reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

a u nas dzisiaj pogoda beznadziejna, ale może to i dobrze, bo mam kupę roboty w domu, niebawem na jakieś zakupy trzeba się przejść
 
reklama
Witam sie dziewczyny po swietach :-)
U nas caly weekend byla swietna pogoda,slonecznie i cieplo,caly ten czas spedzilismy na swiezym powietrzu :-) No a teraz przydaloby sie ogarnac troszke domek po tym dlugimmm weekendzie ale mi sie niebardzo chce :-D A dzisiaj juz jest chlodno i bez sloneczka :tak:
julieet przykra sytuacja w tym parku,poprostu szkoda slow......
Poxo powodzenia na wizycie,kciki zacisniete &&&&& :-)
Emy oby te leki Ci szybko pomogly a mdlosci szybko opuscily :-)
 
Hej Dziewczyny!!!
ale dawno mnie nie było, kompletny brak czasu. Na szczescie już po świetach - bez sensu te świeta....tylko sie je, pozniej niedobrze z przejedzenia. U nas pogoda byla super, 23 stopnie. Pieknie.
Dzis juz mniej pieknie.
U nas wszystko wporządeczku, mdlosci mniejsze. W piatek byla u mnie polożna, wziela mocz do zbadania, krew pobrala, nawet brzucha nie dotknela. Wynikow swoich nawet nie zobacze, jak cos bedzie nie tak to zadzwonią. Ale wiadomo, że lepiej wziąść do ręki i zobaczyć na własne oczy. Ja chce do Polski!!!!!!!!!!!! Czekam na USG, które mam 10 maja i wtedy po raz pierwszy zobacze naszą dzidzie.
Witam wszystkie nowe mamy i życze Wszystkim udanego dzionka, tym które pracują, tym które sie uczą, tym które siedzą ze swoimi pociechami w domku :))
 
Hey dziewczyny :) nie było mnie parę dni, bo jakoś nie miałam kiedy wejść, siostra u mnie nocowała do niedzieli i jakoś czas zleciał...
A ja przeżywam koszmar od soboty, dostałam jakiegoś uczulenia nie wiem czy to alergi, czy co innego, gałki oczne mam całe czerwone, bo je tre przez to, że mnie swędzą i pięką, miałam już kiedyś zapalenie spojówek, ale to nie jest to, oczy mam całe przekrwione, kicham rano ciągle, a nocą po 12 zaczyna się znów katar kichanie i tarcie oczu już nie daje radę trochę swędzi mnie szyja usta pięką nie wiem o co chodzi nie jadłam nic innego niż zawsze żebym dostała uczulenia.

Boję się o fasolke, czy kichanie nic nie wyrządzi??? No i alergia, czy nie zaszkodzi chyba będę musiała iść do lekarza, ale pewnie da mi tabletki, a ja nie nawidzę ich brać.
 
andrzelika1989 to wygląda typowo na alergię... nie trzyj oczu, bo to tylko pogorszy sprawę !!

Ja mam alergię na pyłki brzozy (krzyżowa alergia, jabłka też nie mogę jeść... :crazy:)

Kicham jak szalona, oczy też pieką, swędzą, z nosa się leje, czasami jest zatkany a do tego mam tzw. napady astmatyczne (astma alergiczna...).

Biorę tabletki niestety, krople do oczu i nosa...

Kichanie nie zaszkodzi fasolce, nie martw się... Przy kaszlu jest gorzej, bo trzeba przyjąć taką pozycję, żeby nie szarpało całym brzuchem... :dry:
 
Hej mamuśki listopadowe, czy macie jeszcze mdłości? Kiedy to mija? Moje chyba ustąpiły chociaż mam jeszcze brak apetytu. Moje mdłości trwały równo 4 tygodnie. Czy to prawidłowo,ze z nimi już koniec?
 
Poxo-Ja jak kicham kładę się na bok, bo na plecach rwą mnie mięśnie, a jakie tabletki bierzesz??
Ja wyczytałam, że diphergan tabletki są dobre, przyjmował je ktoś w ciąży? Ja już radę nie daje...
Mikado- wszystko jest ok zaczną się kończyć do 3 miecha te wszystkie męczarnie związane z mdłościami itp...
 
andrzelika ja ostatnio tez tak mialam tylko z dnia nadzien bylo gorzej,oczy swedzialy i lalo sie z nich a z nosa to tak samo i poszlam do rodzinnego i dal mi krople do oczu i spray do nosa :tak: teraz sie lepiej czuje ale katar nadal mam ale mniejszy niz kiedys :-)
 
reklama
Mikado wejdz na samopoczucie i dolegliwości w ciąży, tam jest też lillydelux też przeszły jej wszystkie objawy jak i mi także spokojnie będzie nasz coraz więcej którym przeszły dolegliwości

Ssabrinaa- a brałaś może kiedyś diphergan, albo wiesz coś o tym czy ktoś brał to w ciąży, czytałam na necie ulotke i można ponoć brać tylko za zgodą lekarza, ale ja nie mam dziś się jak dostać do lekarza i lipa, a jeszcze czytałam na forach, że dziewczyny brały z polecenia lekarza a ja się męcze jak nie wiem nawet nie wychodzę na dwór

Liczę dziś na burze może te pyłki wtedy będą mniej aktywne, ponoć teraz na brzozy jest straszne uczulenie mają silną aktywność.
 
Do góry