reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej maminki :-)
I u nas jakas dziwna kolejna nocka maly sie wiercil o 2 w nocy ale wzielam go do siebie i pospalismy do 6 no i koniec spania,jakos nie umiem sie przyzwyczaic do takiego wczesnego wstawania:baffled:
mirelka zaproszenie wyslalam ;-)
onanana wyslalam Ci priv z Goli numerem ;-)
Majuska i u nas sa cyrki przy przebieraniu jak sa tylko siuski to spoko moze sie wiercic i prezyc ale jak juz jest ta kupa a on zacznie mi skakac po wyrku i prezy sie i podnosi ta swoja dupke do gory i do tego tak strasznie mocno kopie tymi swoimi nogami to czasem mi cisnienie podnosi no ale mam nadzieje ze mu to kiedys przejdzie :-)
filipkowa mama udanych oraz slonecznych wakacji kochana wypoczywajcie jak najwiecej ;-)
 
reklama
Sabinko jesteś cudowna i kochana:-) Dziękuję Ci bardzo!!
Mirelko Tobie tez dziękuję bardzo za chęci. Również jesteś cudowna i kochana:-)
Gola uważaj będę Ci pisać sms;-)
 
Onanana właśnie chciałam Ci wysłać a tu już dwie się zaoferowały. TO nasze forum sprawnie działa :-)

Filip śpi a ja czytam o metodach usypiania innych niż u piersi. I marnie mi to idzie... moje dziecko pozostanie permanentnym ssakiem :-D W ogóle nie wiem jak się za to zabrać a metody wypłakiwania nie wchodzą w grę... muszę jakoś przemyśleć sprawę bo jeszcze zostanę najdłużej karmiącą mamą na listopadówkach ;-)
 
Ponko dziękuję. Ty tez jesteś cudowna i wspaniała aaa i kochana:-)
Nie martw się, będziemy razem długo karmić;-) Tyle że u ans cycuś nie ejst od usypiania bo tą walkę wygrałam kiedyś a cycanie to taki relaksik. Nastęka się nieźle:-D

chciałam Wam powiedzieć że Maja była na zakończeniu roku szkolnego u Emilki (córa brata) i babcia zameldowała że była bardzo gzreczna. Śpiewała, klaskała, śmiała się:-D:-D jestem z niej bardzo dumna:tak:

I pytanie do dziewczyn ze Śląska. Prawdopodobnie na dniach będziemy się z Golą spotykać bo chyba jest dla niej krzesełko w komisie u nas (wiecie że ona myślała że sobie z komisu odbierze- komis jest w linii prostej 500 m od mojego domu, i chyab że ja jej odpuszczę spacer i kawusię!!!!!!!). A więc pytanie- czy któraś by nie chciała do nas dołączyć i podjechać albo do mojej wsi albo gdzieś niedaleko?? Moze w K-ach (jeszcze nie ustaliłyśmy z Golą co i jak).


Acha jeszcze miałam się pochwalić zdolną bratanicą- zdała do 5-ej klasy ze średnią 5,2:-D
 
Ostatnia edycja:
onanana Gratulacje dla Emilki za takie piekne wyniki w nauce !!! super ze Majunia byla taka grzeczna w szkole :-);-)
Zazdroszcze wam dziewczyny tej mozliwosci spotkania,szkoda ze nie ma nikogo w poblizu mnie.
ponko
trzymam kciuki co by Filipekszybko sie oduczyl takiego zasypiania tylko przy cycu ;-) a nie wiem czy pisalas bo pytalam sie ze jakbyscie wyruszyli na wyspy to w ktore rejony??
Milego dnia maminki ;-)
 
Heloł kobity:)
onanana - tak nawija przez telefon , że ciężko za nią nadążyć :-D:-D. Brawo kochana dla małej - super wyniki, rodzice pewno pękają z dumy :D Pola aktualnie śpiurka - ale podświadomie już się cieszy z krzesełka, no chyba, że będzie coś nie teges, to się wstrzymamy ;)
Filipkowa mama - bezpiecznej podróży i udanego wczasowania:*
Od rana na pełnych obrotach - pranie - cały balkon wywieszony, aż miejsca brakło i 2 suche już zebrałam, obiad na szybkensa, żurro z wczoraj i na szybkensa spaghett i pieczary smażone, pposprzątałam już cały dom, zostało mi tylko zmyć mopem, ale teraz padam na twarz. D. pojechał na ryby z kumplem na noc zostają, my mamy dojechać jutro - ale jak ma być taki skwar to se chyba daruję
ponko - Pola a nie się lubi ubierać, a ni zmiany pampka, kocha na golasa być!
Ssabrinaa - o dziwo my dziś wstałyśmy 6:35!!!!! :D i Pola tylko raz jadła w nocy :)
 
Ssabrina nie doszło :zawstydzona/y:
Gola obrotna mamusia z Ciebie ja czekam aż m wróci z pracy miało być zejdzie z poddasz:-D w tedy Liwią się zajmie a ja z góry na dół dawaj z sprzątaniem, pranko już też zrobiłam ale takie malutkie i coś tak ogarnęłam z większa więc nie jest źle :-D :tak:
ponko powodzenia oby sprawnie poszło odzwyczajanie usypiania przy cycu
onanana oj ja bym była chętna tylko dupa blada nie mam czym dojechać m samochód trochę nie sprawny pękła nam szyba z przodu i to dość mocno można jeździć ale tylko wokół komina a mój samochodzik nas nie pomieśc, gratulację dla Emilki zdolna uczennica na pewno jesteście dumni:tak:

Idę obiad szykować m dziś w domu na poddaszu działa:tak:
 
Ostatnia edycja:
mirelko - i u nas w golfie pęknięta szyba, 3 lata temu jak jechaliśmy na narty zauważyliśmy malutkie pęknięcie, skleili nam , a teraz poszło praktycznie przez całą szybę !!:szok: Nie jeżdżę już golfem, bidny sie sypie, z resztą w focusie chyba dziura w podłodze bo ostatnio tak nam zalało, że cały tydzień suszyliśmy...myslałam, że okno było otwarte, ale to raczej 99% dziura :(
onanana - chciałam, ale nie dałam rady , hehe - żartuję oczywiście ;) ;-):-D:-D:-D
 
reklama
mirelko kochana słuchaj ja mam 2 wózki więc zawsze jakby co możesz podjechać pod mój blok albo w sumie nawet ja mogę te 2 wózki wpakować do auta i zajechać tam gdzie bysmuy się spotkały i wtedy bierzesz tylko Liwię w foteliku. Zmieściłybyście się wtedy??
Gola ale sobie teraz skalkuluj. Gydbym mówiła raz wolniej gadałybysmy raz dłużej!! To szybkie gadanie to kwestia ekonomii- a przy tym ile ja gadam to dośc istotne:-)

Edit:
Laski a Wy co?? Pogoda się zrobiła to wszystkie polażły gdzieś?/ A ja sama biedna w pracy siedzę:wściekła/y: Dziś mam lenia meeega. Zrobiłąm trochę roboty ale nie był to szczyt moich możliwości:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry