reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

WINKI ano narobilam ciast z mysla oo tych gosciach pielgrzymujacych do nas kazdego dnia ;-) jutro ktors juz bedzie i w poniedziel ii wtorek. Tak wiec cos dla nich bedzie na oslode. Na kolacje tylko w niedziele dwie salatki i wedlina.


MIKADO juz wiele razy spotykalam sie z baldymi krechami ktore z kazdym dniem nabieraly barw i ciaza byla jak nic ;-) tylko owulka mogla byc opuzniona i stad jeszcze stezenie hormonu slabe. Dobrze ze bedziesz u gina to da 100 % pewnosci
 
reklama
Witajcie u nas noc ok, choć kolejna z nami.. Ale zasnął w swoim łóżeczku, chociaż tyle. JA ma teraz gorący okres od poniedziałku bo we wtorek mój mąż ma urodziny, a w sobotę Igor, U nas w ogóle listopad to od imprezy do imprezy będzie bo jeszcze ja mam imieniny, moja mama też. Ale co tam, na osłodę jesieni.

Mikado - oj mi też to wygląda jednoznacznie, tak jak dziewczyny piszą.:):):):)

onanana - aj tam, w pracy też trzeba czasem pościemniać

Sabrina - trzymam kciuki

Kochane musze uciekać, rpzepraszam, że wszystkim nie odpisałam. Do później
 
anus oby wszystko było w porządku z bioderkami, trzymamy kciuki
maggipka buty pierwsza klasa, naprawdę super, a zakupy na all tez fajne
Gola jedz kochana choć minimalnie, musisz mieć siły na harce z panną Pola, na urodzinach jedzenie nie jest ważne, liczy sie atmosfera jaką stworzycie, udanej zabawy
Mikado to wyglada na kreseczki na tak, słabe ale na tak wczesne tygodnie to chyba norma, czyżby kolejna dzidzia na forum?
Ssabrinaa trzymam &&&&&&&&, będzie dobrze
mirelka dziękuje
winki miłego buszowania po CH i udanych łowów
onanana miejmy że nie dopatrza się Twoich wyskoków na necie, a czasem zakupy są bardzo ważną sprawą


Zosia śpi, prańsko się pierze.moja córcia się tak rozregulowała że masakra, wczoraj poszła po 23 spać, przed wczoraj po 24, musiałam jej książki czytać aż wkońcu uznała że chce się jej spać.kaszel jej dokucza, ale na płuckach czysto, uffff.a pani dok na problemy z jej snem stwierdzila że jest ona tak żywym dzieckiem że jej szkoda poprostu czasu na sen(może coś w tym jest), bo ile razy juz niby spi i nagle bach i dawaj bawimy sie
 
aneczka - zakupy ciuszkowe to nie all tylko w lumpku, zwykle nie chodzę bo mój mąż mnie opierdziela za to :-) ale tym razem przechodziłam przez centrum miasta i napotkałam taki po drodze, co akurat tego dnia miał wszystko po 3zł!! No to weszłam i zakupiłam parę rzeczy dla Małej.
Buciki od dziadka już się sprawdzają :-)
A z tym spanie u nas podobnie - Mała taka żywa i ciekawa świata, że nie chce z niego rezygnować, szkoda jej czasu na sen :-)

mikado - no chyba jednak będzie dzidzia :-) Choć ja doświadczenia nie mam, bo test robiłam raz w życiu i wtedy była 2 krechy jak byk :-)

syl - masz rację, nie samą pracą człowiek żyje, nawet w pracy :-) hahaha
 
Dziekuje laski za troske, wizyte mam dopiero 23 ,i stwierdzilam, ze jak lekarz powie ze jest OK, to i tak poszukam jakiegos polskiego ortopedy dla swietego spokoju, bo tutaj to wiecie jak jest z lekarzami.
winki to norma tutaj, oni po roku dziecku daja krowie mleko,wode z kranu. Moja przyszla z dwoma siniakami na buzi hehe pelna patologia, ale byla bardzo grzeczna, chodzila bawila sie z bratem a my rozmawialysmy.
gola nie wiem mam takie przeczucie ze ten Twoj D. to chcial Ci moze cos uswiadomic, bo czuje sie nie kchany czy co,albo za duzo filmow sie naogladal. to troche gosci bedzie. a Ty twarda badz jak na Kobite z Sosnowca przystalo. jak apetyt?
mikado biegusiem do lekarza, a stosowaliscie jakas antykoncepcje?

nie pamietam co mialam komu odpisac,:mam nadzieje ze jak mlode przysnie to cos naskrobie. Nocka dzis ok, ale ma dalej te dziasla napuchniete myslicie ze to od tej dwojki, czy kolejne moga isc?
 
Aneczka nie ma za co :-)
Syl oo ile u Was imprez się szykuje fiufifu, u nas z listopada jest tylko Liwia i mój tata który ma dzień przed Liwią 10.11
onanana zaszalałaś nie ma co :tak: mi się najbardziej podoba bluzeczka z zamkiem i łatami :tak: spodnie też niczego sobie, sukieneczki to na specjalne okazje czy do pracy będziesz sie w nie stroić? fajnie że tak sobie zamawiacie z koleżankami fakt koszty w tedy to pikuś jak się podzieli:tak: ja też z tak lubię zamawiać z siostrami:tak:
Mary co tam u Was ?
Anus jak po wizycie?
Winki ty za pewne jeszcze szalejesz na zakupach?


mała po drzemce tz. o 12.20 się obudziła zjadła kanapeczkę z serem, teraz bawi się sama w łóżeczku ale zaraz idziemy obiadek przyrządzać dziś szpinak, jajo, ziemniaki:tak: na spacerku dziś nie byłyśmy ale wyślę m do CH po rajstopki niech się przejedzie z małą ja będę robić sałatki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mikado u mnie też były blade, na początkowych 3 testach tak blade że z lupą dopiero je widziałam ale jak kreska jest to jest i już :happy: prędzej test jest fałszywie ujemny niż fałszywie dodatni...
Piszesz żeby nie gratulować, też się nie spodziewałaś o planowaniu nie wspominając? gin chyba niewiele wypatrzy, masz opcję zrobić betę? jak już to zrób 2x w odstępie 48h

anus0207 ja też nie planuję podawać krowiego mleka, jak już to przetwory typu najprostszy jogurt (np z bananem czy jabłkiem startym), żółty ser, biały :tak: a co się dzieje z bioderkami? sama coś zauważyłaś czy dopiero lekarz? mała chodzi ładnie twoim zdaniem? a nie mówił nic o wadze, podobno powinny nam bobiki ważyć 3x tyle co przy urodzeniu, sprawdza się u pozostałych?

maggipka : kapitalne te butki, zazdrościmy troszkę :tak:pokazałam mężowi zdjęcie, cytuję:" łoooo szacun dla dziadka"
 
Witajcie dziewczyny!
Widzę, że na forum wrzawa przed urodzinkami naszych milusińskich, podziwiam was dziewczyny za wasz zapał, ja jakoś nie mam napędu, ta pogoda mnie dobija. Dobrze, że obiadek będzie w restauracji i tylko jakieś sałatki i dodatki porobię dla kilku gości już w domku na kolację.

Anek mam nadzieję, że zrozumiałaś moje wypociny :-) i już się jesteś spokojniejsza.
Margana jak tam żyjesz? mam nadzieję, że się już wykurowałas z zatokami.
Syl powodzenia w nauce samodzielnego usypiania. U nas są lepsze i gorsze dni, jednak Mały śpi lepiej i dłużej, widzę to z perspektywy czasu. U nas urodziny męża i synka tego samego dnia- w przyszły piatek :-)
Anus Mariczka to mała sprężynka, szczuplutka i wysoka. Mam nadzieję, że te bioderka to tylko wymysł pielęgniarki.
Maggipka udane miałas łowy, mi się jakoś ostatnio nie udaje upolować nic ciekawego. Za to moja bratowa złowiła dla Artika fajną kurtkę z Nexta ocieplaną polarkiem za 8 zł. Ma czas, bo jest na zwolnieniu i czasem poszuka czegoś dla swojej dziewuszki (ma być na przełomie lutego i marca).
Nimfii oj wirus się rozpanoszył u was..zdrowiejcie tam szybko, c by urodzinki Kubusia nie były "pociągające". Niby bez napędu jesteś a i tak dla mnie zrobiłaś multum-respect normalnie! Przykro, że mama tak się trzyma na uboczu, ale z drugiej strony może ciężko jej spotkać się z twoim tatą, bo ma w pamięci pewnie i te złe i dobre chwile i ciężko jej się zachowywać tak jaby nic się nie stało. Takie emocje siędzą często w środku latami...
Gola smutne to, jak rodzice D.się zachowują.. Ciężkie chwile teraz dla was, ale jestem pewna, że niezależnie od wszystkiego wyjdziesz z tego zwycięsko. Pamietaj, że jesteśmy z tobą.:wink:
Winki jak tam, zakupy w nowym centrum udane? ;-) U nas dni też krótkie i szare, na nic nie mam napędu, myślę tylko jak by sobie humor poprawić, ale na zakupy ciuchowe mało kasy a od słodyczy dooopsko rośnie:szok:
Cocca mam nadzieję, że mama dochodzi do siebie po zabiegu bez komplikacji.
Mikado, na moje oko jest słaba kreseczka, więc jest czego gratulować, tylko czekać na wysoką betę:-) Cieszycie się, jeśli się potwierdzi, że nowy bobik w drodze?
Ssabrinko &&&&& zacisnięte.
Onanana no ładne zakupy w pracy robicie :-D czasem trzeba się trochę rozerwać, wtedy jest się bardziej wydajnym. Popieram apel do Golci!
Mirelko śliczne kubeczki, gdzie kupiłaś? Ja dziś w Pepcko zakupiłam fajną a la filcową oslonkę na świąteczne kwaty doniczkowe.
Aneczko no Zosia nieźle szaleje z tym niespaniem. Niektóre dzieciaki tak mają, odsuwają w czasie zaśnięcie tak bardzo jak moga i chcą się wtedy bawić, czytać bajki z rofdzicami, nawet mówią, że kupkę im się chce, byleby nie iść spać.
Katerinko kiedyś pisałaś na "żywieniowym" z zapytaniem o mleko ale nie mogłam się zebrać. Artur je Bebilon Pepti w ilości trochę ponad 500 ml (ja na kolację na dobicie po kanapeczce, potem w nocy ok.1 i ok.5, rzadko jadł tylko 1 w nocy). Mi alergolog kazała je dawać do 14mż.włącznie, później mieszać stopniowo ze zwykłym Bebilonem.
Jak się zcujesz, masz jakieś ciążowe dolegliwości?
 
Ostatnia edycja:
reklama
KATERINKA przeszlo mi przez mysl to ze Mikado jak pojdzie do gina to on na samym badaniu ginekologicznym jest w stanie stwierdzic ciaze ;-) jak ma tam przy szyjce wszystko pozamykane i twarde. Tak mnie stwierdzali ciaze zawsze lub jej brak ;-) A usg wcale nie musi robic ale cos tam mozeby wyszlo na wstepie.


ANGUN wlasnie nie chodzi o mojego tate :-( bo jego nie bedzie. On wtedy pracuje. Zreszta on zawsze musial isc do pracy wtedy kiedy byly jakies przyjecia. Moja mama wczoraj mi to powiedziala wyraznie ze nie chce przyjsc zeby z moimi tesciami nie rozmawiac. Nie ma o czym jak twierdzi. Na razie mnie wstyd a mojemu mezowi przykro ze ona sie tak zachowuje. A w niedziele znow bede musiala ja tlumaczyc czemu jej nie ma na urodzinach wnuka :-(no i mnie natchnelo ze zrobie o jedno ciasto mniej ;-) co sie bede wysilac teraz i tak nam pewnie jedzenia zostanie na tydzien :-D
 
Do góry