reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

Ania i Marta - witajcie :)
Nimiffi - przemyślałam sprawę tej ledwo widocznej kreski i mam takie samo zdanie jak Twój lekarz :-) A niektórym się ta kreska pojawia dopiero kilka dni po spodziewanej @ a mi już tego samego dnia :-)
Ja dziś też mega senna - rano do 10 spałam (mąż się Szymkiem zajął bo dziś ma wolne :D) i już jestem po popołudniowej drzemce - nie mogłam sie opanować !!! po prostu mnie ścięło jak wróciłam z rehabilitacji. A co do mdłości - to tak jak w poprzedniej ciąży - mam je raczej wieczorem :-D cyce bolą nadal, śluz jest, wszystko jest ok :-)
a co do daty 22 listopad - mnie też się podoba - niedaleko urodzin mojego brata (20.11.), który będzie chrzestnym :-) Na dodatek jak się chłopak urodzi to będą mieli tak samo na imię - Piotr :tak: a jest duża szansa na chłopaka, bo strzał był w momencie owulki :cool2:
 
reklama
witajcie mamuśki :-)
na 22 listopada miałam termin z Kubą ale urodził się 2 grudnia :-) teraz mi wychodzi z om na 11.11.2011 hehehe ale zobaczymy jaki będzie termin z usg
fajnie że jest nas coraz więcej :tak:
 
Hej dziewczyny, jestem Natalia i wcześniej się udzielałam na forum październikowym ale się okazało, że dzidzia jest młodsza i będzie w listopadzie :)))) Na razie poczytam sobie co u Was słychać i napiszę więcej jutro :)
 
Hej dziewczyny, jestem Natalia i wcześniej się udzielałam na forum październikowym ale się okazało, że dzidzia jest młodsza i będzie w listopadzie :)))) Na razie poczytam sobie co u Was słychać i napiszę więcej jutro :)

Witam
Z radością wpisuje się. Tydzień temu dwie wyraźne kreski ukazały się moim oczom :tak:
super Gratulacje i witamy :))
 
Witam sie ziewczyny :-)
Witam nowo przybyle dziewczyny :-) no i wielkie gratulacje ;-) :-D
U mnie dzisiaj jakas taka pogoda nie zbyt ciekawa jest :eek: Opryszczka na ustach mnie drazni hmm tez nie bardzo wiem czy moge ja czyms posmarowac i mam nadzieje ze juz nie dlugo sie jej pozbede :tak: Wstalam dzisiaj dziewczyny i czulam sie jakbym cala noc nie spala :eek:
 
Ja jestem najprawdopodobniej w 6 tygodniu i za tydz mam USG. Lekarka powiedziała mi, że mam się tak umówić, bo dopiero wtedy będzie cokolwiek widać. Ja już liczę na serduszko, w końcu miesiąc czekania od wyników pierwszej bety z krwi straaaasznie nakręca :)

U mnie pogoda jest piękna, ale co mi po tym, jak mi od rana niedobrze i nie chce mi się nawet włosów umyć, jak myślę o pochyleniu się pod prysznicem :p
Także dzisiaj dzień lenia, nawet na zajęcia na uczelni nie mam siły...
 
reklama
AniaWroc czekamy niecierpliwie na wiesci po wizycie :-D 3mam kciuki &&&&&&&&&
ponko chyba wiem o czym mowisz,u mnie pogoda taka sobie,nie jest cieplo ale nie pada itd ale moje samopoczucie jest kijowe,obudzilam sie niewyspana a po sniadanku jakos mi ciezko na zoladku :eek: i mam wrazenie ze nie powinlam sie oddalac od wc :eek:
jot79 witam i gratuluje :-D
Dzisiaj powtorzylam test dziewczyny i byla 2-ga kreska :-D wiec to juz chyba z 6 testow takich paskowych i mam nadzieje ze tak zostanie juz do konca :tak: :-D
 
Do góry