reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

asia u nas mała miała jakiś czas temu i to nieźle cipuszkę i dupkę czerwoną aż płakała jak jej dotykałam skóra była gorąca..zasypałam zasypką alantan plus 2 razy porządnie i po problemi a po kremie ale piszczała i płakała .Polecam
 
reklama
Dzis na chwile bo jestem nieprzytomna w ciągu dalszym :dry: Nie moge odespac i mnie irytacja bierze, bo chodze ziewajac ciagle...

syl a ten antybiotyk to sa krople do ucha czy do lyknia? Bo jak taki do ucha to jest malo inwazyjny lek ;-)

asia na wieksze odparzenia uzylabym fiolet gencjany ;-) nam pomaga od reki.... A po kilku godzinach to juz w kolko Linomag (albo cos w tym stylu natluszczajace plus maka ziemniaczana do zasypywania)

maggipka onanana ja wczoraj tez mialam dzien "na leniwca" :-D
Najpierw powrotrka "mam talent" ale przy tym sie wynudzilam :dry: Potem dwa odcinki Master Chef Junior na TV6 - te dzieci wymiataja! Moje idole :-D Potem final polskiego Master Chef - jakos nie zaskoczyla mnie wygrana Basi :sorry:




Kurcze i mamy teraz burze mózgów jak chodzi o zakup prezentow przedswiatecznych :p Kazalam mezowi sie juz rozejrzec na prezenty mikolajkowe bo w zeszlym roku na ostatnia chwile kupil kompletny badziew ktorym nikt sie bawic nie chce :/
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry kochane...


martttika- spóźnione życzenia dla naszego kochanego rocznaiczka Fifiego!! Dla Ciebie zdrówka kochana!!



Na wstępie szybko o nas - wczoraj kryzysowy dzień - młodej idą zęby pełną parą - a wiadomo jak już idą to nie jeden, ale znowu kilka na raz :( Są już dwa na dole (w sumie 4) i stare 4 na górze, ale idą kolejne, dziąsła rozpulchnione, młoda na pierwszą drzemkę wczoraj poszła ok 13 ( normalnie idzie 9:30-10), potem już nie spała, wszytsk ogryzie, całe rączki w buzi. Dziś wstała 4:30 :((( W nocy źle spała, popłakuje, gada, woła mnie :( Bidulka męczy się widać, dałam Jej Camilię, ale dziś na noc podam coś przeciwbólowego w syropie, bo m iJej szkoda :(

maggipko - uff, dobrze, że z piersią coraz lepiej, musiało Cię gdzieś zawiać, byłaś przeziębiona...Mimo, że długo już karmimy, to nadal piersi są cholernie wrażliwe i nie trudno o stan zapalny...

Katerinko- no pewno, że dzidziuś ma się dobrze! Dbaj o Was!
Mnie w całej ciąży -dokładnie 2 razy ustępiono miejsca w kolejce!

Mikado- masz racje z tymi filmikami, juz z lezka w oku czlowiek oglada cos co bylo 2 m-ce temu;)

angie- bidulka, jak sie dzis miewa malutka?? zdrówka dla malej!

nimfii - święta prawda, masa par się stara i nie ma problemy z zajściem w ciąży - dziecko to błogosławieństwo Boże!! Pamiętam w pracy ludzi, którzy adoptowali maluchy - niektórzy młodsi ode mnie!! A właśnie starali się kilka lat, nieudane in vitro, ból i łzy :(

Syl -zdrówka dla Igorka, jak dziś się czuje?? Jak nocka? Kurcze, przy zapaleniu ucha to przeważnie ból niesamowity, piszesz, że mały w dobrym humorze śmieje się, więc może jednak to nie to? Boli i ucho, oko , szczęka - masakra jednym słowem! Wiem z autopsji :/

Mikado - jasne, że dobry z Ciebie żon!:-)

asia333- wietrzenie, wietrzenie i jeszcze raz wietrzenie - nic tak nie pomaga! Możesz spróbować posmarować Tormentiolem ( maść w aptece), dobra jest też Alantan plus, mąka ziemniaczana, i używanie do przemywania tylko samej wody, jednak przede wszystkim niech mała będzie jak najwięcej bez pieluszki, albo tetra...

Mam dziś dużo załatwień na Poczcie, i w ogóle w 3 doopy latania, dzień zapowiada się łądnei, świeci słonko, Pola śpi od 9:15.
 
Dzięki dziewczyny będę dzisiaj próbować to co polecacie.
Na początek co u nas.
My już po urodzinach - było super!!!! Jubilatka mega grzeczna, ślicznie się bawiła z Lenką(moja siostrzenica):) W sumie była na 10 dorosłych i 2 dwójka dzieci ale spokojnie się pomieściliśmy i jeszcze młode miały miejsce na zabawki. Zuzia zadowolona z prezentów chociaż nie dostałam ich duzo bo resztę dostała kasę. Od chrzestnej dostała jeździk-pchacz także będzie zasuwać w nowym domu bo tam spoko miejsca będzie. Muszę się pochwalić bo każdy zachwalał moje wypieki :) Tort był zamawiany, wrzucę zdjęcia jak znajdę czas. A poza tym to jak pisałam wcześniej walczymy z odparzeniem pupkowym :( mam nadzieję że szybko się z tym pożegnamy.
syl zdrówka dla Igorka :*
Aneczka87 nie było mnie ostatnio więc dopiero teraz składam najlepsze życzenia dla Zosi dużo zdróweczka i uśmiechu na ślicznej buźce :*
maggipka super taki jarmark, pewnie już zaleciało atmosferą Świąt :) dobra cena jak za skórzane kozaczki, nie ma to jak przeceny!
angie dużo zdrówka dla Kinguni :*
martttika wszystkiego naj naj dla Filipka!!!!!
nimfii dobrze że wyszliście sobie z mężem takie wyjścia są jak najbardziej potrzebne bo napewno zbliżają ludzi do siebie i dla samego zdrowia psychicznego :-)
Sabrina pocieszę Cię ze ja tez pewnei szybko się nie wyśpie
anus jak po imprezie?
Katerinka wierzę Ci że się kochana martwisz ale musisz byc dobrej myśli przynajmniej się starać :-)
Kurde teraz to faktyczie takie ciężkie czasy żę ciężko w ciąże zajść a później utrzymać ją no masakra. Sama wiem jak to jest bo 1-szą tez straciłam:-( ale nie można myśleć tylko o najgorszym chociaż jak będę kiedyś znowu w ciązy to wiem że będzie znowu schizowanie
Potworek kurde wierzę że się nieźle musiałaś wkur.... tym co nauczycielka powiedziała do cholery chyba ona po to tam jest żeby pomóc dziecku a to tak najlepiej powiedzieć rodzicom i niech sbie robią co chcą :/ masakra!!!! skoro uważam się Oliwka nie wyrabia się z tym pisaniem to niech ją własnie weźmie na dodatkowe lekcje i z nia popracuje. Rozwalił mnie tekst z Igorem:-)
Gola u nas też zęby na tapecie tylk idą i idą i wyjść nie mogą:-( biedne te dzieciaczki się omęczą tylko
 
Dzien dobry!

Milego dzionka zycze!
U nas pogoda straszna, ja jakas nieprzytomna, choc spalam calkiem OK do 8.30, a Mia tylko raz sie obudzila ok. 5.00, ale M. to ogarnal. Nie wiem, moze cisnienie do bani i dlatego jakas nie w formie jestem... :cool:
 
Hej laseczki nie dam rady nadrobić co u was , Oli daje mi popalić mam już dość, załapałam doła. Noce są do bani wstaję co chwilę bo młody płacze przez sen, nie wiem co mu jest, najgorsze jest to że wymiotuje mi coraz częsciej, zawsze jak ma spać iść po mleku, nie wiem o co chodzi. Wczoraj też zauważyłam białe plamki na paznokciach, czytałam że może być to niedobór wapnia bądz żelaza, ma dużo mniejszy apetyt. Żal mi go bo widzę jak męczą go te kolki i problemy z kupką. Jutro mamy zaplanowany wyjazd do aquaparku ale chyba odpuszczę bo boję się zeby coś nie odwalił we wodzie. Choć może przydał by nam się taki relaks.

WSZYSTKIM DZIECIACZKOM KTÓRE KOŃCZYŁY ROCZEK W OSTATNICH DNIACH WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OD HELENKI I OLINKA

Syl U nas zapalenie ucha było 5 razy i powiem Ci że zawsze był jeden ryk i pisk. Olek darł się prawie ciągle. Może u Igorka to nie ucho albo dopiero się zaczyna stan zapalny.
 
hej kochane!
czekam na spływ faktur, więc mam w miarę czas dzisiaj. Idę etraz Was nadrabiać:tak:
Angie mam nadzieję że ze zdrówkiem Kinii lepiej.Jak niedziela?? W Twojej pracy widac fajnie ludzie są, na pewno nie będą się złościć! Wczoraj byliśmy w bawialni dla dzieci i był chłopczyk z ZD. Był przeuroczy!! I jaki sprytny!! I ślicznie się do mnie uśmiechał! Gratuluję waznego dokumentu!! zasłużyłaś sobie kochana!!!
kasiente witaj! Może znajdziesz dla nas czas żeby czasem coś skrobnąć?? Pracujesz kochana?
Mary a śniegu u Was ejszcze niet?? Kurcze kochana podziwiam Cię ztymi językami. Znasz norweski, pewnie angielski i jeszcze niemieckiego Ci sie zachciewa?? Ja to jestem doopa w tej kwestii..
ssabrina nie dziwię się że Cię chłop wkurzył w ten czwartek. Chłopy w ogole sa wkurzający!
anus dobrze że bioderka małej ok! Oby się Twoje zdrówko wyklarowało!! jak tam imprezka?? wszystko się udało??
Winki Maja też mi zasem sceny robi jak nei dostanie tego co chce. Nasze dzieci sa coraz bardziej kumate... Fajnei że ejsteś zadowolona z imprezki, ale mnie to nie dziwi bo było pięknie!!
Cocca kochanie fajnie że Franuś tak śpi pięknie!! Jeśli chodzi o mamę to jestem pewna kochana, ze lekarze wiedzą co robią i zajmą się nią najlepiej jak potrafią!!
magggipka mi tez się czasem zdarzają małe zastoje. W ubiegłym tyg musiałam odciągać mleko z piersi w pracy bo mimo że Maja piła rano to z jednego kanalika nie zeszło i pierś w jednym miejscu zrobiła się twarda i boląca... Dobrze że to opanowałaś!
Gola dziękuje że pytasz o mamę. Ona generalnie znosi wszystko dobrze. Widzę nieraz że się martwi ale wiesz, mój tata to trudny egzemplarz, ostatnio jest mega zmierzły i widze że mama wybywa na długie spacery z psem... hehe. jak autko? Sprawne?? jak apetyt Polci?? lepiej? Kurde u nas chyba tez zęby...
Angun kurde nie wiem czy foliowanie działa... ehhe musze wypróbować. najlepiej by było gdybym mniej jadła i trochę ćwiczyła ale energia ze mnie uciekła i nie mam na ćwiczenia chęci... za to jedzenie mi ostatnio za bardzo smakuje.. jak teściowa? jest jeszcze u Was?? Maja śmiga po domu w takich skarpetach jak kiedyś w biedronie były i Goal anm ej polecała. Bardzo je chwalę!
syl jak tam Igorek??
Potworek hehe Oliwka chyab sie zakochała:)) Słuchaj dla mnei to absurd łączyć 6-latki z 7-latkami. TO pierwsza sprawa. Poza tym pzrecież te 6 latki mają się właśnie dopiero uczyć pisać, czytać?? Bo jesli juz powinny to robić doskonale tzn że co? w żłobku powinni dzieci uczyć literek czy 5 latki w pzredszkolu?? Nosz kuźwa wszystkim się w głowach popzrewracało! Oliwka wyglada na bystrą dziewczynkę i jakoś mi trudno uwierzyć ż ema takie braki jak twierdzi pani!
Niuniunia mam nadzieję że to an jezyczku mąłej to nic poważnego! Daj znać co lekarka powiedziała!
katerinka takie schizowanie to chyab norma ale musisz wierzyć że bedzie dobrze!. Daj znac jak tam dzisiejsza wizyta!
Mikado czekamy wiec na pourodzinową fotorelację!! jakie masz przystawki kochana?? Rzeczywiście dobra żona z Ciebie!!
martttika zdrówka!! Taki czas że wszystkich rozkłada!
Nimfii super że sobotnie wyjście udane!!
filipkowamama co u Was?
Asia nie zapomnij nas uraczyć jakimś zdjęciami z imprezki! Super że wsjo udane!!
helenka kurcze ale biedny Twój Oluś z tymi chorobami:-:)-( Strasznie Ci współczuję kcohana!

No ogarnęłam myślę w miarę.
U nas nocka totalnie do bani. Maja obudziła się ok 2, dostała cycka i od tej pory spała i płakała na zmianę. Myślałam że mnie coś tarfi, chociaż to nie jej wina że coś jej nie dąło spać. Ja jestem dziś nietomna. Nie wiem czy to zabki, czy brzuszek, nie mam pojęcia. Rano humor miała ok choc była bardzo śpiąca, no ale nie ma się co dziwić. zawiozłam ją do żłobka i upzredziłam że zmierzła bo niewyspana..
Wczoraj bylismy na basenie, było ok choć bez szaleństw. mój przychlast sie przytulił do mnie bo chyba się bała.. ona taki trochę mazgaj jest. potem poszliśmy an salę zabaw dla dzieci (w budynku basenu to jest- więc fajnie bo Maja pół godz się pobawiła i ochłonęła po "pływaniu").
Po południu posżła z tatą an spacer a ja ogarnęłam dom i odpoczywałam.
D wróciłw piątek, pojcheliśmy razem po Maję do żłobka ale to na niej mega wrażenia nie zrobiło... W ogle ona jest daleka od kazywaniu uczuc i emocji- jak tata. Ja z D. sie kłócę, nie jest dobzre z nami. Nie wiem co to będzie jak tal dalej pójdzie..
ściskam Was mocno moje kochane!!!
 
helenka dziękuję za życzenia w imieniu Zuzi :*
jejku ale się Oluś męczy, a może zasięgniesz rady lekarza odnośnie tych wymiotów bo szkoda zeby sie dziecko męczyło. Buziaki dla Ola
onanana kurcze to widzę ze nocka do bani, wiadomo ze to niej dziecka wina ale nerwacja od razu się włącza. Super że sobie tak na ten basen chodzicie:-) tez musze kiedyś moją młodą zabrać.
 
gola :tak: Wsrod znajomych mi blizszych kolezanek (ktore maja chec rozmawiac ze mna o starankach) niestety wiecej z nich ma problemy z zajsciem w ciąze niz tych ktore problemów nie mialy. W zasadzie na kazdym kroku slysze albo o dlugim okresie staran, albo dlugim okresie leczenia, albo co najsmutniejsze - o bezplodnosci na ktra juz nic sie nie poradzi :-( Duzo za duzo jest takich dziewczyn ktore najbardziej pragnelyby dziecka a miec go nie moga... A i ta kolezanka wlasnie mi powiedziaal ze jeszcze z rok, dwa sie beda starali, ale jak nie dostana światelka nadziei to pomysli o adopcji wlasnie... Mowi ze in vitro juz byloby ponad jej sily - za duzo stresu i poeniedzy trzeba w to wlozyc.


helenka no z tymi bialymi plmkami a paznokciach to fakt - brak wapinia. A moze calcium cos by pomogl? dla pewnosci mozesz zrobic badania krwi :tak:

asia
sama nie wiemc zy juz sklaadam wam zyczenia ale chyba nie :p jakas zakrecona jestem ale.. 100latek dla Zuzi! Niech rosnie zdrowo!
 
reklama
asia333 przekaż prosze Zuzince wszystkiego naj naj od cioci onany i Mai! Niech rośnie zdrowo i szczęśliwie!!
2Q==
 
Do góry