reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

biedna jestes marttika :-( Moze od razu (jesli to to zapalenie) staraj sie przstawiac malego do niej, albo odciagaj...Wracaj do zdrowka, musi pomoc antybiotyk!
 
reklama
Witajcie popołudniowo dziewczyny!
My zaliczyliśmy dziś dwa spacerki, bo po południu ustalaliśmy z księdzem proboszczem szczegóły chrztu. Miło mnie zaskoczył, b.miły człowiek, powiedział, że kobiety trzeba wychwalać za ich poświecenie wobec dzieci. No i miły akcent, za chrzest co łaska na tacę w czasie mszy.
Jak myślicie, ile dać jako rodzice??

Angie mi Artur też marudził w nocy, nie chciał usnąć i musiałam usypiać na rękach. Wstał oczywiście zaraz po 7. Życzę, żebyscie się dogadali z mężem, czasem potrzeba parę dni na drugi oddech i przemyślenie sprawy.
Anek strasznie się cieszę, że kogoś znalazłaś do Małej!!! Pensja jak najbardziej do przełknięciwa!!
Ssabrina wszystkiego dobrego dla was!!
Onanana może rzeczywiście Majce idą ząbki, bo przecież taka spokojna z niej dziewczynka.
Niuniunia no ambitne plany przedświąteczne, ja to nawet myślę, żeby zapłacić pani za umycie okien, bo mam całkiem spore i nie wiem, jak to rozwiązać jeśli chodzi o opiekę z Arturem, no i nie chce mi się też :-)
Nimfii ja tez mam jak ty, padam ok.22.
Gola to nieźle prześwietlili brata!! U nas w parafii nie sprawdzali narazie rodziców chrzestnych Małego, ale aby uzyskać to zaświadczenie trzeba pewnie trochę powiedzieć.
Martttika współczuję tego cholernego zapalenia, oby szybko przeszło i antybiotyk zadziałał!!!
 
Angun ja tez się zastanawiam ile dać na chrzest. Myślałam, ze tak 150 zł.:no:
Dziewczyny a ile Wy dawałyście księdzu?
Anek ale szybko kogoś znalazłaś. Fajnie, że się udało. Teraz tylko, żeby mała polubiła nową nianię.:-)


My dziś miałyśmy 3 szczepienie i moje dziecko jakieś takie osowiałe. Cały czas by tylko spała. Gorączki nie ma tylko senna.
Trzymajcie jutro kciuki za moją córkę, która zostaje cały dzień z tatą. Ciekawe kto kogo zmęczy:-)
Sama się stresuje jak to będzie. To jej pierwszy dzień w życiu bez mamy tylko z samym tatą. Ja wyjerzdżam już o 05.30 nad ranem i wracam wieczorem.
Pa dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
Gola no to niezle z tym chrzestnym,ciekawe dlaczego maja az takie wysokie wymagania co do chrzestnych,rozumiem jesli maja problem do rodzicow jesli nie sa po slubie i zyja na kocia lape to wtedy ksieza moga sie pluc ale chrzestny :dry: trzymam kciuki kochana co by sie udalo wam to jakos zalatwic ;-)
Niunia i tak sporo zrobilas kochana ;-) Ja dzisiaj kompletnie zer obijalam sie caly dzien :-D
martttika kochana wspolczuje Ci,oby ten antybiotyk cos szybko zadzialal zeby sie to nie rozwinelo bardziej.
kasiek no to powodzenia dla tatusia,na pewno spisze sie na medal i sobie poradzi ;-)
 
Anna moj tez tak powiedzial ze jakby mial siedziec z synkiem calymi dniami dzien w dzien to by oszalal a powiedzial tak jak siedzial z nami 2 tygodnie po porodzie i potem drugi raz 2 tygodnie w grudniu przez swieta :tak: mowi ze fajnie jest tak posiedziec kilka godzin i zabawiac go ale on by chyba nie dal rady tak na caly etat :-D no ale wiadomo jakby musial siedziec to nie mialby wyboru :-D

A my jutro na szczepienie i wazenie idziemy :-) ciekawa jestem ile wazy moja gadula :-)
 
reklama
Rany:-( I co lekarze na to, czemu nadal pojawia się ropa

Mówią, że za szybko pozamykali dziurki, ale chcieli dobrze, bo ogólnie goiło się ok. I dziś znowu wszystkie pootwierali i założyli sączki. Ropy tam nie za wiele, ale jakiś stan zapalny jest, bo w jednym miejscu to dotknąć się nie mogę tak boli. A ściągam mleko ręcznie, bo laktatorem tam się nie da gdyż są za grube opatrunki, więc dodatkowo uciskam i zaczerwieniło się w tym miejscu. Najwyżej zrobią mi jeszcze raz usg i ewentualnie natną, ale mam nadzieję tego uniknąć :-)
 
Do góry