reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

Witaj mary-beth, fajnie, że dobrymi wieściami nas witasz:)

Super przeżycie, widzieć swoje maleństwo i usłyszeć serduszko, pozdrawiam-y;)
 
reklama
Winki80- Damy powinno już dla nas być to piękne zielone światełko,aż do końca i życze wszystkim zdrowego bobaska i żebyśmy później mogły pisać sobie na wzajem jak rosną pięknie i doradzać sobie :)

Kasiente- Kochana chciałam załatwić sobie wszystkie badania genetyczne i inne na kase chorych, bo ponoć się da, dowiedziałam się o tym za późno nikt wcześniej mi o tym nie mówił, a mnie nie było stać bez pracy zrobić badania za ponad 1000zł miałam wtedy jeszcze problemy finansowe, bo zostałam zwolniona z pracy po poronieniu, na początku miałam po pierwszym nadzieje, że się uda, że tamto to przypadek może, drugie poroniłam też wtedy jeszcze nikt mi nie mówił o żadnych badaniach nawet w szpitalu ponoć dopiero po trzech poronieniach, bo to się nazywa już nawykowe poronienia, powinno zacząć się martwić no i zaczełam, bo trzecie też poroniłam nie wiedziałam co mam robić stwierdziłam muszę znależć pracę i uzbierać sobie na badanie żeby być pewna no i niespodziewanie zaszłam w ciąże czwartą powiem szczerze przeraziłam się i z drugiej strony cieszyłam, wcześniej w pierwszej ciąży u nas w mieście pani doktor wysyłała na usg w 3 miesiącu u siebie nie miała usg, więc nie zdąrzyłam zobaczyć maleństwa, bo poroniłam, przy kolejnych ciążach też nie widziałam, dopiero teraz jak byłam w 8 tyg zobaczyłam pierwszy raz serduszo i w dodatku bijące płakałam jak głupia na fotelu jak bym była pierwszy raz w ciąży, plusem jest to, że ponoć jest dobrze i nie było żadnych podejrzeń o to, że coś jest nie tak, ale minus to to, że wcześniej miałam właśnie te 3 poronienia i lekarz dlatego dał mi luteine, bo powiedział, że lepiej dmuchać na zimne.

Ssabrinaa- ja może się uspokoje teraz jak pójdę na usg,bo to już będzie 11tyg

ech, ci lekarze.......kurna ze tez samemu trzeba dbac o wszystko://// wkurza mnie to...ale najwazniejsze ze lekarz ci dal luteine i ze wszystko jest git. Wierze ze wszystko bedzie super:)
 
mary-beth a Ja ostatnio o Tobie myslalam no ale widze ze dolegliwosci ciazowe wziely gora u Ciebie.Swietnie ze juz widzialas swoje malenstwo na pewno to bylo niesamowite uczucie :-D
A ja z troszke sprzatlam w domciu a teraz odpoczywam i mysle co by sobie zjesc :-D
 
Dziewczyny jakoś tak mnie naszło i strasznie sie boje ze z dzidzią nie jest ok. Nie boli mnie brzuch Ani nic takiego ale mam takiego stracha. Ja nie wytrzymam do przyszłego piątku do wizyty. Jak to robicie ze jesteście spokojne o swoje fasolki?


Mnie bóle brzucha ustąpiłu odkąd biore luteine z magnezem. Teraz nawet jak w czasie snu sie przekrece na brzuch to mnie nie przeszkadza to tak bardzo jak na poczatku ciązy :tak:Nie mam objawów, nie męczą mnie mdłosci, mam tylko większy apetyt, zmęczenie i nieraz uczucie zamulenia :baffled: Prawie nie odczuwam tej ciąży i tez nieraz do głowy wpadnie mi myśl, ze coś jest nie tak. ale wtedy przypominam sobie slowa lekarza -że jesli mama czuje sie dobrze to znak ze wszystko gra tak jak powinno :tak: Bo jakby cos sie dzialo z dzidzia to najpewniej dolegliwosci by sie nasilaly - bóle brzucha, skurcze, plamienia itp.
Pozytywne myślenie na pierwszyjm miejscu!


u mnie dzisiaj piękne słoneczko więc skorzystaliśmy z okazji i poszliśmy na plac zabaw ,ale mi w tej ciąży ciężko oddychać , też tak macie?? moment się zapowietrzam i muszę odsapnąć bo nie jestem w stanie mówić


Ja bym powiedziala ze odczuwam to jako szybsze zmęczenie niż normalnie. Odkurzac mieszkanie robie sobie dwie przerwy bo nie dala bym rady za jednym zamachem - mam zadyszke. Maćka nie zabieram na rower bo nie mam siły go gonic, w gre wchodza tylko spokojne spacery za rączkę. Na plac zabaw tez go nie zabieram bo nieraz gdy musze go wyjac z huśtawki to czuje sie jakby mi caly świat wirował w głowie. Nie jest łatwo jesli chodzi o zmęczenie, zwlaszcza że trudno o to by się wysypiać ;-) Poprostu zwolniłam tempo życia i to bardzo.
 
kasiente - dzięki też mam taką nadzieje, że w końcu się uda.

Nimfii- przyszły do ciebie już może te spodnie z allegro?? A no ja też jestem tą kobitką co nie wymiotuje,a ostatnio czuje się lepiej, mam tylko obrzydzenie do mięsa no i spiąca jestem :) a tak jakoś ulgowo ...

AniaSm- Ja teraz sapie jak stara babcia trochę coś porobie no i zadycha nawet przy odkurzaniu jakoś tak jest.
 
mnie dzisiaj wyjatkowo mdli:/// i zgaga:/// ale po magnezie i duphastonie tez mnie nic nie boli;) tylko wzdecia mam i i to mnie wkurza:///
 
Ja też się czuję kiepsko:/

Zjadłam na śniadanie tosty z serem, do tego bobofrucik:) i było ok

Później zjadłam banana, i wypiłam bawarkę i nagle, w momencie zbladłam, zrobiło m isię słabo i do wc:(

Muszę to przeżyć! ;-)
 
andrzelika spodnie powinni dojsc dzis. Czekalam i nic.... Pewnie awizo jest w skrzynce bo jak jest list duzy to listonosz nie donosi do domu :( Bede musiala isc na poczte po nie, a przed świętami to pewnie godzine postoje w kolejce.
 
reklama
Ja też się czuję kiepsko:/

Zjadłam na śniadanie tosty z serem, do tego bobofrucik:) i było ok

Później zjadłam banana, i wypiłam bawarkę i nagle, w momencie zbladłam, zrobiło m isię słabo i do wc:(

Muszę to przeżyć! ;-)

Ja na samym poczatku tez pilam bawarke ale az do momentu kiedy ich nie zwrocilam w WC :no: po kazdej bawarce mnie wlasnie mdlilo i sobie ja odpuscilam a teraz pije herbatke z cytryna i miodem albo herbatke z sokiem malinowo-zurawinowym i czuje sie po nich dobrze :tak:
andrzelikaspodnie wygladaja ciekawiei wygladaja na wygodne, takie aladyny :-D
 
Do góry