reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

mikado-ja tez widze dwie kreski na testach.jeśli się okaże, że tak to będziesz rodzić podobnie do córki??
gola, onanana- wasze tesciowe są podone do mojej babci- dla niej liczą się tylko wnuki od mojego wuja, my dla niej nie istniejemy...
aneczka- biedna ta twoja Zosia, ciągle coś ją łapie
anus, katerinka- moja mała je płatki kukrydziane na mleku krowim i nic jej nie jest ale jak pije to MM

przepraszam, że wszystkim nie odpisałam ale mała mi znowu ryczy...
 
reklama
Hejka :-)
maggipka ful wypas :-) I super że dziś wszyscy wyspani;-)
Ssabrina jak po badaniu? wszystko oki? i jak mały z tatą??
mikado uppp ja też widzę 2 krechy :baffled:ja myślę że lekarz na usg dojrzy jeśli to ciąża.Ja byłam chyba z 5 dni po planowanej @ i ginka Martynkę dojrzała i mam foto kropkę;-)
onanana normalnie szał to po kasie poleci :-D ale nei drogie a fajne te ciuszki;-)
Aneczka hehh mojej Martynie też zawsze szkoda czasu na jedzenie czy spanie ;-)ten typ tak ma:-D
Dużo zdrówka i buziaki dla panienki Zosieńki :-)
mirelka i jak są rajstopki ? kupił m?
katerinka no właśnie jak się czujesz ?tak jak z Patrycją czy inaczej ??

U nas wszystko oki wyniki na środę zrobiona mała krzyku narobiła że ho ho wyniki różne wyszły:baffled:Dziewczyny na na co najbardziej lekarze patrzą chodzi o wyniki??
Kurczę mała spała rana 2,5h wstała o 11.30 i teraz o 17 zasneła i śpi teraz będzie do wieczora szaleć aż pewnie mój z pracy wróci szok już tak padnięta była że szkoda było mi ją przetrzymywać.
 
katerinka ona po fałdkach to powiedziała,w sensie Marika stała do niej tyłem w pampersie.... tutaj jest wszystko inne ( w UK) ale powiedziała, ze nie jest specjalistką i to tylko jej sugestia, dlatego skierowała do lekarza (który najprawdopodobniej żadnym specjalistą nie jest) ja jak przyjechałam do UK w 2009, to było tylko jedno MM powyzej roku,pozniej je wycofali, i pojawił sie Aptamil 1+ (odpowiednik Bebilonu), a w tym roku zaszaleli i pojawiło sie nawet 2+, chyba ze wzgledu na duża liczbe obcokrajowców :-) moja ważyła 3400, czyli bardzo słabo jej idzie przybieranie na wadze, wtedy gdy Dzieci rosły najbardziej ona potrafiła przybrac na dwa tygodnie 100g :-( był etap ze jadła tylko MM i nic nie chciała, wszystko było ble,ja próbowałam,próbowałam i w koncu wszystko sie unormowało. Teraz od 18.10 przybrała 300g, to jak na dziecko chodzące jest ok, z aktualnym apetytem zaraz dogoni Wasze pociechy. a chodzi jak kaczuszka :-) nozka stawia normalnie, ale jako niemowlak bylo duzo noszona i byc moze to mialo jakis wpływ...
filipkowa mama no ja rozumiem płatki na mleku, ale nie mleko krowie do butli jako głowne mleko, to dla mnie za wcześnie. Olaf jadla do 2,5 roku zycia , ale wiadomo jak to pierwsze, teraz planuje do 2 roku zycia. Nrazie sa jogurty, sery, dania.
maggipka piekne buciory, zbiłby na nich majątek :-)
angun u mnie też zapału brak :-( jeszcze maz chcial mi dziś goscia do domu sprowadzic, ale powiedzialam, ze jak chce to niech idzie do niego. My jutro mamy jechac na wekend do tesciowej, wiec musze sie spokojnie spakować. a Wy już zdrowi.
onanana zakupy super. zwłaszcza te spodnie, dla mnie by sie takie przydały, bo mi uda spuchly ostatnio :-( ale tuniczka sliczna, ja lubie takie długie coby zakryc co nieco.
sabrinka trzymamy kciuki i daj znac co i jak.
nimfii widzę, że w domach podwójnych Mam wirusy non stop sie panoszą. powodzonka w przygotowaniach. a Mama to Mama. nie zawsze Swatowie sie dogadują, u nas kontakt minimalny...a tesciow mam w porzadku,ale to zupelnie dwie rozne bajki nasze rodziny i tak jest przeważnie.
ankusch Kochanie wyniki to zostaw komuś kto sie zna, ja sie też kiedyś naczytałam w necie, juz nawet chorobe jedną wymyśliłam, a wystarczy lekkie przeziebienie i wszystko leci w dół. Chyba, że któras z dziewczyn ma wiedze w tym temacie to Ci na pewno pomoże. Mam nadzieje, ze Martynka zdrowiutka!!!moja tez zasnela o 17 naszego czasu :zawstydzona/y: zawsze w piatek tak musi byc.
aneczka dużo słoneczka i słodyczy Anuś z Rodzinką Tobie życzy
mirelka smaka mi narobiłas na te szpinaki. wizyta bedzie dopiero 23 listopada. Twoja Slicznota lubi siedziec w łożeczku co?
 
Ostatnia edycja:
ANUS Widze ze z tym mlekiem krowim mamy tak samo ;-) tzn u nas MM na pewno bedzie rzadzic do 3 roku zycia. A krowie to w jogurtach, serku juz jest. Grysik czy kaszke moze bym gotowala na krowim. Zreszta Kuba juz zajada nalesniki na mleku krowim ;-) ale mm jednak ma wiecej wartosci odzwyczych juz nawet pomijajac alergie.
a wy robiliscie usg bioderek? No wiem ze za granica tego nie zalecaja po pierwszym miesiacu zycia. Moja szwagierka specjalnie do Pl leciala z blizniakami jak mialy kilka miesiecy na usg bioder
 
Aneczka wszystkiego najlepszego z okazji uridzin:-*


Kochane nas dzis wypuscilina wolnosc - jestesmy w domu. Wika latA po podlodze jak szalona w koncu tydzien siedziala w klatce. ja ide odpoczywac buziaki:-*:-*:-*
 
Mikado u mnie też była taka blada kreska, lekarz jak mu o tym powiedziałam zbadał mnie tylko "ręcznie" i powiedział, że w ciąży to jestem chyba w swojej wyobraźni, a kilka dni później u innej Pani doktor zobaczyłam moją kijankę na usg :tak:

Maggipka zdolnego masz dziadka, a takie ciepłe buciki to świetny prezent na zimę ;-) i gratuluję zakupów, czasem w lumpkach rzeczywiście można coś fajnego upolować ;-)

Onanana świetne zakupy :tak: ja już nie pamiętam, kiedy sobie tyle rzeczy kupiłam, zawsze są ważniejsze wydatki :-p ja już taka jestem, że sobie to na samym końcu :-p a Ty taka elegancka do pracy chodzisz czy to już świąteczno-sylwestrowe zakupy??

Niuniunia witajcie na wolności :-p fajnie, ze malutka już zdrowa, oby jej się to nie powtarzało :tak:

Sabrina trzymam kciuki &&&
Nimfii ja bym się cieszyła jakby rodzina chciała mi zejść w dwóch ratach, a nie paręnaście osób na raz.. chaos i hałas nie do ogarnięcia.. jak mama się z nimi nieswojo czuje, to może lepiej, że przychodzi do Was sama i miło spędza czas z Wami i z wnukami zamiast męczyć się wśród ludzi za którymi się nie przepada.. może niech mąż wyjaśni to jakoś delikatnie teściom, żeby Ci biednej nie suszyli głowy za każdym razem..
Gola gratuluję zdrowego rozsądku :tak: ja chyba bym się nie zebrała w sobie żeby mimo tak świeżego rozstania z mężem zaprosić jego rodziców.. pełen szacun dla Ciebie :tak: jesteś dzielna kobieta i jakkolwiek by to się nie skończyło, to tak postępując wyjdziesz z tego z twarzą :tak:

U mnie już wieczorny spokój :-) Zuzka śpi, a Tomek ogląda dobranockę :-) wykąpani, najedzeni.. dzisiaj coś w nich wstąpiło i najchętniej oboje by ciągle siedzieli mi na kolanach..a teraz tak tu cicho się zrobiło.. taka błoga cisza..:-D:-D:-D
A tak w ogóle dziewczyny to Wasze dzieci nadal jedzą w nocy?? jak tak czytam Wasze posty o ilości pobudek to, aż mi się wierzyć nie chce..moja już chyba od 8-ego mies nie jada w nocy.. czasem narobi hałasu jak smoka zgubi, ale tak to od 19-6 rano jest cisza nocna :tak:
 
Ostatnia edycja:
NIUNIUNIA cieszcie sie wolnoscia i swoboda ;-)

AQUA tak u nas co roku urodziny byly dzielone na dwa dni i dwa osobne torty byly w jeden dzien robiony przez moja mame a drugi przez moja babcie. Fajnie sie to dalo pogodzic. Ale w tym roku wyjatkowo jest ianczej. Wszystko na mojej glowie i chcialam miec cala sobote na przygotowania. A tak jutro przyjda dwie osoby, w niedziele cztery, w poniedzialek kolejne dwie, we wtorek dwie... I tak za kazdym razem pasuje mi cos postawic na stol. Te przygotowania sa juz ponad moje sily. A maz niestety nie wyjasni tego swoim rodzicom czemu tylko oni przyjda w dniu urodzin. Bo sam ma zal do mojej rodziny ze tak bardzo ich unikaja.

Nie chodzi mi o to aby sie uwielbiali, ale spedzic 2-3h razem... To smutne ze jest to az tak wielkim problemem.
 
onanana ciuszki super, ja juz nie pamiętam kiedy tak by, się hurtowo obkupiła
maggipka skąd ja to znam znów byłaś w lumpie, choc odkąd Zosia jest na świecie to byłam naprawdę mało
Angun to prawda że kombinuje jak może, ale z drugiej strony to ona sama przychodzi że chce iśc spac, ale cos jej to utrudnia, chocby pokusa zabawy
ankusch a ja myślałam że to mój taki dzikus, ostatnio spotykam rodziców których dziecko dosłownie się rozwija jak ona, więc trochę się uspokoiłam że nie odmieniec z niej
niuniunia wszędzie dobrze ale w domu najlepiej
aqua to korzystaj ze swojej ciszy póki możesz

Zosia spi, ale oczywiście to mama ja musiała usypiac, bo ona tylko mama, mama, choć w dzień chodzi i gada że jak tata przyjdzie to pójdzie dada i cały czas trejkocze tata, tata albo go po imieniu go woła.biedna bo tata wraca grubo po 19 i raczej spacer odpada, tzn. my przy naszych możliwościach to byśmy i może poszli ale jak ona jest zmęczona to spacery to koszmar
 
reklama
Hej kochane.

Centrum naprawde dobre. Tak na miare Uk. Az jestem zdziwiona ze takie duze. Jakos nie szalalam bo wydalam koszmarne pieniadze w Anglii i Polsce ostatnio:-( No kupilam sobie jedna bluzke. ALe tylko jedna.
Tatus na dzien papy dostanie pasek z Esprita i kartke. Bedzie zdziwiony bo jego kochane dzieci zawsze olewaja to swieto.
Zakupilam dresik jednoczesciowy dziecku w KappAhlu bo konkretnie i na calego sie przesikal. Nigdy mu sie juz to nie zdarza a dzic caly mokry. Nie maialm wiec wyjscia.

Miakdo- coz mam powiedziec. Jestem pod wrazeniem. Ty pewnie tez..
Niuniunia- super ,ze juz w domku
Onanana- ty to kobieto sie obkupilas. Super
Aqua- moje dziecie nie je juz w nocy. Czasem sie budzi bo cos ,bo smok, ale juz nie dostaje. Tak ze butla kolo 20 a potem o 7-8 rano. Przytulaj te twoje dzieci jak tak tego chca.

Uciekam bo mi sie wampiry zaczynaja w tv. A niedlugo ostatnia czesc w kinie ,wiec trzeba sobie poprzednia przypomniec.
 
Do góry