani szybciutko coś fajnego i nie drogiego znaleźli.
Ssabrinko powodzenia dziś u lekarzy obyście się czegoś konkretnego dowiedzieli.
Katrinka obyś była zadowolona z nowego lekarza. Super że mała dostanie paczkę świąteczną ja się właśnie zastanawiam czy moja mała dostanie od mnie z pracy wiem że mają być ale na razie cisza
Angun zdrówka dla Arturka.
Maggipa super że u Was wszystko ok. nie może być inaczej.
Onanan fajnie że Maja ma się lepiej. Ty jak zwykle na pełnych obrotach ale grunt że praca sprawia Ci przyjemność.
Gola u nas też odwilż be nie lubię takiej chlapy. Miłego pobytu u dziadka.
lillidelux Witamy, super że u Was wszystko ok. Moja mała tez jeszcze nie chodzi, próbuje sama stać, parę kroczków zrobi i bamm widać ze jeszcze się boi. Fajne że będziesz sobie pracować u męża a czym będziesz się zajmować?
Agutek Witamy w skromnych progach.
Potowrek powodzenia w załatwianiu spraw.
Nimffi to udanej zabawy u Św. Mikołaja życzę Maciusiowi .


a powiedzcie mi jak któraś się orientuje czy mamom które są na wychowawczym należy się paczka dla dzieka na Mikołaja z pracy wiem że u Nas zakład pracy robi takie paczki a głupio mi dzwonić i się pytać czy dostaniemy ale z drugiej strony jak by nam się należało to też szkoda nie skorzystać nie wiem jak to wygląda byłam wczoraj w pracy ale nikt nic nie wie.:no:


U nas już z zdrowiem lepiej chodź jeszcze mały katarek został,:tak:


Dziś Wam już życzę udanych jutrzejszych MIKOŁAJECH,

images
images




Miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
mirelka pisala niedawno katerinka ze bierze taka paczke dla dziecka z pracy :tak: U nas sa pacZki ale nie dla dzieci tylko dla kazdego pracowanika ale szczerze powiem ze nie biore ich - nie chce mi sie jezdzic do pracy specjalnie. I tez troszke mi glupio sie upominac ;-) Ale jesli bys sie wybierala do firmy w grudniu to zapytac mozesz o paczke. Ja dzwonic specjalnie po to nie bede, jakbym byka tam to bym zapytala - na takiej zasadzie ;-)
 
mirelka Martynka dostała w poniedziałek paczkę z pracy ;-) Najlepiej kierownik ze mną rozmawia 1 RAZ a to nowy czy zamierzam wrócić i kiedy itp że jeśli się zdecyduję to abym wcześneij poinformowała a Martyna "NIE " a kierownik co Martynka nie chcesz aby mama wróciła do pracy a ona "NIE NIE NIE" :-D:-D
 
Lilly - hej!!! Kope lat! Fajnie, ze wlecialas! :happy:

Magipka - dzieki, kochana, ale sniegu moge Ci z checia podeslac! Ja pamietam taki pyszny chlep na zakwasie na lisciu kapusty... Alez bym sobie zjadla! :tak:

Niuniunia - milych Mikolajek jutro i zdrowka dla Was raz jeszcze!

Ankusch - mnie mroz nie przeszkadza, juz sie przywyczailam, ale jak sie jest chorym, to srednia frajda... Ale w weekend bedziemy wymrazac materace, koldry i poduchy - do tego przynajmniej mroz sie nada! ;-) Niezla aparatka z Martynki! :-)


Zmykam robic obiad. Chate wysprzatalam, a raczej oblecialam z odkurzaczem... Na wiecej nie mam dzis sily... :eek:
Zrobilam juz w necie zakupy swiateczne i mam prezenty z glowy! :tak:
 
hej:-)

mirelka- ja też jestem na wychowawczym i jeśli zakład pracy robi paczki dla dzieci to się należy. Moi dostaną:tak:naczelniczka do mnie dzwoniła i mówiła, że będą paczki i chciała date ur dzieci bo u nas dają od 1 roku życia czyli Zuzka już się załapie:tak: Myślę, że nie będzie głupio jeśli zadzwonisz zapytać;-)

niuniuna- zdrówka dla Wiktorii!!!!!!!!!!
 
filipkowa moja Martyna w tamtym roku też dostała paczkę a miała niecałe 1,5 miesiąca ;-)

a o date urodz.dzwoili i pytali akurat w roczek..
spadam mała spała 3h zjadła barszczyk czerwony i idziemy zaraz na spacer późny same..bo mój do 22 w pracy.
 
dziękuje bardzo za informacje, zobaczę jutro czy zadzwonią z pracy a jak nie to do kadr przedzwonię i już a co :tak:

Ankusch mądra Martynka nie chce aby mama do pracy wracała dobrze jej jak jest i tyle:tak: miłego spacerku:tak:
 
Ankush mądrą masz córeczkę ;)
mirelka nie pomogę bo u mnie nigdy paczek nie było a teraz w UP też chyba nie dają ;)
Niuniunia zdrówka dla małej. Fajnie, że macie osobną salę też taką miałam jak z małą leżałam w szpitalu i to dokładnie rok temu ;/ A co do mikołaja to też był na oddziale i rozdawał dzieciom cisteczka i batoniki ale, że Lili była malutka więc Mama zjadła ;) A co do choroby to dlaczego tak twierdzą? coś na to wskazuje?
 
reklama
Aneczka fajny taki Sylwester sama bym na takiego poszła:-) moja Zuzia nieraz też się popycha z LEnka szczególnie jesli chodzi o zabawki
Katerinka kurcze jaki wypas to usg jeju jak to wszystko idzie do przodu ale to dobrze. Kurcze koleżanka dała ciała pięknie za co Ty teraz zapłacisz słono bo trochę kasy Ci pojdzie masakra!!! Dobrze ze krwiak jest mniejszy i ze lekarka ok
Helenko ale Oluś jest dzielny bo tyle co on wizyt już zaliczył to medal mu się należy. Dobrze ze tamte wyniki ok.
ponko fajnie że się odezwałaś, Fifek Twój już biega jak fajnie a moja dopiero zaczyna przygodę z samodzielnym chodzeniem
Sabrina o matko dobrze ze sie nic nie stało Samiemu az strach pomyślec co mogło się stać i to pod opieką dorosłych ło matko co za bezmyślne postępowanie.
syl fajnie ze juz macie szczepienie z głowy my dopiero w styczniu pójdziemy
ankusch nap. jak tam mieszkanie
niuniunia zdrówka dla Wikuni, ona jest tez taka dzielna jak Oluś. Fajnie ze Mikołaj zawita w szpitalu zawsze to jakaś rozrywka dla dzieci
mary zdrówka dla Was dziewczynki :*
maggipka na jakiej ul.ta piekarnia przekaże przyjaciółce zeby spróbowali stamtąd chlebek
onanana super ze z Mają lepiej :)
nimfii super ze Maciek będzie miał spotkanie z Mikołajem:-)
 
Do góry