reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Gola my mieszkamy już u siebie w domu 3 lata minie we wrześniu tylko dopiero się przemeldowałam od mamusi tak więc jakbym sie dopiero na dobre przeprowadziła!!!
 
reklama
Witajcie kochane!

Ja znów wpadam tylko na chwilę, wybaczcie mi, ale mam kocioł. Wracam z pracy, karmię Małego i albo śpimy albo idziemy na spacer. Potem obiad czy zakupy. A ostatnie dwa popołudnia spędziłam na odsłuchiwaniu nagrania naszej zastępczej niani, niestety potwierdza się, że nie wychodzi z nim na spacery. Kłami, bo nawet mówi, gdzie byli danego dnia, jak proszę, żeby posmarowała go kremem na spacer, to mówi, że oczywiście to zrobi. Tv włączone prawie non stop, jakas muza, dziecko bawi się samo, raz na jakiś czas coś do niego powie, może i czule, ale co z tego.... Teraz sama nie wiem, czy zaufam jej matce a naszej docelowej niani, wreszcie to ona ją wychowała... Chyba musimy zacząć szukać nowej niani, aż płakać mi się chce..:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Na szczęście jest w Polsce moja teściowa i może na tydz.zostałaby z Artim. A jutro mój mąż ma dzień wolny i zostaje z Małym :-)
Margana- brawo dla natalci za postępy! Widać jakiś żywy "pomocnik" bardziej mobilizuje niż np.komóra lub zabawka :-)
Angie- miłej wizyty siostry!
Maggipka a może poszperać w necie i poszukać rodziców z podobnym probleme co u waszej Amelki?
Martusja- szybkiego powrotu do zdrówka dla ciebie i Ewuni!!
Onanana- no mi sie też takie słowa na usta cisną.. Artur przytula się mocno do mnie, jak wracam, ale to chyba normalne po kilkugodzinnej rozłące. No i dziś popłakiwał jak wychodziłam. Chyba narazie był z nia za krótko by zaszły jakieś znaczące zmiany w jego zachowaniu.
Mirelka- niezle zabuliliście za naprawę, ale to fakt, bez zmywary ciężko.
Ssabrina- mam nadzieję, że Sami dziś ładnie prześpi noc. Ja dziś ubrałam Artura w body, żeby mu nie było za gorąco.
Mary-beth- superwo, że mąż będzie z wami tak długo!
Ankusch- dobrze, że Martysi nic się nie stało, musiała się przestraszyc biedulka.
Syl- padłam z tego nawijania Igorka po niemiecku :-) oby kryzys 8 miesiąca szybko minął!
Alma jaka jest różnica wieku między twoimi dzieciaczkami? długo się staraliście o Kornelka?
Martttika-wszystkiego naj dla Filipka z okazji 8 miesięcy!! tobie też zdrówka i dużo cierpliwości!
Gola no to Polunia będzie śmigać pięknym wóziorem! U nas dziś bezdeszczowo.

Muszę ustalić z mężem szczególy jutrzejszej rozmowy.
Miłego wieczorku kochane!
 
Ostatnia edycja:
filipkowa mama śliczny ten wózek casualplay nawet nie wiem czy nie fajniejszy od Quinny który jak do tej pory najbardziej mi się podobał teraz to zachorowałam na tego casualplay ile za niego dałaś:tak:
Gola mamy gwarancję na pompę aż rok, u nas dziś też było deszczowo, fajnie że mama się dołoży do wózeczka
Maggipka winki teraz jest na wakacjach na pewno dopiero odpisze jak wróci ale z tego co się orientuję to oni mają jeszcze ten pierwszy fotelik a kolejne siedzisko jakie chce kupić to bodajże Maxi-Cosi jak się nie mylę oczywiście:tak:
Margana auć, musiało boleć, to ci Natalka pospała :tak:
Ankusch biedna Martynka z tą nóżką, pochwal się nową fryzurką,:tak:

u nas zęby idą na całego, Liwia dziś marudna i z lekką gorączką 37,5 biedna widać że ją to męczy włożyłam jej czopka na noc co by jej ulżyć

idę do wyra:-):tak:



 
Angun przykro mi bardzo, że tak trafiliscie z tą nianią. Mam nadzieje, ze szybko znajdziecie nową i okaże sie być najlepszą nianią na świecie!

mirelko no bolało okropnie i nadal ledwo chodzę. Po Altacecie jest lekka ulga. Mam tylko nadzieję, ze to tylko stłuczenie:baffled:
Życze aby ząbki szybko wylazły!
 
mirelka- nie wiem, ktorego oglądałaś ja mam vintage 2 i płaciłam 749zł. Jestem z niego mega zadowolona, mam go od lutego i jeszcze nie znalazłam rzeczy, która by mi w nim nie odpowiadała:-DWiem, że syl84 też ma casualplay
 
hej laseczki. Staram się być na bieżąco ale wybaczcie bo i tak nie spamiętałam wszystkiego i pewnie niektóre z Was ominę...
ankusch biedna Martysia!! Kochana domyślam się jak musiałaś się przestraszyć!!
maggipka kurde współczuję z tym wstawaniem!! Musisz być wykończona!!
gola to będzie niezła bryka:-D My mamy zwykłą spacerówkę ale i tak wolę mojego implasta.
mirelka oł szit ale kasy Wam poszło na zmywarę!! Dołożyć trochę i byłaby nówka..
Angie super że masz siostrę u siebie!! Nacieszcie się sobą:-D
martuś zdrówka dla Was!!
Angun kurde naprawdę współczuję... co za głupia dziunia.. szkoda słów. Ale może jej mama taka nie jest. Fatalna sytuacja. współczuję Ci bardzo- na pewno kosztuje Was to dużo nerwów.. Heh co do zachowania małego to niestety trudno odczytać bo Maja miała kilka tygodni takich że nawet jak ją D. ode mnie zabrał to płakała, więc może taki etap.. Ale kurde że młodej lasce nie chce się doopska ruszyć z dzieciaczkiem ... brak słów..


Kochane wybaczcie ale nie mam juz siły się wracać żeby doczytać co u reszty.
Ja dziś byłam w żłobku. Maja idzie tam od września. I powiem Wam że mam bardzo pozytywne odczucia i jakoś po dzisiejszej wizycie lżej mi troszkę, choć nie powiem, będzie mi trudno. Ale generalnie byłam przy sali gdzie sa takie maluszki i opiekunki się do maluchów cudnie zwracały, dzieciaczki nie płakały, sala dośc fajna (choć caly zlobek ma przejśc generalny remont)), zabawki widać fajne. Co mnie bardzo ucieszyło to to, że nie muszę Mai przestawiać z jedzeniem ani ze spaniem. Wszystko robią pod dziecko, tak jak było nauczone dotychczas. Także będzie mi minimalnie lżej..

Poza tym u nas wsio ok. Szykujemy się do wczasów- 5 sierpnia jedziemy w Bory Tucholskie z bratem moim i dziećmi, z czego bardzo się cieszę:-D

Dobrej nocki mamuśki!!
 
Kochana bardzo się cieszę. I już widzę siebie jak lezymy z Mają na kocyku i bawimy się od rana do wieczora:-D Mam plan nadrabiać zaległości ksiązkowe ale szczerze kiepsko to widzę bo dzieci mojego brata biorą taki arsenał (piłki, rakietki, gry planszowe, karty) że nie usiedzę zapewne bo mnie zaraz nogi swędzą i muszę z nimi poganiać. Poza tym bierzemy rowery, będziemy zaliczać krótkie trasy z Majką, obok domków jest jezioro, rzeka no i laaaaaassssss:-D:-D No i jeszcze w planach jednodniowy wypad nad morze oraz grzybobranie (o ile grzyby będą;-)). Musiałam Wam tu napisać co będziemy roić bo już nie umiem się doczekać:-D
 
Dzien dobry kochane!

Wybaczcie, ze mnie wczoraj nie bylo, ale pojechalismy sobie na lodke do Szwecji i wsiaklismy tam na caly dzien! :zawstydzona/y: Ale naprawde fajnie bylo! Pogoda super, a u nas... deszcz! :baffled: Ale za to dzie juz nawet u nas sie wypogodzilo. :-)
Zaraz zmykamy obejrzec jeden zajazd na nasze wesele. Maja dobra oferte, wiec moze sie zdecydujemy... ;-)

Onanana - kochana, wiem, dokladnie, co czujesz, bo ja z tych samych obaw zdecydowalam sie na pozostanie z Mia dluzej w domku i odlozenie studiow. Ale malutka na pewno sobie swietnie poradzi. Pewnie dla Ciebie pierwszy tydzien bedzie trudny, ale potem juz z gorki! :happy: Takze glowa do gory! No i dobrze, ze masz pozytywne odczucia, bo to bardzo wazne! A poza tym w PL jednak dobrze, ze sa zlobki, bo u nas te maluszki od 9 mies. sa w tych samych grupach, co starsze dzieci i jednak te jeszcze nie chodzace sa zdane bardzo czesto na siedzenie w wozkach!!! :szok::-:)no: Dlatego ja czekam do nastepnego roku przedszkolnego i posle Mie jak bedzie miala prawie 2 lata. Ale Wam bardzo kibicuje! :happy:


Przepraszam, ale nie zdolalam jeszcze doczytac, co u Was. Ale nadrobie sobie na spokojnie, a tymczasem milego dnia Wam zycze i podsylam sloneczka, jak u kogos brak! ;-)
 
reklama
Witam mamusie:-)
Liwia od wczoraj gorączkuję martwi mnie to, w nocy wybudziła się o 2.00 był ciepła jak kaloryfer dałam jej się napić wody i włożyłam czopka i poszła spać pospała do 8.00 oby to ząbki, teraz ucina sobie 1 drzemkę:tak: dziewczyny jak długo gorączka utrzymuje się przy ząbkowaniu mam wrażenie że czopki zbytni nie działają:-(

Filipkowa mama mi się ten podoba
Wózek spacerówka CasualPlay i gondolka (2513598650) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a jeszcze znalazłam Graco też ładny
Wózek Graco Trekko Completo Spacerowy - Ceneo.pl

onanana super wakacje Wam się zapowiadają , wypoczywajcie, na długo jedziecie,
mary-beth nie masz za co przepraszać że cię wczoraj nie było grunt że dzień miło spędziliście, miłego oglądania zajazdu:tak:
Angun oby sytuacja z nianią szybko się wyjaśniła za pewne martwicie się jej postępowaniem ;-) nie rozumie co to za problem wyjść z małym na spacer i ona na tym skorzysta bo się dotleni :no:

Miłego dnia :tak:
 
Do góry